“We hebben zo’n punt bereikt dat de reactie alleen maar extreem kan zijn” – Fransen, zelfs linksen, keren zich tegen immigratie

(Door: “DissidentNL”)

Tijdens wat een niet-aflatende stroom van immigratieverraad lijkt, heeft de waardevolle Europese nieuwssite Remix iets veelbelovends gevonden: de steun voor massa-immigratie onder Frans links is de afgelopen 5 jaar sterk gedaald, schrijft Patrick Cleburne.

Een diepgaand onderzoek, uitgevoerd door de Franse onderzoeks- en adviesgroep BVA France, constateerde een verharding van het onderwerp immigratie bij het Franse publiek in vergelijking met hetzelfde onderzoek dat in 2018 werd uitgevoerd.

Bijna zeven op de tien Fransen (69%) zijn van mening dat “er tegenwoordig te veel immigranten in Frankrijk zijn”, een mening die zes punten meer steun kreeg dan in het onderzoek uit 2018.

Lees verder>>>

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

10 Responses to “We hebben zo’n punt bereikt dat de reactie alleen maar extreem kan zijn” – Fransen, zelfs linksen, keren zich tegen immigratie

  1. Julia's avatar Julia schreef:

    Welk weldenkend mens wil niet af van al die duizenden binnengehaalde profiteurs en de duizenden dit nog komen. Het is gewoon een vernietigend WEF plan waar ook ons WEF kartel hard aan mee werkt namelijk de omvolking c.q. het Kalergi plan. Dan willen die idioten hier het nog makkelijker maken De schriftelijke afhandeling van asielverzoeken door de Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) om achterstanden weg te werken, stuit op grote weerstand in de Tweede Kamer. Een Kamermeerderheid is bezorgd dat deze maatregel zal leiden tot onterechte asielverlening en daarmee een aanzuigende werking zal hebben op nieuwe vluchtelingen. De VVD, PVV, CDA, SP, FvD, JA21 en SGP hebben hun zorgen geuit en eisen opheldering van staatssecretaris Van der Burg (Asiel).Normaal gesproken worden asielzoekers in een persoonlijk gesprek aan de tand gevoeld om te kunnen beoordelen of hun verhaal klopt en of ze in aanmerking komen voor een asielvergunning. Maar vanwege de grote instroom van asielzoekers uit Syrië, Jemen of Turkije heeft de IND besloten om deze gesprekken te vervangen door een schriftelijke behandeling, waarbij asielzoekers hun vluchtverhaal op papier moeten zetten. Weg met de ziekelijke waanzin van Van der Burg en de rest die hiervan voorstander zijn. Nimmer zo een onbedachtzame imbecielen meegemaakt die ons land willens en wetens naar de afgrond leiden en de samenleving meer en meer ontwrichten. Eigen burgers die deze hele invasie moeten bekostigen staan aan de kant. Ik kan mij voorstellen dat bij velen de weerzin tegen de import groter en groter wordt. Dit kan ook niet goed aflopen.

    Geliked door 5 people

    • Claudia M.'s avatar Claudia Millenaar schreef:

      Nee, het kan zeker niet goed aflopen. Wat ik hier maar niet kan begrijpen, is dat heel west Europa in eenzelfde shithole zal veranderen als waar al dit volk vandaan komt.

      Dat nadat de ‘gratis’ potten echt leeg zijn, rooftochten zullen plaatsvinden. Iets wat nu ook al plaatsvindt, maar nog op kleine schaal.

      Ik kan er niets anders meer van maken dan dat de boel moedwillig kapot gemaakt wordt.

      Hopelijk kan ik zo asiel aanvragen in Hongarije, want daar alleen lijkt nog een leider met verstand te regeren, voor het Hongaarse volk.

      Like

  2. karton's avatar karton schreef:

    Die immigratie-zooi terug schoppen naar waar zij vandaan kwamen………… de zee !!!

    Geliked door 3 people

  3. J.v.d.Heijden's avatar J.v.d.Heijden schreef:

    Immigratie(en daarmee OMVOLKING) is een vast onderdeel van
    The Muslim Brotherhood Project.!!
    Lees alinea 8 van deze pagina:
    http://www.militantislammonitor.org/article/id/2671
    Einddoel van die veroveringstaktiek:
    Wereldkalifaat plus de invoering van de sharia.

    Geliked door 1 persoon

  4. saddy's avatar saddy schreef:

    “”Vertrouwen in politiek op nieuw dieptepunt: zes op tien Nederlanders ontevreden””

    Aivd gaat het nog druk krijgen.

    Geliked door 2 people

  5. saddy's avatar saddy schreef:

    Vergeet de wef-effecten in australie ook niet:

    Australians ‘pay the price’ for a government that ‘can’t manage its spending’

    En vorig jaar toch maar mooi 400.000 permanente vakantiegangers binnengelaten.

    Like

  6. J.v.d.Heijden's avatar J.v.d.Heijden schreef:

    Ter herinnering….
    De hele wereld kan niet in Nederland wonen(en van gratis geld
    leven dat wij moeten ophoesten..!).
    https://www.dagelijksestandaard.nl/politiek/in-nederland-krijg-je-je-asielstatus-haast-bij-de-boterbonnen-geert-wilders-woedend

    Like

  7. Skarsgärd's avatar Skarsgärd schreef:

    “Hoe kan het dan dat linkse partijen zich massaal bekeerd hebben tot een pro-immigratiestandpunt terwijl dat duidelijk ingaat tegen de belangen van hun originele eigen achterban.” staat in dit artikel en dat klopt precies. In de voormalige communistische oostbloklanden was er geen immigratie, alleen wat ‘gastarbeiders’ uit Vietnam in de DDR, (oost-) Duitsland dus. Achter het hele ijzeren gordijn, in oost-europees communisme was men gewoon conservatief op cultureel en maatschappelijk vlak: niks ‘emancipatie’, want vrouwen hádden er alle rechten, konden studeren en mannen-beroepen doen al vóór de 2e wereldoorlog. De SP onder JAN Marijnissen werd door andere linkse partijen weleens ‘linkse fascisten’ genoemd omdat zij toén wel nog tégen immigratie (en de EU trouwens) waren omdat dat niet de belangen van hun achterban diende…
    Maar vooral West-Europees links is écht volledig doorgedraait, in Frankrijk zag je bij al die protesten die daar maar door blijven gaan (gele hesjes voor corona al) dat daar rechts én links samengaan, maar wel het links van de straat, niet van de biefstuk-socialisten. Laat ook ons dat een les zijn.

    Like

Plaats een reactie