
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Ary op Telegraaf: Stelling van de… | |
Henk der Niederlände… op Noorwegen verbiedt geslachtsve… | |
Snappie op Studie: Linksextremisme gerela… | |
R. op De VS willen geen wapenstilsta… | |
Henk Bal op Telegraaf: Stelling van de… | |
Henk der Niederlände… op Het gaat prima met onze natuur… | |
bobzelf op Rusland vernietigt acht Leopar… | |
mooinique op Het gaat prima met onze natuur… | |
Ravian op Studie: Linksextremisme gerela… | |
#mirjambikkeriseenmo… op COUNTDOWN . . . | |
Ravian op CARTOON | |
#mirjambikkeriseenmo… op COUNTDOWN . . . | |
Julia op CITAAT van Leon de Winter | |
bezigebij63 op “We zullen censuur-aanvragen v… | |
Julia op Rusland vernietigt acht Leopar… |
Die joey is ook een schijtende mental case en zo hypocriet als het maar kan. Ofwel een oorlogsfanaat die de wereld in oorlog stort. Hij snapt niet dat we bevrijd willen worden van de VS en zijn louge kompanen vn,wef,Who.
De EU jurken politiek gaat er helemaal mee in ,om Rusland uit elkaar te laten vallen en dan in een overmacht de dictatoriale uni polaire nwo uit te roepen.
De EU isoleert zich van de briks landen terwijl de navo meer geld van de EU claimt. Miljarden verdwijnen en wij maar betalen voor de zinloze doden en onvoorstelbare vernietiging. Daarna betalen we nogeens voor de wederopbouw van Oekraïne. De EU is ontspoort en vd leyen is een dwangmatig persoon en koppig als een ezel. Die de machtspositie misbruikt voor eigen gewin.
LikeGeliked door 2 people
En wat gebeurt er dan als een journalist zijn werk wel doet.
Nou dan staat de woordvoerder van de VN met zijn bek vol tanden.
https://rumble.com/v2fakio-un-system-denies-presence-of-us-military-inside-syria.html
Overigens werdt de journalist die hier vragen stelde door zijn collega’s aangevallen omdat hij zich niet netjes gedragen zou hebben.
Ook op die manier laat het journaille zien dat ze gekocht en corrupt zijn
LikeGeliked door 3 people
Als er een schietpartij was onder het presidentschap van Trump luidde het overal dat dat was omdat deze “ haat en verdeling zaaide “.
Nu wordt er niet naar een oorzaak gezocht. Vreemd.
LikeGeliked door 1 persoon
Die willekeurige schietpartijen zijn de schuld van de Amerikanen zelf.
Zij zijn ziek. Het is een ziek volk.
Het is dan ook onverantwoord, dat zij hier in Europa de feitelijke macht in handen hebben. Het gaat zelfs zover, dat zij (de VS) naar eigen goeddunken onze energietoevoer vanuit Rusland hebben opgeblazen. (Sabotage Nord Stream pijpleiding). Omdat zij denken dat zij zich alles kunnen permitteren.
LikeGeliked door 2 people
Spot on…
Dit soort akkefietjes doet zich haast altijd voor in “gun-free” zones, in door de ‘Democrats’ bestuurde regio’s met strenge wapenwetten, en veel mafkezen.
LikeGeliked door 2 people
Een nieuwe studie van menselijke intelligentie poneert een verhaal dat het grote publiek kan verrassen: Amerikaanse IQ’s stegen dramatisch in de afgelopen eeuw, en nu lijken ze te dalen.
Cognitieve vaardigheden daalden tussen 2006 en 2018 in drie van de vier brede domeinen van intelligentie, zo bleek uit de studie. Onderzoekers volgden dalende scores in logica, vocabulaire, visuele en wiskundige probleemoplossing en analogieën, de laatste categorie bekend bij iedereen die de oude SAT nam.
In de periode van 12 jaar daalden de IQ-scores tot 2 punten op de drie gebieden van afnemende prestaties. De scores daalden in leeftijdsgroepen, opleidingsniveaus en geslachten, met de sterkste dalingen onder jongere en lager opgeleide testpersonen.
https://thehill.com/policy/technology/3922608-american-iqs-rose-30-points-in-the-last-century-now-they-may-be-falling/?email=97e7c01a298c36fa044404ac3bc557a78e944c31&emaila=395018877d25c29ed8c4b9d99816de9f&emailb=2aa27f56c5d48ed5aa9f342e73c809c6af2f9c8840adbdbe90003c90b9bec03a&utm_source=Sailthru&utm_medium=email&utm_campaign=03.29.23%20NP%20-%20The%20Hill%20News%20Alert%20-%20American%20IQs%20rose%2030%20points
Nota bene, laag opgeleid heeft m.i. niet per se te maken met dom o.i.d.
Waar gaan die mooie benen naar toe?
Als er niks tussen komt naar huis!
LikeLike
Voordat dictators aan de macht komen doen ze eerst de bevolking ontwapenen.Ik heb die massa schietpartijen van de laatste jaren in de VS nooit vertrouwd.Het stinkt van alle kanten en ruikt naar de CIA,het MK ultra project.Ze kunnen mensen zo hersenspoelen,en dingen laten doen die ze normaal gesproken nooit zouden doen.
LikeLike
Alles voor de inclusieviteit.
Misselijker kan het niet worden.
https://rumble.com/v2fke3k-words-cant-describe-how-sickening-this-has-got.-meanwhile-in-us.html
LikeLike