FOTO

Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

5 Responses to FOTO

  1. Ravian's avatar Ravian schreef:

    En de vogelbeschermingsclubs kijken, na wat leuke donaties door de “groene sector”, gewoon de andere kant op.
    Die zijn dus, als puntje bij paaltje komt, net zo “voor de vogels” als dat GroenLinks “voor het milieu” is, en D66(6) “voor de democratie”.
    Ook gewoon gewetenloze opportunistische zakkenvullers dus, met een foute agenda…

    Geliked door 3 people

  2. Snappie's avatar Snappie schreef:

    Houston de Eagles has landed.
    Nu ligt dit kadaver nog op het land de rest in de zee en spoelt hier en daaraan op het strand van normandie beach. Als stille getuige dat er een groene energie oorlog woedt. Godver zoveel dode vogels en vleermuizen en dat gaat 24/7 door met de gehaktmolens die sf6 lekken en waarvan de carbonfiber wieken na 10 jaar worden afgedankt en in de grond gepropt. Hoezo vervuiling?
    Het is zo krom en hypocriet dat zelf een downie zegt ,nee snaperniksvan? daarnaast schuurt de epoxy laag van de wieken af door weersinvloeden. O zo bevorderend voor het pfas gehalte en fijnstof, gos groen bezig!
    Het inerte sf6 gas is 20.000 x vervuilender dan stikstof co2. Het wordt gebruikt als gasmantel waardoor er geen brand in de molen ontstaat.
    Het lekt weg door torsiekrachten van de wieken.
    Daarnaast is er nog trillingsgeluid onderzoek voor omwonenden.
    Flora en fauna worden opgeofferd voor de stinkende dure green deal.
    Vuile hufters ! Smerige hypocriete labbekakkers!
    De groene zijn de marsmannetjes, dan zijn er ook nog reptielen onder ons.
    Tjee we leven in een alien nation.
    Misschien ultrasoon geluid uitzenden van af de molen opdat de vleermuizen er met een boog omheen vliegen.

    Geliked door 3 people

  3. waalkade's avatar waalkade4bd8489a57 schreef:

    Maar dat komt niet door de windmolens dat zijn allemaal complottheorieën…. dat is duidelijk climate change.

    Je kunt het vergelijken met sudden death …. komt ook niet door de injecties…… komt ook door climate change.

    Geliked door 3 people

    • chrisdirick's avatar chrisdirick schreef:

      Waalkade, dat is niet climate change maar climate chantage!
      Als het schuldgevoel van de schaapjes maar groot genoeg is groeien en bloeien de revenu’s, scoren de investeringen steeds hogere winsten en worden de rijken steeds rijker. En dan heb ik het niet over de middenklasse miljonairtjes. Vulgair plebs! Bling bling people. Laat die maar denken dat ze ook een vinger in de pap hebben, haha!
      Zolang je het grootste deel van de onmondige, onnadenkende, onwetende en ongeinteresseerde burgers (en daar zitten die miljonairtjes ook bij) kan laten geloven dat alles wat er momenteel fout gaat hun schuld is zit je toch gebeiteld!

      Geliked door 2 people

  4. mooinique's avatar mooinique schreef:

    😰

    Like

Plaats een reactie