
Het interesseert me niks wat iedereen zegt. Dit is pedofilie. Deze mensen zijn pedofielen.
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Paul Golding)
(www.ejbron.wordpress.com)

Het interesseert me niks wat iedereen zegt. Dit is pedofilie. Deze mensen zijn pedofielen.
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Paul Golding)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.

Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
| E.J. Bron op De satanische islam | |
| bobzelf op VIDEO Russia Today (RT) | |
| Olie bol op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| afco61 op Mededeling van de webmast… | |
| Henk der Niederlände… op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| Julia op Het ministerschap van Sophie… | |
| leeuw7 op Mededeling van de webmast… | |
| Hovawart op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| scherpschutter1943 op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| Henk der Niederlände… op Mededeling van de webmast… | |
| ronjaspers op Het ministerschap van Sophie… | |
| ronjaspers op Mededeling van de webmast… | |
| koddebeier op Van Baarle stapt op als DENK-l… | |
| koddebeier op Hongaarse media: Europese Comm… | |
| koddebeier op GEKKENGESTICHT! (video) |


De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft












































Doodstraf voor kinderverkrachters.
LikeGeliked door 1 persoon
.. en ’t zijn altijd dezelfde soort compleet verwijfde types
die dat bord omhooghouden .
LikeGeliked door 1 persoon
Vroeger noemden ze zo iemand een “kinderlokker”.
Voor dit soort lui hebben ze nu staken uitgevonden.
En voor islamieten natuurlijk…
LikeGeliked door 1 persoon
Nog niet zo heel erg lang geleden zou zo iemand gearresteerd, psychisch onderzocht, voorgeleid en veroordeeld zijn geweest.
Nu krijgen ze de Nobelprijs voor de Vrede
LikeGeliked door 1 persoon
dat er mensen zijn die zich (seksueel) aangetrokken voelen tot kleine kinderen/minderjarigen kan ik nog in mijn denkwereld binnen laten.
Dat er in voorkomende gevallen sprake zou kunnen zijn van wederkerige toestemming daarentegen weiger ik te geloven; derhalve is er sprake van aanranding/verkrachting van minderjarigen/jonge/kleine kinderen.
Als ik het ooit meemaak in relatie tot mijn geliefden omgeving… zal ik degene zijn tenen amputeren tot aan de hals
LikeGeliked door 1 persoon