Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Konkie”
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Konkie”
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Htskday op WHO & Nestlé: Bedriegen va… | |
henryN op Deelstaat Nordrhein-Westfalen… | |
chrisdirick op John Cleese weigert controvers… | |
chrisdirick op WHO & Nestlé: Bedriegen va… | |
pepo Copyright op KRANKZINNIG!! | |
pepo Copyright op WHO & Nestlé: Bedriegen va… | |
johannes op WHO & Nestlé: Bedriegen va… | |
Wim op Goedemorgen Sigrid . . . | |
Blokvijf op Redding . . . | |
BigLJohn op De Oekraïne zal de schulden bi… | |
ronjaspers op Baerbock escaleert haar oorlog… | |
Willem op Recordaantal groepsverkrachtin… | |
hw.rademaker op WHO & Nestlé: Bedriegen va… | |
ronjaspers op Roofdieren . . . | |
Ravian op Het onheilspellende rapport va… |
Kan men svp ophouden over “de “Oekraiene?
LikeLike
WAAROM???
LikeLike
Mevrouw Barbara Marquart Scholtz.
Misschien hebt U nog wat kinderen die naar het Oekrainse front gestuurd kunnen worden, omdat Rutte vond dat het onze oorlog was en Hoekstra alvast een voorzet gaf op herinvoering van de dienstplicht.
Het kan natuurlijk ook zijn dat U nog niet goed begrepen hebt dat de mensen hier op huneigen wijze proberen om dat te duiden en eventueel te voorkomen.
Misschien iets om over na te denken.
Mvgr. Henk.
LikeLike
Ik denk niet dat ze dat bedoelde Henk. Ze bedoelde vermoedelijk dat ik het altijd heb over “de Oekraïne”. Zij wil graag dat ik alleen maar “Oekraïne” gebruik.
Wat ik uiteraard niet ga doen.
LikeLike
Het zal de discussie waard zijn Bert of het nou Oekraine of de Oekraine is.
Als je al moet zeiken over het woordje “de” is het voor mij niet waard om mijn woorden terug te nemen, want het feit blijft bestaan dat velen hier een en ander proberen te duiden en proberen ieder op zijn eigen manier de mensen te waarschuwen.
Dat het hele geval Oekraine een risico in houdt voor de Nederlandse jeugd zal met “de” of zonder “de” niet veel veranderen.
De oorlog in Oekraine zal niet veranderen met woordneukers.
LikeLike
Jammer dat hij alleen maar oudere met een baan of met pensioen laat horen. Vond het wel leuk om te horen dat mensen met linkse gedachten niet stemde omdat ze het niet eens waren oa met hoe de Corona en de wapenleveranties aan Oekraïne zijn gebeurd. 😂🤣😂
LikeLike