‘Internationale Pedofielen Dag’: Activisten onthullen nieuwe vlag en eisen burgerrechten

(Door: “DissidentNL”)

Extreem linkse activisten hebben een nieuwe vlag geïntroduceerd om de normalisering van pedofilie te bevorderen, terwijl ze blijven aandringen op “burgerrechten voor pedofielen”.

Volgens de pro-pedofielenbeweging is 25 april “Alice Day“, een speciale dag voor pedofielen om hun “door God gegeven seksualiteit” te vieren. De verwijzing is naar Lewis Carroll, de schrijver van Alice in Wonderland, die naar verluidt zelf pedofiel was, aldus Baxter Dmitry.

Lees verder>>>

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

13 Responses to ‘Internationale Pedofielen Dag’: Activisten onthullen nieuwe vlag en eisen burgerrechten

  1. karton's avatar karton schreef:

    Dat zootje wil “burgerrechten voor pedofielen” ?!
    Burgerrechten heeft ieder mens, dus daar hoeven ze geen dag voor in te plannen.
    Wat die viezeriken willen is het recht om ontucht te plegen met kindertjes, maar das géén burgerrecht, dat is de grootste smeerlapperij op aarde ná de oorlog in Oekraïne, de Toeslagenaffaire en Aardgasbevingen In Nederland.
    Dat gore zootje pedofielen zal straks ook wel met een eigen polivieze partij komen, met de reeds bekende slogan : Stop je leuter in een kleuter !

    Geliked door 2 people

  2. mooinique's avatar mooinique schreef:

    Zoals het tegenwoordig normaal is dat er naar de minderheid geluisterd wordt. Zullen de engerds ook hier hun zin in krijgen. Er zit niets anders op dat ouders zelf beter op hun kinderen gaan letten dan het aan anderen over te laten. Ik wens ze veel sterkte toe.

    Geliked door 1 persoon

  3. Drs.E.N.Schilder's avatar Drs.E.N.Schilder schreef:

    Omdat pedofielen ook ‘zichzelf moeten kunnen zijn’ worden kleine kinderen opgeofferd en geseksualiseerd. Ik stel een internationale prdofielen-RAM-dag voor, zonder handschoenen en zonder vlag. Gewoon om ook even ‘helemaal mezelf te kunnen zijn’!

    Geliked door 2 people

    • karton's avatar karton schreef:

      @ Drs.E.N. enz. op 1-5-2023 om 10.52 u.
      Ik sluit me graag bij u aan !
      Laten we uw plan ten uitvoer brengen vóórdat dat stinkende zootje, in navolging van ál die andere z.g. LHBTIKUT-viespeuken in hun blote onderlijfjes op een bootje door A’dam gaan varen.
      Verzuipen die zooi, vóórdat ze onze kinderen “vernielen”.

      Like

  4. Sobieski's avatar Sobieski schreef:

    Het is bekend dat die griezel Klaus Schwab ook pedofilie wil legaliseren, om zo de bevolkingstoewas te verminderen.
    Over de pedofiele netwerken van de machtigen, tot in de religieuze instanties toe, is tot tot op heden alleen het topje van de ijsberg bekend, en dat is al schokkend genoeg.
    Iedereen weet dat Epstein door de machtigen gevierd werd als “leverancier van vers jong bloed” (cynische geformuleerd).
    Bill Clinton, Bill Gates, Prince Andrew, en velen andere hoge pieten zaten regelmatig op zijn prive-vliegtuig.
    We zien ook allemaal de beelden van hoe de demente Joe Biden zijn vieze trillende poten niet van jonge meisjes af kan houden. Door zijn dementie kan hij zijn aangeleerde perverse neigingen niet meer verdoezelen voor de wereld. Dat hier in de nedia geen aandacht aan wordt gesteed, terwijl iedereen het kan zien, maar Trump wel constant aangevallen blijft worden door diezelfde media over een grove maar onschuldige “locker-room” opmerking van decennia geleden, laat zien wie er tot het establishment behoren.en wie niet.
    Om even bij de Bidens te blijven: De inmiddeels algemeen bekende pedofilie- schandalen van zijn drugsverslaafde zoon Hunter blijven ok door de media verzwegen worden.
    En dan Bill Gates, die zogenaamd “niet wist” dat het vliegtuig waarop hij zat van Epstein was (en waar vloog dat vliegtuig naar toe?) Hiermee probeerde hij de gespeelde onschuld te zijn, door een “een Joe Biden” te doen (“where am I?”). Mooi geprobeerd, maar we trappen er niet in. Zou de scheiding van Melissa wel eens hiermee te maken kunnen hebben?
    Dan de zgn “zelfmoord” van Epstein, die qua absurditeit alles slaat.
    – Juist die nacht had zijn inmate “verlof” om de gevangenis te verlaten (“verlof” wordt verstrekt aan soldaten, niet aan gevangen criminelen, want die komen niet terug).
    -Juist die nacht waren de camera’s in zijn cel kapot. Komt ook nooit voor, want die worden iedere dag gecontroleerd.
    -Juist die nacht was er maar één bewaker, normaliter twee. Komt anders ook nooit voor.
    -Juist die nacht was de enige aanwezige bewaker zgn “in slaap gevallen”. Daarvoor zou hij normaliter ontslagen worden. Is niet gebeurd. Komt anders ook nooit voor.
    Conclusie: Er zijn twee mogelijkheden.
    1. Epstein werd vermoord, omdat hij niets meer te verliezen had, en dus zou zijn gaan “kletsen”, en dan zouden er machtige koppen gaan rollen.
    2. Epstein is niet dood, en werd in het geheim vrijgelaten, en leeft verder onder een andere identiteit. Het lijk wat de cel werd ingesmokkeld en dat voor zijn lijk door moest gaan, behoort iemand anders toe, die toevallig veel op hem leek, en mogelijk zelfs daarvoor vermoord werd.
    De autopsie-rapporten laten ook veel te wensen over, wat toch zeer verwonderlijk is in een land, waarin normaliter alle stefgevallen waarvan de doodsoorzaak niet meteen vastgesteld kan worden, tot op het bot onderzocht worden.
    Het zijn overigens wederom de (gif)groenen die voorop lopen in de trend om pedofilie te legaliseren, zoals dat bij alle kwaadaardige verschijnselen het geval is.
    Trek je conclusies.

    Geliked door 2 people

  5. koddebeier's avatar koddebeier schreef:

    Gelijk ophangen, het hele zooitje kinderverkrachters !

    Geliked door 2 people

  6. Peter Rissing's avatar Peter Rissing schreef:

    Nu wachten op deze variant:
    Een assistent-professor aan de Old Dominion University (ODU) verdedigt criminelen, noemt ze bij hun favoriete eufemisme en beweert dat hun gedrag ‘moreel’ kan zijn.

    “Ik gebruik de term ‘crime-attracted person’ of CAP in de titel en in het hele boek om meerdere redenen. Allereerst omdat ik denk dat het belangrijk is om terminologie te gebruiken voor groepen waarvan leden van die groep willen dat anderen die voor hen gebruiken, en CAP-pleitbezorgers zoals ‘Before You Act’ hebben gepleit voor het gebruik van de term CAP. Ze pleitten er vooral voor omdat het minder stigmatiserend is dan andere termen zoals misdadiger”.

    “Veel mensen die de term crimineel horen, nemen automatisch aan dat het om een misdadiger gaat, en dat is niet waar, en het leidt tot veel misvattingen over aantrekkingskracht tot criminaliteit. Ik heb zeker het idee gehoord dat u naar voren bracht, dat het gebruik van de term “tot criminaliteit aangetrokken persoon” suggereert dat het oké is om tot misdaad aangetrokken te zijn, maar het gebruik van een term die aangeeft tot wie iemand zich aangetrokken voelt, zegt niets over de moraliteit van die aantrekkingskracht”.

    “Niet-actieve CAP’ers plegen per definitie geen misdaad, dus hun gedrag is moreel verantwoord, maar ze worden nog steeds onderworpen aan hetzelfde idee dat ze slechte mensen zijn,” zei Walker.

    “Het stigma tegen CAP’s is deels een probleem omdat het CAP’s laat denken dat ze monsters zijn. Dat is echt problematisch voor het welzijn van CAP’s. Het is echt moeilijk om ermee om te gaan omdat je denkt dat je een verschrikkelijk persoon bent,” voegde hij eraan toe.”

    Like

  7. Marijke's avatar Marijke schreef:

    Ik kan hier zo woest om worden! De rechten van pedofielen; en hoe zit het met de rechten van de kinderen?! Kinderen zijn niet opgewassen tegen volwassenen; wij moeten ze beschermen. Ze stoppen hun pielemuis maar in een stofzuiger.

    Like

    • ronjaspers's avatar ronjaspers schreef:

      Marijke.Ik moet u en iedereen teleurstellen,geen enkel mens heeft rechten.Als mensen aanspraak willen maken op hun (mensen) rechten,blijkt dat het alleen maar gedroogde inkt op papier is.

      Like

    • karton's avatar karton schreef:

      @ Marijke. Goed plan Marijke, in een stofzuiger. Dat deden Fransje Timmermans en Bartje Bruls ook, alleen …..,,,. zij stopten hun pielemuis er aan de verkeerde kant in , n.l. aan de blazende kant en je ziet de gvolgen !! 😂😂

      Geliked door 1 persoon

  8. Julia's avatar Julia schreef:

    Gewoon tegen de muur en die vlaggen verbranden. Weg met die smerige pedofielen. We moeten koste wat het kost onze kinderen beschermen dat is onze plicht.

    Geliked door 1 persoon

  9. de barbaar's avatar de barbaar schreef:

    Het enige recht van een pedofiel is de doodstraf.

    Like

  10. Ravian's avatar Ravian schreef:

    Laten we het eens over een internationale pedofielen ballen-hak dag hebben.
    En dat mag dan best één dag in de week zijn, in plaats van één dag in het jaar.

    Laten we daarbij dan ook vooral de ‘diversiteit’ in het oog houden, en geen anders seksueel geperverteerden buitensluiten.
    We willen tenslotte niet van discriminatie beticht worden.

    De dag er na dopen we dan “honden verwen dag”.

    Like

Plaats een reactie