
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “Justice for All!“)
(www.ejbron.wordpress.com)
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “Justice for All!“)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Htskday op EU eist veilige en legale rout… | |
Peter. op Woonruimte: “Reizende Balkan-m… | |
chrisdirick op EU eist veilige en legale rout… | |
chrisdirick op Het bonte Berlijn: Hoofdstad v… | |
pepo Copyright op Na massale protesten tegen Mac… | |
Wim Vreeswijk op KORTE BLOGPAUZE | |
Wim Vreeswijk op KORTE BLOGPAUZE | |
Léon van Duren op De EU verzuipt in ongebruikte… | |
Ravian op Macron weet omstreden pensioen… | |
BosscheBol op FOTOSHOPPER | |
scherpschutter1943 op Woonruimte: “Reizende Balkan-m… | |
Ravian op Het bonte Berlijn: Hoofdstad v… | |
scherpschutter1943 op Woonruimte: “Reizende Balkan-m… | |
Oliedom op Het bonte Berlijn: Hoofdstad v… | |
Joost Visser op Macron weet omstreden pensioen… |
Puur evil D666.
Mensen laat u niet gebruiken door politici of banken om u kinderen een oorlog in te jagen.
D666 WAAROM WILT U NOG MEER DODEN. WAAROM PRAAT U OVER NOG MEER WAPENS VOOR OEKRAÏNE !
WAAROM PRAAT U HELEMAAL NIET OVER VREDESONDERHANDELINGEN !!!!!
als u zo graag meer oorlog wil ga u en alle politici zelf maar naar het front. Figuren als paternotte en sjoerdsma zijn de eerste die jankend met volle broek vluchten naar Monaco als zij opgeroepen zouden worden. Vieze oorlogshitsers zijn het.
LikeGeliked door 3 people
De Russische beer proberen te raken door te gooien met valse euromuntjes, het spaargeld en pensioenen van Nederlandse belastingbetalers,……………
hou vol mensen.
LikeLike
Nazi S.S.er (S)joerd (S)joerdsma.
LikeGeliked door 1 persoon
https://www.telegraaf.nl/nieuws/2019118422/onderzoeksteam-mh17-poetin-speelde-actieve-rol-in-leveren-buk-raket
LikeLike
Dit artikel was voor mij het laatste zetje. Ik heb mijn digitale abonnement opgezegd op dit vod. Ik las het al maanden niet meer (behalve Leon de Winter). Tijdens de corona stond het achter de regering, tijdens de Oekie-oorlog achter de fascisten. WEG ERMEE!
LikeLike
Bij Sjoerd is de bevrijding van Oekraine het hoofddoel Om daarna het land tot de EU en NAVO toe te voegen. Praten over vrede of compromissen zoeken is bij hem taboe. Evenals bij Rutte en de EU/NAVO kliek. Op het slagveld gaan we de toekomst regelen voor Oekraine. Blijft merkwaardig. Kortzichtig.
LikeLike
Hopen dat deze NAZI oorlogszuchtige ploert Sjoerdsma zo keihard wordt afgerekend zodat we er nooit meer last van hebben. Misschien kan hij na de rondreis door Europa met vriend Zelensky mee terug vliegen en gelijk rechtstreeks bij het front worden afgeleverd.
LikeLike
Daar zou je toch met plezier een granaat doorheen jassen ?
Ploert Ploertsma !
VÚÚR !!!
LikeLike
Waar had ik nu mijn panzerfaust ook al weer gelaten…
LikeLike