1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Het lijkt erop dat het sociaal kredietsysteem al in werking is getreden. Voor gedrag dat niet geduld wordt, moet flink betaald gaan worden. Geen wonder dat men destijds tegen de motie van Baudet heeft gestemd om een sociaal kredietsysteem zoals ze dat in China kennen, uit te sluiten. Maar alleen voor de belastingbetalende, Nederlandse burgers uiteraard. De elite en de nieuwkomers blijven buiten schot. Want ze moeten natuurlijk wel hun eigen cultuur kunnen behouden. Dit kabinet is ziek.
LikeGeliked door 4 people
Wat heeft klimaat met milieu te maken ? niets
LikeGeliked door 3 people
Dit bericht zal toch zeker niemand verbazen ?
Of is er nog een wakker persoon die écht denkt dat de “elite” het goede voorbeeld geeft ? We worden al járenlang besodemieterd door de zg. “elite”.
Van Kamerleden en “ministers” tot ons zg. keuninklijk haus.
Wat loopt die Willem toch ontzettende z’n best te doen om weer enige fans te scoren; hij gaat zelfs tussen de kindertjes zitten om “leuke dingen” te doen !
Wát een toneel spelers !
En die zg. “elite” ? Affakkelen, allemaal en wel z.s.m. !!!!!
Oh nee, hoho, stop ff : eerst moeten nog een paar van die smeerlappen natuurlijk een “medaille” opgespeld krijgen vanwege hun “verdiensten” voor het land.
Ziekelijke bedoening !
En die dwaas die dagelijks met een bekertje koffie in z’n grijpgrage vingers over ’t Binnenhof waggelt, zou zich ter plaatse ernstig moeten verslikken in die koffie, waarna iedere hulp voor hem te laat komt !
Jammer van die koffie !
LikeGeliked door 3 people
En dat moet ook voor die andere Fucking volgevreten everzwijn bastaard Timmerfranz gelden, zich verslikken in zijn reeruggetje 😝
LikeGeliked door 2 people
Ja Recht gesproken Mevr.Faber…!
Bijzonder hè…, vroeger waren het de linkse arbeiders bewegingen die de rechtse elite zo toespraken.
En nu is het 180 graden gedraaid en spreekt Rechts de linkse elite op deze wijze aan…
Alleen links was vroeger wel gebekter en rebelser dan het hedendaagse Rechts…
Ton
LikeGeliked door 4 people
Idem met houding tov USA. Vroeger was links tegen de USA: massa demonstraties Vietnam en atoomraketten en rechts was vóór de USA.
Tegenwoordig omgekeerd.
LikeGeliked door 1 persoon
Helaas laten tot op heden nog miljoenen schaapjes de oren hangen naar de zelf vol vretende en reizende fascisten (dit tuig kan ik geen elite noemen). Juist zij zijn de grootste vervuilers en dienen een aantal jaren strikte huisarrest te krijgen op uitsluitend water en brood. Afstraffen die bende in plaats er nog gehoor aan te geven. Welke domoor trapt nog langer in de leugens van dit tuig dat bezetens is van ziekelijke machtswellust en graaicultuur. Kortom dit volk krijgt wat het verdient kunnen ze verder met uitsluitend klagen in plaats van de Ikea bank af te komen en zich keihard te verzetten.
LikeGeliked door 1 persoon
Krankzinnig!!!
Dat is de beste omschrijving van de klimaatterreur, die Rob Jetten over ons wil uitstorten.
We leven al in het duurste land ter wereld met energiebelastingen, brandstofaccijnzen en allerlei andere heffingen. Dan daarover nog eens 21% BTW.
En wat bereiken we met al deze onzin? Nederland wordt een armoexeland, waar steeds meer mensen verpauperen, en waar de levensverwachting afneemt, terwijl we steeds langer moeten doorwerken. Straks pas AOW en pensioen vanaf 70 jaar?
En al dexe idioterie vanwege een niet bestaande klimaatcrisis.
Vroeger geloofde ik zelf ook in het CO² fabeltje, dus ik besloot om mijn dak vol te leggen met zonnepanelen, waar ik overigens geen spijt van heb gekregen.
Maar veel onderzoek en voortschrijdend inzicht verder hebbe mij de ogen geopend en weet ik nu wel beter. Er is niets ongewoons aan de hand met ons klimaat. Het is nog steeds aan het veranderen, en dat doet het al sinds mensenheugenis. Het warmt op en daarna koelt het weer af. Dat is al vele tientallen eeuwen zo. Groenland is veel sneeuw en ijs, maar waarom het het dan Groenland?
Tijdens de Middeleeuwen was er in het Zuiden landbouw, iets wat nu vanwege het koude klimaat daar tegenwoordig onmogelijk is.
In de Alpen krimpen de gletsjers, en enige jaren geleden kwamen de restanten van een Romeins dorp tevoorschijn. Conclusie: dr gletsjer die dexe lokatie prijsgaf was er toen nog niet eens. De Romeinse Tijd was enige graden warmer dan nu, en dat nog wel met minder CO²!
Wanneer worden die idioten in Den Haag eens wakker?
Wil iemand Rob Jetten eens even bijpraten?
LikeGeliked door 3 people
S … , gelijk heb je…
Maar ze lusten jou argumenten niet..
De mensheid moet eronder worden gebracht.. en daar zijn de angsten voor gezondheid en klimaat de kruiwagens voor…
En de mensheid, zeker de westerse laat zich vrijwel willoos inpakken …
Ton.
LikeGeliked door 3 people
We worden al vanaf of onze geboorte belazerd! So what else is new.
LikeLike
Grandioze analyse van Faber!
Maar wat me zwaar tegenstaat: ze heeft eerder meegestemd
met dit digitale gedrocht. (wet is unaniem aangenomen,
hetgeen betekent dat geen 1e Kamerlid snapt hoe onveilig
het internet eigenlijk is)
https://www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/achterhaald-en-onveilig-de-fax-moet-nu-echt-verdwijnen-uit-de-zorg~b765417e/
Ik meldde dit eerder: zorgaanbieders e.d. worden nu gedwongen
zeer vertrouwelijke medische data VERPLICHT digitaal te verzenden.
Dat is, gelet op de toenemende internetinfiltraties door criminelen,
vragen om grote moeilijkheden.
LikeGeliked door 1 persoon
Lees svp mijn eerste comment.
LikeLike
https://www.dagelijksestandaard.nl/binnenland/telegraafcolumnist-leon-de-winter-uit-felle-kritiek-op-gebrekkige-parlementaire-democratie-op-twitter
LikeGeliked door 1 persoon
Dit heb ik goed gelezen, vooral het gedeelte over digitale dictatuur…
https://www.ninefornews.nl/men-kan-niet-eens-de-thermostaat-in-de-werkkamer-van-jetten-lager-zetten-maar-die-van-de-aarde-wel/
LikeGeliked door 1 persoon
Het volk zal beroofd en bestolen worden tot het niets meer heeft. Het zal oipgesloten zitten in wijken en complexen, niet meer mogen reizen en niet normaal meer mogen eten. Onder totale, doorlopende controle, in de gaten gehouden door machines met kunstmatige intelligentie.
De zogenaamde “elite” zal zich wentelen in weelde. De linksmiegels van heden die zo energiek de “elite” helpen, gaan grotendeels zelf ook de digitale gevangenis in maar een paar ervan mogen schoenpoetsers en boodschappenjongens voor de elite worden.
LikeGeliked door 2 people
Jahhaahhaa… de comedy show start doorlopend…… de vliegende reetridder
jetten met zomerhoedje… hahaa… JIJ mag niks Ik mag wat ik wil.. aldus de
notabele drollenpomper.
Gaat goed zo, mevrouw van de PVV… maar dat wisten wij al lang en voorheen
en daarvoor al… toen was nog zwart/wit TV… oef… dat mocht ik niet zeggen.
“##…wit”…dan? ah ok..
Biefstuk in luxe vreetschuur smaakt bijzonder goed onder de verhevenen
minachtende soort regerende pisvlekken.
Dusss… De lente starte al niet zo fraai dit jaar, maar de gewassen gedijen
als een tierelier…….. wat Co2 gevaar??
Hè?? IK VERSTA U NIET!!… nogmaals WAT Co2 Gevaar ( met megafoon nu )
ach jaaa, we varen wel met ons schimmigheid,… nou U moet het niet zo
zien, het ligt anders,.. U begrijpt het verkeerd.. Ok de burger ( ham-Burger
inmiddels ) namelijk het mals geknede Volk gaat terug in zn hokkie, en
gaat malser worden, half plakkie uitgeloogde achterham € 3,50 de 100 gram
ontdooit kutvlees. Mhoehahaah.
Hee Roppie Jette, klimaat heil guru, neem er nog een of twee van die geile
bengels he… en laat je vliegen en rijden be-rijden hahaa…
looserts van de wereld allemaal
LikeGeliked door 2 people
Voer dat tuig maar aan de ratten.
LikeGeliked door 1 persoon
Dat kun je zelfs die ratten niet aandoen, beter in de verbrandingsoven stoppen.😜🍻👍🍻
LikeGeliked door 2 people
mwhaah en die ratten lusten dat nog nie eens haaha,….
t’is onverteerbaar mien jong.. snapt U wel
LikeGeliked door 1 persoon
“Hierin moet klimaatonvriendelijk gedrag worden afgestraft met hogere belastingen, en klimaatvriendelijk gedrag worden beloond.”
Ik nomineer deze hierbij voor de “stierenpoep prijs” van 2023.
Nederland wordt financieel leeg gezogen door “oorlogsvluchtelingen” uit gebieden waar geen schot gelost is.
Onze voedselproductie wordt kapotgemaakt van wegen een niet bestaand “stikstofprobleem”.
In Oekraïne financieren we een genocidaal totalitair nazi regime, om de vrijheid, democratie, en de “Europese waarden” te beschermen.
En nu moet “klimaat onvriendelijk” en “klimaat vriendelijk” gedrag bestraft dan wel beloond worden, terwijl de mens geen enkele invloed heeft op het klimaat.
Wanneer gaan we eindelijk de stekker eens uit deze absurdistische clownsvoorstelling trekken?
Wanneer gaan we de gekken eens oppakken en terugbrengen naar het gesticht waar ze in thuis horen?
Gaan we dat doen vóór of nadat Nederland in de linkse ellende verzopen is?
Ik vraag dat voor het nageslacht…
LikeGeliked door 4 people
Italie, Hongarije willen geen insecten en ik denk dat Spanje volgt. Je eigen cuisine koesteren. Nederlanders niet, klagen alleen maar en laten gedwee hun kinderen op school te laten wennen aan hun toekomstige diners.
LikeGeliked door 2 people