
(Door: Mark Jongeneel)
Voormalig VVD-lid Geert Dales heeft op zijn website kritiek geuit op de huidige Nederlandse premier Mark Rutte. Volgens Dales vertoont Rutte steeds meer psychopathische trekken en is het roekeloos om hem als minister-president te handhaven. Dales noemt het zittende kabinet een “beschamend teken van moreel verval in de hoogste regionen” en benadrukt dat Rutte een gevaarlijke ondermijning vormt voor de stabiliteit van het land.
Dales somt in zijn artikel verschillende kenmerken op van psychopathisch gedrag, waaronder oppervlakkige charme, gebrek aan empathie, pathologisch liegen, altijd ontkennen schuldig te zijn en opvliegend gedrag. Hij wijst op uitspraken van Rutte over de toeslagenaffaire en de situatie in Groningen als voorbeelden van zijn gebrek aan empathie.
Lees verder>>>
(h/t “Malpaso”)
















































Hierbij wil ik er nog aan toevoegen dat hij géén ziel heeft.
LikeLike
Tja, wat doe je eraan? Psychopaten kunnen heel charismatisch overkomen; omdat ze geen geweten hebben kunnen ze maatregelen nemen die een ander niet zou durven te nemen, en dat ziet er daadkrachtig uit. En de Nederlandse schapen zijn daarvoor gezwicht. En ook voor zijn guitige lachje en kaarsrechte scheiding. Het kan lang duren voor de mensen in de gaten hebben dat het allemaal om HEM draait. Ik vrees dat deze man nog een hele tijd aan zijn zetel geplakt blijft zitten. Hij gaat voor het duizendjarige rijk
LikeLike
Ik ben een “Geert Dales” !!!
(Hij, Geert D., is niet mijn vriend, maar heeft nú wel gelijk !)
Rutte is knettergek !
LikeLike