Transavia . . .

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Ruben L. Oppenheimer)
(www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

8 Responses to Transavia . . .

  1. karton's avatar karton schreef:

    Gezien de foto én reacties op een ander onderwerp : zijn dat nou chemtrails of condensstrepen ?

    Like

  2. waalkade's avatar waalkade4bd8489a57 schreef:

    Allemaal zo gepland. Ze doen er alles aan om mensen te ontmoedigen te reizen. Dat is de hele opzet.

    Hetzelfde dat hele voedselketens overal in de wereld plots afbranden…. allemaal gepland om honger in de wereld te creëren. En zo kunnen we overal mee doorgaan…… ze houden ons wel voor héél erg dom.

    Er zijn natuurlijk ook veel domme mensen dat hebben we weer bij koningsdag kunnen zien.

    Geliked door 4 people

    • loekie's avatar loekie schreef:

      “ze houden ons wel voor héél erg dom” … zeg eens dat dat niet klopt

      Geliked door 1 persoon

    • ronjaspers's avatar ronjaspers schreef:

      waalkade.Goed gezien,de NWO kliek wil vliegen en autorijden gaan verbieden voor burgers.Die psychopaat en bilderberger klauSS schwab,heeft duidelijk gezegd:You will own nothing,and you will be happy.Maar de mensen slapen gewoon door,tot ze nooit meer wakker worden.

      Like

  3. Julia's avatar Julia schreef:

    Bewust past allemaal binnen de klimaathysterie. Ik begrijp dan ook niet dat nog zoveel domme schapen er in trappen en er zelfs voor in de rij staan. Dus niet boos worden eigen schuld dikke bult. Laat dit soort maatschappijen links liggen en vertrek vanuit een andere luchthaven buiten de grens van dit communistisch doorgeslagen klimaathysterisch landje. Uiteraard gaat het om een charter maatschappij waar het grootste gros van de onderdanige goedgelovige schapen mee vliegen wel toevallig dat er geen gebrek aan onderdelen zijn voor het regeringstoestel of de talloze privé jets. Fijne vakanie allemaal en pas op uw koffer. Domkoppen zo verminderen toch bewust het aantal vluchten wordt eens wakker.

    Like

Plaats een reactie