
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “Donnaatje L.“)
(www.ejbron.wordpress.com)

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “Donnaatje L.“)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.

Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
| E.J. Bron op De satanische islam | |
| bobzelf op VIDEO Russia Today (RT) | |
| Olie bol op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| afco61 op Mededeling van de webmast… | |
| Henk der Niederlände… op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| Julia op Het ministerschap van Sophie… | |
| leeuw7 op Mededeling van de webmast… | |
| Hovawart op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| scherpschutter1943 op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| Henk der Niederlände… op Mededeling van de webmast… | |
| ronjaspers op Het ministerschap van Sophie… | |
| ronjaspers op Mededeling van de webmast… | |
| koddebeier op Van Baarle stapt op als DENK-l… | |
| koddebeier op Hongaarse media: Europese Comm… | |
| koddebeier op GEKKENGESTICHT! (video) |


De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft












































ja BENNIE .. STINKENDE BENNIE …met het I.Q. van “”OEREND HARD .
KWAMEN WI DAR AN GESJEESD ..
MET DE PUL AAN DE LIPPEN
BEETJE IQ ONS JOOST DUS , GEWOON DOORLOPEN MENSEN
DIT STUK VUIL IS HERSENDOOD
LikeGeliked door 3 people
ZE ZIJN ER WEL HOOR. NIET VEEL DAT DAN WEER WEL
DUS LUISTER EFFE MEE
OOM I GUESS ..PUTIN DID IT ??
LikeGeliked door 3 people
ZE ZIJN ER WEL HOOR. NIET VEEL DAT DAN WEER WEL
DUS LUISTER EFFE MEE
OOM I GUESS ..PUTIN DID IT ??
LikeGeliked door 1 persoon
EN DAN DENK JE . IK ZEG NIKS
EN HEBBEN ZE HET INEENS OVER ONS JEZUS REDT JOOST
WHAHAHAHAHAH
https://www.facebook.com/photo/?fbid=716556373806700&set=a.157796193016057
LikeLike
Bennie Jolink is gewoon een domme zak die niet verder kijkt dan zijn NPO neus lang is.
Hij kan zich beter bij de tieten van vrouw Haverkamp houden.
En het stikt dus in Nederland momenteel van domme zakken zoals Bennie Jolink.
Er hangt er zelfs eentje op dit blog rond.
LikeGeliked door 2 people
Jolink maakte reclame voor dodelijk nep corona vaccin
LikeGeliked door 3 people
Ach, die Jolinks is niet meer serieus te nemen, zijn reeds weinige hersenen worden al jaren aangevreten door softe- en harddrugs !
LikeGeliked door 3 people
Seniele ouwe lul. Met een ruige boeren band geld verdienen, en nu betaald worden om een zg. correcte mening te geven.
HOEPEL OP.
LikeGeliked door 4 people
Ouwe deugkneus !
LikeGeliked door 2 people
Nou Bennie je gaat mooi af hier vrees dat Putin gelijk heeft.
LikeGeliked door 2 people
Ja, die Bennie Jolink, wat is die op een vreselijke manier door de mand gevallen. Vroeger heb ik hem vaak live zien optreden met Normaal, dat was in één woord fantastisch. Maar er is niets meer van hem over dan een domme boerenkinkel, wat al duidelijk was toen hij z’n achterlijke standpunt over de corona-injecties begon te ventileren. Zo jammer dit.
LikeGeliked door 4 people
Wie neemt dit stuk stront die jarenlang aan de coke heeft gesnoven en zich kapot heeft gezopen nou serieus?
LikeGeliked door 4 people
Wie is Jolink die boeren kneiter met zijn licht beschonken linkse kop. Oude alcoholist en coke snuiver. Bennie Jolink, zanger van de band Normaal, heeft aan een zware depressie geleden. “Ik dreigde dood te gaan omdat ik niet meer at en dronk”, Sterker nog had hij maar de ballen zoals Poetin een wereldleider van formaat. Maar uit jaloezie maken ziekelijke idioten rare sprongen.
LikeGeliked door 2 people
De landverraders schieten als paddestoelen uit de grond.Net als in WW2,iemand nog trots op nederland.
LikeLike