1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
LikeGeliked door 1 persoon
gelijk heeft ze… een zieke bedoeling is dat. kinderen als poppetjes
voor het geilende volwassen oog der geestelijk zieken… idem hun
ouders… duss, welliswaar het is een minderheid maar toch.
LikeGeliked door 1 persoon
Weer buitengewoon goed opgemerkt door deze tante !
Kort en bondig .
knap hoor !
LikeLike
Walk like a Women talk like a Men The Kinks Lola
LikeGeliked door 1 persoon
Ziek zooitje, vroeger zat dat spul gewoon in een inrichting voor geestenzieken , waar ze thuis horen net als de rest van die idioten die niet weten of ze mannetje of vrouwtje zijn !
LikeGeliked door 2 people
https://t.me/s/klokkenluiders terecht. De waanzin in dit gave landje is totaal besmet door de woke cultuur die door onze strot en vooral van onze kinderen wordt geduwd. Papa kijk niet langer voetbal en kom op voor onze toekomst.
Omwille van de veiligheid en de welzijn van de kinderen, besloot de Nijmeegse bibliotheek Mariënburg om het hele evenement niet door te laten gaan. Op het evenement waren niet alleen belangstellende ouders met kinderen af gekomen. Ook leden van het uiterst rechtse Identitair . Laat dat welzijn van de kinderen maar achter en die dwaze doorgeslagen ouders die hier hun kinderen naar toesturen. Weg wezen met de doorgeslagen woke cultuur. Hoe is het ooit zover kunnen komen je zou je als ouder toch diep moeten schamen om hieraan je kinderen bloot te stellen het is puur een misdaad.
LikeLike
Beste mensen op dit Forum ; Dragqueens bestaan al heel lang hebben altijd alleen in hun eigen kringetje rondgedraaid, veel dragqueens vallen op vrouwen en niet op mannen of kinderen. Meestal is het een grote verkleedpartij en verder niks, ik kan het weten, want ging vaak met homovrienden uit..heerlijk kon je lekker dansen en je werd niet lastig gevallen , ik kan het iedere vrouw aanbevelen.
Vooral als je een mooie vrouw bent, scheelt het een hoop gelazer met mannen die soms echt eng kunnen doen en zo’n avond was gewoon heel leuk, tot dat ik merkte dat ik vaak sjans had van dragqueens en ik snapte dat niet, totdat mij dat werd uitgelegd en wat je nu ziet de z,g Dragqueens dat is niet echt, dat clubje dat is allemaal namaak om dat halve alphabet-gebeuren kleurrijk te maken.
Ik ben het wel met jullie eens dat het geen pas geeft, om ze op scholen ten toon te stellen… zowel voor de echte Dragqueens niet en ook voor de kinderen niet, zoiets hoort niet thuis op een school..Die hele sexualisering en genderen van hele jonge kinderen is gewoon walgelijk en zouden ouders niet moeten pikken .
LikeLike