
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “BackupMyHerb“)
(www.ejbron.wordpress.com)

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “BackupMyHerb“)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.

Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
| E.J. Bron op De satanische islam | |
| bobzelf op VIDEO Russia Today (RT) | |
| Olie bol op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| afco61 op Mededeling van de webmast… | |
| Henk der Niederlände… op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| Julia op Het ministerschap van Sophie… | |
| leeuw7 op Mededeling van de webmast… | |
| Hovawart op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| scherpschutter1943 op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| Henk der Niederlände… op Mededeling van de webmast… | |
| ronjaspers op Het ministerschap van Sophie… | |
| ronjaspers op Mededeling van de webmast… | |
| koddebeier op Van Baarle stapt op als DENK-l… | |
| koddebeier op Hongaarse media: Europese Comm… | |
| koddebeier op GEKKENGESTICHT! (video) |


De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft












































Ik mis wat, hoort onder zij neus te zitten.
LikeGeliked door 7 people
laat hitler toch met rust altijd hitler en de nazis aanhalen is zo aan inflatie onderhevig; wat nu gebeurd is veel en veel erger, ook als de gemiddelde westerling het niet wil begrijpen
LikeGeliked door 1 persoon
Je kan niet genoeg waarschuwing de EU draait op de blauwdrukken van de Nazi’s
LikeLike
U bent Duitser zegt u, ik woon in Duitsland, de duister die ik ken praten graag over de man die u aan haalt, en ze eren hem nog, of bent u die andere Duitser.
LikeLike
loeki.Die hitler liet in WW2 de europeanen,joden en sovjet russen ook niet met rust.Resultaat 60 miljoen doden,wat er de laatste jaren op de wereld gebeurd is inderdaad de grootste misdaad ooit.
LikeLike
Wat moet, dat moet. De beroemde scène uit “Downfall”, de complete ontmanteling van een psychopaat. Hoeveel parallellen er zijn met de man op de foto, weet ik niet. Bovendien ben ik Duitser en moet ik me inhouden. Eigenlijk.
LikeGeliked door 5 people
‘Bovendien ben ik Duitser en moet ik me inhouden’
In plaats van dat Duitsland het juk van de 2e WO afwerpt laat het zich weer opnaaien Door die kut anglo/amerikanen.
Duitsland had zich in alles afzijdig moeten houden
LikeGeliked door 2 people
@ droevige Duitser op 6-4-2023 om 22.14 u.
Als Duitser zijn, hoeft u zich helemáál niet in te houden, ben je gek geworden. “In de EUSSR zijn wij één grote familie”, zei dat niet een “groots staatsman”, Fransje Timmermans o.i.d. ?
Bovendien bent u een “droevige Duitser” en dat betekent voor mij dat u het niet geheel en al met het huidige Duitse beleid ééns bent !
Ik zit er vast niet ver naast.
LikeGeliked door 5 people
Als duitser zou je je juist duidelijk moeten uitspreken hetgeen er momenteel gebeurd in o.a duitsland en de restanten van het eens relatieve (vrije) westen.
Ik heb mijn hele leven met duitsers gewerkt/gewoond en relaties gehad…..en de laatste 3 jaren heb ik een leuk,aardig en gemoedelijk volk zien veranderen in jankende slaven….
Ze lopen nu nog met die bekluiers op,jong en oud.
Praten over het nieuwe oostfront is taboe….nein nein….ist sehr slecht ja von der Poetin ja ja.
Niet normaal mee te praten ….en herrr ss lauterbach ist ja ein professor ja…der weisst bescheid jaja.
Dom dummer am damlichstem.
Enige duitse hoop is de nieuwe vredesbeweging die zich gaan bundelen.
LikeGeliked door 6 people
Bedankt, vrienden, voor jullie bemoedigende woorden. Ik zie het op dezelfde manier als jullie. Ik ben er waarschijnlijk niet in geslaagd om mijn ironie duidelijk te maken. Daarom eindigde ik met het woord “eigenlijk”. Het is niet de eerste keer dat ik het ironisch of schertsend bedoelde, maar het werd voor serieus genomen. Waarschijnlijk omdat Duitsers alles serieus bedoelen. (alweer IRONIE)
LikeGeliked door 2 people
@ de barbaar op 7-4-2023 om 09.48 u.
Ik kom iedere week één dag in Duitsland; ze lopen daar idd nog steeds met bekluiers op, maar voor de rest vind ik ’t wel een “aardig volkje”, nou ja, een beetje té goedgelovig, als er één man met een banier door hun straat loopt sluit de rest meteen aan, niet wetende wat er a.d. hand is. Maar ik verwacht dat héél veel Nederlanders nét zou zouden reageren…….geen eigen mening meer, (bijna) álles accepteren wat “boven-ons-gestelden” verkondigen, wij, nou ja…..u én ik uitgezonderd natuurlijk, zijn ook een volkje geworden van makke schaapjes, tot mijn grote ergernis.
Hoe fraai zou ’t niet zijn als er een paar duizend échte NL’ers zouden opstaan, richting Den Haag zouden trekken om aldaar die Augiasstal uit te mesten ? Kijk, dat mankeert er aan ons, ik persoonlijk ben daar 200% vóór maar mis de capaciteiten om zo’n “leger” aan te voeren.
LikeLike
Onder die pet zit een gaatje.
En daar komt regelmatig gele vloeistof uit.
Lullig hè…
LikeGeliked door 5 people
Belediging voor Hitler, Het Arisch ras is een onderscheid tussen mensen dat stamt uit de 19e-eeuwse rassenleer en vooral door de nazi’s werd uitgedragen, waarbij deze superieur zouden zijn aan andere vermeende rassen.
daar ben ik het mee eens
Rutte 2.0 wil de mens totaal vernietigen.
LikeGeliked door 1 persoon
Jammer dat zo’n prachtig uniform bezoedeld wordt.
LikeLike
@ Dolf van de Klundert 7 april 2023 om 09:48
Het is geen prachtig uniform, maar een symbool van duivelse duisternis.
LikeLike
Okay, sarcasme is niet aan u besteed.
Maar uw antwoord gebruik ik om te verklaren waarom Rutte nog leeft. Zelfs de Duivel wil hem niet.
LikeLike
Belangrijke mededeling:
Op dit moment gebeurt het steeds vaker dat banken beginnen te zeiken
als je 100 euro of meer naar derden overmaakt.
Ze lopen daarmee vooruit op dat bezopen plan van S.Kaag om alles
vanaf 100 euro te “monitoren.”
Dat plan is nog niet eens door beide Kamers behandeld, géén wet
dus.!!! Het bewijs is als volgt te vinden.
Tik in het zoekveld van http://www.startpage.com * :
100 euro wet Kaag in werking?
Daarna krijgt u een hele reeks antwoorden te zien waaruit
het tegendeel van voorgaande vraag blijkt.!!
*deze zoekmachine is 100% anoniem, slaat niks op en doorzoekt
alle zoekmachines tegelijk, incl. google.
LikeGeliked door 3 people
@ J.v.d.Heijden 7 april 2023 om 10:27
Bankiers hebben de narrenkap opgezet en lopen nu vrolijk dansend voor de ruttige fanfare uit. Ze strijken aldus hun klanten tegen de haren in. Dom hè !!!
Gebruik je naprakkedenkiezeerverstand en vraag jezelf af, of het nog wel van wijsheid getuigt, om je geld op de bank te hebben. Misschien is het handig en wijs om, zolang het nog kan, geleidelijk aan wat geld van de bank te halen en in een oude sok te bewaren.
Blijf baas over je eigen geld. Verdeel en heers.
Advies: betaal zoveel mogelijk met contant geld en niet met je bankpas of credit card. Contant geld is wettig betaalmiddel. Niemand, noch je bank, noch de ruttige roverheid, noch de belastingen, noch welke instantie ook, behoeft te weten, waar jij je eigen geld aan uit geeft. Dat is jouw privacy.
LikeLike
LikeLike
https://www.dagelijksestandaard.nl/politiek/aanvaring-tussen-geert-wilders-en-kamervoorzitter-vera-bergkamp-d66-over-het-woord-brabbelen
LikeLike
Blijft diep treurig dat onze Rutte met als bijbaan geschiedenisleraar de geschiedenis vervalst samen met zijn vrienden door te zeggen, Rusland is zonder oorzaak Oekraine binnengevallen. Dat was de grootste leugen in 2022. Dat geen omroep de achtergronden van het conflict bespreekt is ronduit misdadig. Zal zo zijn in heel de EU.
Het volk dom houden. Dat pak dat Rutte draagt staat hem evenwel goed. Ook Hoekstra zou het goed staan.
LikeLike