
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Olie bol op Forum voor Democratie pakt Rut… | |
Ravian op Onderzoek Toyota: elektrische… | |
scherpschutter1943 op Tweet van Raisa Blommesti… | |
scherpschutter1943 op Zweden verandert zijn migratie… | |
R. op Onderzoek Toyota: elektrische… | |
Ravian op HEKSEN | |
Ravian op VS dringen aan op nieuwe sanct… | |
Republikein op Zweden verandert zijn migratie… | |
hans op Diplomatieke draai om de oren… | |
reageerbuis op Rotterdam is officieel ge… | |
Henk der Niederlände… op Centraal Station Utrecht . .… | |
loekie op LOL! | |
Jules Vismale op Asielopvang kan leiden tot hog… | |
Harry op “Tante Tom” . .… | |
Ary op LOL! |
Turkije laat opeens finland toe tot de navo?
2 Dagen later: Jij en ik betalen nog maar eens 5 miljard voor de aardbevingsfiguren, via de EU. En via andere constructies vast nog veel meer.
Je bankrekening staat sneller op net(to) zero als het klimaat.
Resume na 2,5 maand 2023: Hoe bevalt het om een totaal willoos slaafje te zijn van de superrijken in de VS?
LikeLike