Smeerlappen!

Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

19 Responses to Smeerlappen!

  1. karton's avatar karton schreef:

    Met het woord “smeerlappen” boven het artikel worden de verantwoordelijken voor deze ellende véél te netjes benoemd.

    Geliked door 7 people

  2. Htskday's avatar Htskday schreef:

    Denk je lekker rustig in je bejaardenflatje van je ouwe dag te kunnen genieten…

    De avond voor Koningsdag kregen hoogbejaarde bewoners en de oudere omwonenden van de Noorderkroon in Roden te horen dat er ongeveer veertig asielzoekers met een verblijfsstatus in de leegstaande appartementen van de ouderenflat worden gehuisvest. Het zou gaan om tijdelijke opvang….

    https://dvhn.nl/drenthe/Begrip-woede-%C3%A9n-juridische-stappen-om-statushouders-tussen-hoogbejaarden-%E2%80%93-%E2%80%98Totaal-respectloos-richting-de-ouderen%E2%80%99-28392480.html?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=dlvr.it

    Geliked door 2 people

  3. Heer M's avatar Heer M schreef:

    Geliked door 2 people

  4. Yvonne's avatar Yvonne schreef:

    Wij kunnen de touw tyfus krijgen ,er kan nog meer bij hoor !😠😠😠
    Hoe lang gaat deze invasie door? Tot er nog 4 miljoen autochtone Nederlanders zijn?

    Geliked door 1 persoon

  5. Marc's avatar Marc schreef:

    Wat gaan we met die Van der Burg en zijn baas Rutte doen?

    Geliked door 1 persoon

  6. Henk der Niederländer's avatar Henk der Niederländer schreef:

    Om meer inkomsten te genereren worden alle bestuurlijke en verkeersboetes met 10% verhoogd.
    Met andere woorden de oplichtingspraktijken die de laatste decennia zijn begaan door Den Haag worden verhaalt op de bevolking terwijl de slachtoffers van de toeslagenaffaire en de Groningers een sigaar uit eigen doos krijgen.
    Niet te vergeten dat ze over deze compensaties ook nog eens belasting moeten gaan betalen.
    Het is niet dat men verbaasd moet zijn dat de burger er een habbekrats bij krijgt, maar dat Den Haag het steeds opnieuw door de bevolking zelf laat betalen.
    Andere oplichters zullen wel stikjaloers moeten zijn op het maffiatuig uit Den Haag.

    Geliked door 5 people

  7. BosscheBol's avatar BosscheBol schreef:

    De hoofdzaak is dat de staat almachtig wordt. Deze macht is geconcentreerd in een paar mensen met een groep uitvoerders er omheen.
    Het volk (> 95%) zal straatarm zijn en heeft niets te vertellen. Ze mogen blij zijn dat ze mogen leven. Ze worden opgesloten in een soort pakhuizen, zogenaamd vanwege het klimaat. Vanwege het klimaat mogen ze ook niet autorijden, vliegen of normaal eten.
    De import van een vijandig volk past hier precies in. Nederland zit nu op 16, 17% en bij 25% (binnen 5 jaar) breekt de hel los. Zie Libanon, Indonesië etc. De allochtonen gaan dan hun “cultuur”, geloof en sharia opleggen aan de autochtonen en als dat niet snel genoeg gaat, slaan ze aan het moorden.
    De allochtone en autochtone bevolking zullen elkaar het leven zuur maken en de almachtige staat heeft er geen omkijken naar. Af en toe zullen ze er een stel (van de ene of de andere partij) kapot schieten.

    Geliked door 5 people

  8. Julia's avatar Julia schreef:

    Voormalig Nederland is de grootste verzamelbak voor de multi culti en de binnenstromende invasie van profiteurs. Kan nog meer bij hoppa. Weer miljarden over de balk dan nog te bedenken dat ook nog eens ruim 28 miljard aan de vernietigende klimaathysterie in de sloot worden gegooid. Dan hebben we het nog niet over de miljarden aan oorlogstuig die over de balk worden gesmeten aan het meest corrupte land van Europa de Oekraïne. Nederland wordt geregeerd door de grootste corrupte mafia bende dat zijn weerga niet kent. Wat doen de onderdanige schaapjes zij vieren feest met een lapzwans dat koning wordt genoemd en een Argentijns mens dat ons mede de digitale euro door de strot duwt. Het enige waar de laffe onderdanige Nederlander boos om kan worden als hun vliegreisje wordt geannuleerd terwijl zij zelf zo stom zijn om weer een vliegreis te boeken dat is in dit vergane landje vragen om moeilijkheden. https://www.ad.nl/economie/boosheid-groeit-over-chaos-bij-transavia-bezorgde-reizigers-bellen-massaal-reisbureaus~a8075526/ Het zal die egoïsten met de IK cultuur eens sieren om hun boosheid te botvieren op de smerige oplichters en volksverlakkers in Den Haag over de chaos binnen dit zogenoemde gave landje. Die vliegticket kost vele malen minder als hetgeen wat van de betaalslaven gestolen wordt en de straf van de bewuste torenhoge inflatie. In ieder geval kennen we dit soort Nederlanders wel die stommelingen lieten zich ook vaccineren om überhaupt op vakantie te mogen en vonden het prima dat talloze burgers werden uitgesloten die zich niet hadden laten vaccineren. Een fijne vakantie wat maakt het uit als het hele land naar de klote gaat en de toekomst van eigen kinderen uitzichtloos is waarvoor geen woning meer beschikbaar is.

    Geliked door 4 people

  9. Andre's avatar Andre schreef:

    Als jij aangifte wil doen van diefstal door een asiel parasiet dan is geen geld voor onderzoek of schade veergoeding maar wel 8,7 EXTRA om deze asiel parasieten naar binnen te trekken? Rutte heeft de deal al gesloten met Meloni.

    Geliked door 5 people

  10. Hovawart's avatar Hovawart schreef:

    De Haagse Looney Brigade wil van elke asielhijger een miljonair maken….

    Geliked door 1 persoon

  11. Beschimmeld Kaasje's avatar Beschimmeld Kaasje schreef:

    De nieuwe Consu-granten mogen wat kosten .

    Geliked door 1 persoon

  12. LUCIA's avatar LUCIA schreef:

    Maar een glas water is het enige waar opoe’s gebitje mee in aanraking komt Zolang ze de waterrekening nog kan betalen tenminste

    Geliked door 2 people

  13. Ravian's avatar Ravian schreef:

    Yeah, toch fijn als je over een beurs zonder bodem beschikt.
    Een beurs die door u en mij gedwongen gevuld wordt.
    We worden gewoon blind gestolen waar we bij staan.
    Gaan we dat oplossen vóórdat we allemaal in het rood staan of erna?

    Geliked door 4 people

  14. de barbaar's avatar de barbaar schreef:

    77000 noemen deze graftakken als aantallen….en daarna …4x vanwege gezins/famillie/moskee/pedofelie /buurt/dorps….gemeenschappen vereniging?
    Dus jaarlijks …minstens(!) 4 x 77.000=308000.
    DRIEHONDERENACHTDUIZEND..opvreters, hebben uitkering/zorg/huis/inboedel/egeleidingen/onderwijs/hulp/steun/aandacht/meer geld/nog meer geld/en nog veel meer geld….nodig en GODVERDOMME…ZE KRIJGEN HET NOG OOK.
    Dank zij JOUW/JULLIE/JA JIJ EN OOK JIJ JA.
    eN NOG GAAN DE OOGJES NIET OPEN…BLIJVEN ZE IN DE WEI STAAN TE SCHAPEREN….TOTDAT ZE NAAR….het slachthuis gedreven worden en zelfs daar….staan ze in de rij …te wachten op de doddsteek.
    Iets met in de rij voor de gifspuit van hugo de cokesnuiver mengele? en zijn fraaie opvolger de pedofiel weflikkert ernst voldemort?

    Geliked door 5 people

  15. Rene de Hollander's avatar Rene de Hollander schreef:

    8.7 miljard euro MEER dan dat het nu al kost: 24 miljard per jaar…!!

    Geliked door 5 people

  16. Snappie's avatar Snappie schreef:

    Het is te gek voor woorden zoveel geld voor Vreemdelingen profiteurs die 0,0 affiniteit met Holland hebben ,ongeschoold,ongemanierd,analfabeet, poor englisch talking. Schuim,parasieten die het beste plekje willen hebben. In het thuisland zijn het zakkenrollers en winkeldieven of sjoemelaars. Criminaliteit en aanrandingen.
    De Europese bevolking wordt verdreven is het niet door covid,financiën, dakloos zonder huis dan is het wel het Vreemdelingen legioen migranten
    De EU wordt getransformeerd en de bevolking ook. Gereduceerd! Zou me niks verbazen dat die zwarten straks bij de handhaving komen, verplicht!
    Zij hebben gratis kost en inwoning in nederland op onze kosten, liggen de hele dag te vreten,te pitten en te wippen ,ja nog meer kindjes is meer toeslag
    Toedeledoki folks

    Geliked door 5 people

  17. J.v.d.Heijden's avatar J.v.d.Heijden schreef:

    Ze helpen dit land letterlijk en figuurlijk
    naar de GODVERDOMME.
    Blijf ’t herhalen: de hele wereld kan niet in Nederland wonen
    en gratis van ons zuurverdiende geld leven.!!!

    Like

  18. ronjaspers's avatar ronjaspers schreef:

    Jullie paupers,plebs,en nutteloze uitvreters,zwijg,betaal en sterf.You will own nothing,and you will be happy.Niet de groeten van de bilderberg groep (WEF)

    Like

Plaats een reactie