De Groene Draeck . . .

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Frans v Elsen)
(www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

7 Responses to De Groene Draeck . . .

  1. Oliedom's avatar Oliedom schreef:

    Yep en kost ons, naast die verrotte Eu, klauwenvol money dat sprookjeshof en dan zijn er nog van die malloten die naar dat handeltje zwaaien.

    Geliked door 6 people

  2. Ik heb en voorzie naar de toekomst toe er zeer weinig positieve bewoordingen over heb en zal hebben m.b.t. het gehele koninklijk huis, vandaag de dag. Hiervoor had ik deze niet maar het worden er steeds meer vanwege onder meer door nacalculatie van inkomens koninklijk huis, dure motorjacht, kostenplaatje van De Groene Draeck, dure vakanties, huis in het buitenland EU leden en elke keer maar weer exorbitante loonsverhogingen, duur diners, reizen, Straatsburg-Brussel vergadercultuur verhaal enzv. En de bevolking die in feite dit soort VIPS nog wel van een behoorlijk inkomen voorziet wordt de knevel om de nek telkenmale aangedraaid. Hoezo! En de bevolking maar zwaarder belasten, extra controles d.m.v. vragen die door een bankinstelling gesteld worden waarom er een bedrag overgeboekt wordt! Je eigen duur en zuur verdiende geld. Een verlengde arm van de belastingdienst of FIOD nog wel, totaal absurd. Het niet teveel nuttigen van bepaalde producten aan levensmiddelen en het liefst geen reizen per vliegtuig. En de elite reist zich wezenloos en het liefst met een privéjets. Geld ongecontroleerd weggeven aan Afrikaanse landen en onlangs aan de Caribische eilanden, hoezo!
    En dan nog het gehele WEF gebeuren dat ons hier wil knechten en wie is de Klaus Schwab eigenlijk wel. Een niet gekozen president of een politiek leider en waarom luisteren onze politieke leiders en koninklijke huizen naar dit soort clowns! Krijg er een misselijk gevoel van en het is van te kotsen. Ga lekker zo door!

    Geliked door 7 people

  3. Yvonne's avatar Yvonne schreef:

    Deze groene dame hoeft niet naar AH om tegen de datum afgeprijsde artikelen te kopen en schoonmoeder Bea gaat lekker varen lang Leve het koningshuis allemaal zwaaien hoor op koningsdag ,nou mij zal je niet zien

    Geliked door 1 persoon

    • Julia's avatar Julia schreef:

      Yvonne Het zijn toch allemaal WEF/Bilderberg leden en profiteurs. Ik zie niet in dat de belastingbetalers het onderhoud van de oude uitneemster Beatrix de Groene Draek moeten betalen. Het is eigendom van die oude Trix zelf dus dient zij zelf voor alle onderhoudskosten op te draaien aan geld uit o.a. staatsuitkeringen dat zij allen bij elkaar hebben geharkt geen gebrek. Ook ik zal niet zwaaien met een vlaggetje en zeer zeker niet naar een Argentijns burgermeisje van niet al te beste komaf dat tot koningin is gebombardeerd waarvoor de Nederlandse identiteit niet bestaat en graag een bezoekje brengt aan het WEF o.a. Schwab. Die vrouw met de valse lach en traan wil ook nog eens het digitaal betalingsverkeer door onze strot duwen. Een gevaarlijk mens dus waar idioten met vlaggetje gaan staan zwaaien persoonlijk past daar uiteraard niet de rood/wit/blauwe tussen die staat voor democratie en vrijheid

      Geliked door 3 people

    • karton's avatar karton schreef:

      @ Yvonne op 23-4-2023 om 22.24 u. U zwaait niet naar dat koninklijke gespuis ? Nou ik óók niet, maar wél naar u : 🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️

      Geliked door 1 persoon

    • ronjaspers's avatar ronjaspers schreef:

      Yvonne.Als de mensen nog graag willen zwaaien op koningsdag,naar het bilderberg oranje nepkoningshuis.Adviseer ik ze om met nazi vlaggetjes te zwaaien,dan voelen ze zich meer op hun gemak.

      Geliked door 2 people

  4. mooinique's avatar mooinique schreef:

    Ik geloof dat er ooit draken waren. Wie weet zijn ze er nog steeds en zitten ze in midden aarde. Maar dit vrouwmens als het al een vrouw is kan er niet aan tippen. 😂🤣😂

    Geliked door 1 persoon

Plaats een reactie