
(Vertaling: E.J. Bron)
In het begin van haar ambtstermijn had de Duitse minister van Buitenlandse Zaken, Annalena Baerbock (Groenen, foto), volmondig aangekondigd dat ze bij de uitoefening van het functie regelmatig gebruik zou willen maken van de trein en lijnvluchten om de CO2-uitstoot zo laag mogelijk te houden. Maar: van de goede voornemens is niet veel overgebleven.

De fractie van de AfD in de Duitse Bondsdag wilde het nauwkeuriger weten en verzocht de Duitse regering in een parlementaire interpellatie om opheldering. Het antwoord was nogal mager. Daaruit trekt de AfD conclusies. Stephan Brandner, parlementair secretaris van de fractie, verklaarde: “De Duitse regering geeft aan er geen overzicht over te hebben wanneer lijnvluchten en treinritten gebruikt worden en dat het gebruik van het openbaar vervoer enerzijds niet altijd doelgericht zou zijn, en anderzijds hier echter ook veiligheidsoverwegingen en een volle agenda tegen zouden spreken.”
Wat betreft Brandner is het duidelijk: “Terwijl de gewone burger dus maar het best de bakfiets kan nemen, onderneemt de Duitse regering geen inspanningen om zichzelf te beperken. Wat een huichelarij!”
Dat bovendien het ministerie van Financiën van Christian Lindner (FDP) en het ministerie van Defensie van Boris Pistorius (SPD) benzineauto´s gebruiken, zou eens temeer aantonen “hoe schijnheilig de Duitse regering ageert, die de burgers tot elektrische voertuigen wil verplichten.”
Bron:
zuerst.de
Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)















































Als niets komt tot iets kent het zich zich zelve niet…dit grietje gaat ons veel ellende bezorgen..
Net als overigens die zooi bij ons en elders.
Ton
LikeGeliked door 2 people
Eerst wordt de onderdaan verplicht een elektrische auto te kopen.
Dan, o jee, blijkt dat er daarvoor helemaal niet genoeg stroom geleverd kan worden.
Dan mag de onderdaan zijn elektrische auto naar de milieustraat duwen (zoals eerder zijn benzine-auto) en op Marktplaats een mooie bakfiets kopen.
LikeGeliked door 1 persoon
De elitairen grijpen de macht waarmee ze zichzelf verrijken en het recht in eigen handen neemt. De kloof wordt steeds groter tussen arm en rijk, tussen gezond en ongezond, tussen medelanders en Vreemdelingen.
Zij zetten windmolens en zonneparken neer, we weten allemaal dat dit niet genoeg is voor onze huishoudens en EU economie. De EU was een opkomende wereldmacht die zich nu zelf vernietigd door de green deal transitie. Kortom de EU wordt het groene hart van de wereld. Daar is geen plek meer voor ons allemaal ,zeker niet nu de migratie van Vreemdelingen voluit stromen als water.
Wij moeten leven tussen de wolvenroedels met apen en beren, Stop de kolder van de green deal en stop het wanbeleid van de EU ,Stop de buitenlandse politieke macht en inmenging die gericht is tegen de 450 miljoen Europeanen.
LikeGeliked door 1 persoon
De groenen hebben dezelfde aandoening als Rutte .
Ze proberen je alles te ontnemen en al die rotregels die ze ons opleggen , gelden niet voor hén .
Allemaal psychopaten !
Oftewel idioten die omhoog gevallen zijn .
Ze maken immers deel uit van ” de elite die het HOOGSTE AMBT bekleden “.
Er zijn knappe ondernemers die het heel ver schoppen en op een nette manier heel rijk worden .
Hoeveel van dat soort uitschieters zitten er in de politiek ?
Als je naar een gekkenhuis moet of naar een TBS instelling , dan moet je gekeurd worden , waarom politici niet ?
LikeGeliked door 1 persoon
Dienstreizen is belangen behartigen voor Duitsland als BuZa kip en dat doet ze niet, ze reist een beetje rond voor eigendunk en trapt Duitsland het liefst door het afvoerputje in opdracht van Washington. Duitsland is groot en de afstanden zijn simpelweg niet haalbaar met electrische autos. Ja in de stad kan het wel maar pak dan het openbaar vervoer of de fiets als echte Grünen maar dat doen ze dan weer niet daar voelen ze zich te groot voor. Wat een drama gasten zijn het ook.
LikeGeliked door 1 persoon
dat volk krijg je maar op een manier duidelijk gemaak dat ze fout zijn: met de hamer erin slaan
LikeGeliked door 2 people
Het gaat ook niet over het klimaat of milieu,de wereldbevolking moet opgeruimd worden.
LikeGeliked door 4 people
Baerbock: Noch Duitsland vriendelijk noch burger ontziend.
Waarom doet ze dat? Ze doet alleen maar haar plicht. En ze zal later ook hetzelfde zeggen. Duitsland 1933 – 2023. Negentig lange jaren, twee generaties.
LikeGeliked door 1 persoon
“regelmatig gebruik zou willen maken van de trein en lijnvluchten om de CO2-uitstoot zo laag mogelijk te houden.”
Ik mis de bus of de tram altijd in dit soort verhalen.
Want de reisjes die bij een station of vliegveld beginnen EN eindigen zijn zo goed als niet bestaand.
De realiteit is gewoon dat je zonder auto met trein en vliegtuig nergens komt.
De realiteit is gewoon dat het “openbaar vervoer” enkel een alternatief KAN zijn voor mensen die in een grote stad wonen en nooit buiten die stad hoeven te wezen.
En daarom is het beprijzen en/of verbieden van autoverkeer een inbreuk op de vrijheid van de mens, en dus een schending van de mensenrechten.
LikeGeliked door 1 persoon
Vreselijk mens. Ze hebben haar zelfs gefotografeerd alwaar een heiligen aureool rond haar hoofd te zien is. De schijnheilige !
LikeGeliked door 1 persoon
Ze heeft dezelfde ogen als onze “vriend” Rutte. Is dat ook iemand opgevallen. Geen wonder,
LikeGeliked door 1 persoon