Tweet van Raisa Blommestijn

Er is maar één plaats waar het “gesprek over en mét mensen met pedofiele gevoelens” genormaliseerd hoeft te worden en dat is net voor ze levenslang worden opgeborgen. Niets aan pedofilie of pedofiele gevoelens is normaal. En dat mag het ook nooit worden.

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Raisa Blommestijn)
(www.ejbron.wordpress.com)

Over E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

8 reacties op Tweet van Raisa Blommestijn

  1. Wim Vreeswijk zegt:

    Prima Raissa !

    Like

  2. Schuimpje zegt:

    Beetje een makkelijke reactie. Een open deur intrappen. Want wie vindt pedofilie wel normaal ? Een heel klein groepje.

    Like

    • johannes zegt:

      dat is het probleem ook niet , dat regeringspartijen het normaler willen maken is het zieke, vandaag een kier tussen de deur , morgen loop je naar de deur te zoeken

      Like

  3. Harry zegt:

    Het is haast een wonder dat nog geen enkele instantie deze meid heeft geprobeerd voor de rechtbank te slepen !
    Ze spreekt gewoon altijd de waarheid en dat kan niet meer in dit land van linkse leugenachtige rotzakken in de politiek en andere organen .

    Als ze nog eens uit huis geplaatst word , wil ik haar dolgraag adopteren !

    Geliked door 1 persoon

  4. karton zegt:

    Met dat soort. pedofielen dus, zou helemaal NIET gepraat moeten worden. Doodzwijgen én -slaan zulk soort, met Demmink als eerste.

    Geliked door 1 persoon

  5. bobzelf zegt:

    STEEK ZE MAAR IN DE BRAND
    OF ??
    SLA MET 2 STENEN HUN KLOTEN ER MAAR AF ..

    KOM BIJ U OP ……….. DE VRAAG ??

    DOET DAT GEEN ZEER DAN ??

    JE MOET NATUURLIJK NIET OP JE VINGERS SLAAN .

    WAT EEN GEWELDIGE OPLOSSING OOM BOB

    Geliked door 1 persoon

  6. Ravian zegt:

    Applaus!

    Afwijkingen zijn per definitie niet “normaal”, en afwijkingen die tot zware kindermishandeling aanzetten dienen gewoon met alle beschikbare middelen bestreden te worden.
    Zo hoort dat te werken in een normale samenleving.

    Geliked door 1 persoon

  7. ronjaspers zegt:

    Onder de smerige corrupte gechanteerde en omgekochte zogenaamde elites.Stikt het ook van de kinderverkrachters/moordenaars.

    Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s