Betalingsherinnering voor de Duitse Staat

(Door: “Malpaso”)

Duitsland lijkt bezig te zijn om de oude glorie te laten herleven. Duitse wapens gaan als vanouds naar het oostfront, Duitse tanks rollen straks als vanouds op tegen Rusland, Duitse oorlogspropaganda rolt als vanouds door de media, nu aangevuld met klimaatpropaganda. Waren Duitse staatslieden na de oorlog vaak nog bezonnen ‘real-politiker’ die het hoofd koel hielden en pósitief werden gezien in de hele wereld, plotseling is dat voorbij. Nu krijgt wéér een totalitaire ideologie Duitsland in zijn greep met alweer, nu ‘Grüne’, fanatici ín de regering, met retoriek uit de oude draaiboeken. Doordat het er na 1945 naar uitzag dat Duitsland niet meer in zijn oude fanatisme en Überheblichkeit hebben we na verloop van tijd vergeven en vergeten, terecht. Nu het land weer goed op weg is naar een hernieuwd fanatisme verandert dat. Daarom even een herinnering aan een nog openstaande rekening van toen. Als jullie weer Europa in de ellende willen gaan storten, betaal dan éérst de niet betaalde schulden, jullie 13 miljoen slavenarbeiders en nazaten wachten daar al 78 jaar op.

De leiders in Europa praten nu over ons slavernijverleden, over de vele mensen die ‘wij’ voor niets voor ons hebben laten werken. Ik weet dat geschiedenis niet de sterkste kant is van veel grote lichten in de huidige Duitse regering, hieronder dan maar een herinnering over hoe het daarmee alweer zat, híer, bij ons. Het is wel te begrijpen: de meeste regeringsleiders lijden tegenwoordig aan geheugenproblemen. Maar in 1940-1945 heeft Duitsland toch écht 13 miljoen mensen uit Europa versleept om dwangarbeid te verrichten, zonder rechten, zonder betaling. Ze werden verplaatst naar alle delen van het ‘Reich’, van Noorwegen tot Griekenland en alles daartussen. Geen joden, dat waren nóg eens 6 miljoen mensen, die gruwelijkheden kent iedereen op deze wereld. De 13 miljoen ‘gewone’ dwangarbeiders waren voor de boeren, de industrie, bruggenbouw, spoorwegen, tunnelbouw, mijnbouw, aanleg van Autobahnen, voor de héle Duitse economie; ter vervanging van alle soldaten die op die werkplekken ontbraken door oorlog. De definitie van zoiets is volgens Amnesty International:

Slavernij is onvrije arbeid, waarvan het resultaat geheel of gedeeltelijk moet worden afgestaan en waarbij de werker lijfelijk eigendom is van de meester.”

De slavernij waar de leiders in Europa het nu over hebben, is die van meer dan 170 jaar geleden. De slavernij van Duitsland is ouders en grootouders van nú nog levende mensen aangedaan, mensen van ál jullie buurlanden boven de Alpen en Pyreneeën.

Na déze oorlog beslisten de geallieerden dat herstelbetalingen voor de vernielingen, de schade, de oorlogsmisdaden en het economisch leegzuigen van gebieden dóór de Duítse bezetter zouden worden ‘uitgesteld’; een uitstel dat afstel werd. Ú bent daar dus goed vanaf gekomen. Over betaling voor de slavenarbeid in de oorlogsjaren heeft níemand ooit een woord gezegd. Op basis van een modaal inkomen zou de betaling van salarissen voor die ‘Arbeitseinzatz’ € 34.000 bruto per persoon zijn… per jaar. Aangezien ‘das Reich’ een goede administratie voerde, zijn die families te vinden, de Nazi-archieven zijn bewaard door de Stasi, die archieven heeft Duitsland nu zelf. In dat bedrag zijn de vergoedingen voor het aangedane leed en blijvende invaliditeit inbegrepen. Deze dwangarbeiders of hun nabestaanden hebben recht op achterstallige salarissen van de Duitse staat ter hoogte van onderstaand bedrag.

Over de nog verschuldigde overige herstelbetalingen praten we daarna wel. We verzoeken vriendelijk of de huidige Duitse minister van Buitenlandse zaken, zéér betrokken bij álle mensen in de héle wereld, hierover contact met ons wil opnemen.

En dan nog wat achtergronden voor dezelfde minister, aangezien zij in haar typerende al-ónwetendheid blijkbaar óók geen kennis heeft van de Duitse geschiedenis. Uw voorgangers wilden ook Duitsland en Europa ‘redden’ van een ingebeeld gevaar, een fanatieke ‘redding’ met een ‘hoger doel’, die álle ‘domme’ volken in Europa maar niet wilden inzien, een ‘redding’ die demonische vormen aannam. Wat het huidige beleid, waarin júist Duitsland voorop , volgens u níet is, dat is iets héél anders. Duitsland en Europa moeten gered worden, voor een hoger doel, zien jullie domme volken dat niet! Zó lijkt uw groene elite te redeneren. Lijkt ú dat niet ergens op? Op hoe dat toen ook begonnen is? Een aantal jaar voor ‘der Untergang’?

En dan nóg een klein tipje voor Annalena en kameraden, ter voorbereiding op wat komen gaat. U roept als luidste om schadevergoeding door Rusland voor de kosten van de oorlog in Oekraïne. Dat klinkt logisch denken jullie, maar het is moeilijk om de gevolgen van je daden te overzien voor sommigen…, dat begrijpen wij wel. Daarom deze tip: deze logica kan ook de ándere richting op gaan; boemerangeffect heet dat dan, zoek het maar even op, internet is niet alleen om ‘likes’ te verzamelen en uw foto’s te posten. Het aantal mensen in de Sovjet-Unie door uw regerings-voorgangers gedood bedraagt rond de 40 miljoen, waarvan 25 miljoen burgers. Oorlogsmisdaden heet dat – dat kunt u trouwens ook op internet opzoeken. Én schuldig aan het feit dat 25 miljoen niet-soldaten geen inkomen meer konden verdienen voor hun gezin, niet door maar vijf jaar ‘Arbeitseinsatz’, maar de rest van hun léven…

Misschien toch maar even contact opnemen met de Russische regering? Om te horen wat úw land nog aan schuldvergoedingen open heeft staan boven ons bescheiden rekeningetje? Het is maar een tipje hoor, maar ú zult het – in uw wijsheid – wel het beste weten…

Door:
“Malpaso”
(voor www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

8 Responses to Betalingsherinnering voor de Duitse Staat

  1. Dolf van de Klundert's avatar Dolf van de Klundert schreef:

    De vergelijking loopt enigszins mank.
    De huidige situatie in Duitsland komt meer overeen met de economische ellende tijdens de Weimar republiek gecombineerd met de 1-mening staat van het derde rijk.

    Geliked door 1 persoon

  2. Dolf van de Klundert's avatar Dolf van de Klundert schreef:

    En spreek niet namens iedereen.
    Mijn vader was een slaaf in het derde rijk. Ik zit niet op een herstelbetaling te wachten.
    Oorlog is oorlog. Gewoon je bek houden en als het is afgelopen en probeer er maar iets beters van te maken.

    Geliked door 1 persoon

  3. droevige mof's avatar droevige mof schreef:

    Dergelijke overwegingen vallen niet in goede aarde bij mevrouw Baerbock. Zij ziet zichzelf als een feministe die moreel handelt en zou het feit dat ze Duitse slechte gewoontes belichaamt afwijzen. Misschien zou ze aanbieden de pensioenen van Duitse mannen te korten om compensatie te betalen voor dwangarbeid, want oorlog is mannelijk en vrede en bevrijding vrouwelijk.

    Geliked door 1 persoon

  4. J.A. Kapteyn's avatar J.A. Kapteyn schreef:

    Raak geformuleerd Malpaso. Iets om over na te denken. Weliswaar zijn niet alle Duitsers gecharmeerd van de politiek van de Groene Fanaten, maar ook in de dertiger jaren was niet iedereen blij met de NSDAP en toch liep het toen gigantisch uit de klauw.
    Hopelijk bezinnen de Duitsers zich snel. De AfD die fel oppositie voert wint steeds meer aanhang. Maar als het roer in Dld niet radicaal om gaat (net als in NL overigens) zie ik het somber in.

    Geliked door 1 persoon

  5. Realist's avatar Realist schreef:

    Das Vierte Reich!

    Geliked door 2 people

  6. Gerrit Hak's avatar Gerrit Hak schreef:

    Ook mijn vader heeft dwangarbeid gedaan , als 19 jarige onder verschrikkelijke omstandigheden zelfs tot 2 keer met de dood bedreigd verschrikkelijk.mijn oma zijn moeder heeft er daar door hartproblemen aan overgehouden. Dit is zeer triest nooit een spijtbetuiging of geld daarvoor gehad.
    Nu gaan de Duitsers gewoon weer verder of er niets gebeurd is, het blijven nazi,s zie hun steun maar aan hun voormalige bondgenoten, de nazi’s in oekraïne!!!

    Geliked door 1 persoon

  7. Ravian's avatar Ravian schreef:

    Duitsland heeft na de 2e wereldoorlog wel degelijk herstelbetalingen gedaan, en flink ook.
    En verder is dit hele verhaal ook voor een groot deel van toepassing op Nederland.

    Ook Nederlandse tanks (en ander wapens) gaan naar het oostfront, ook de Nederlandse media staan bol van de oorlogspropaganda aangevuld met klimaatpropaganda, en ook de Nederlandse regering roept op tot oorlog tegen Rusland.

    Dit is gewoon een potje anti-Duitse onderbuik massage, gebaseerd op oud zeer.
    Waar hier geheel aan voorbij gegaan wordt is dat het juist de Duitsers zijn die zich heel lang verzet hebben tegen de wens van andere EU landen om in Duitsland geproduceerde wapens aan Oekraïne te mogen leveren.

    Dat de Duitse “groene” regering niet deugt staat buiten kijf, maar zowel Polen als de Baltische staten zijn aanzienlijk oorlogszuchtiger dan Duitsland, en een land als Nederland is minstens zo oorlogszuchtig als Duitsland.

    Met het maar blijven focussen op een niet bestaande oorlogszuchtige aard van “de Duitsers”, en daarmee het wegkijken van de rest van de wereld wat betreft de drijvende krachten achter de oorlog faciliteren, schieten we niets op.

    Het zijn niet “de Duitsers” die deze oorlog begonnen zijn, het zijn ook niet “de Amerikanen” die deze oorlog begonnen zijn, het zijn ook niet “de Oekraïners” die deze oorlog begonnen zijn en het zijn al helemaal niet “de Russen” die deze oorlog begonnen zijn.

    Deze oorlog is begonnen door een stelletje Bandera nazi’s, die in het zadel geholpen zijn door de Democratische partij van de VS, in opdracht van de Deep State.
    En hun handlangers in deze zijn de EU-elite en een aantal Europese regeringen, waaronder de Duitse.
    Maar die Duitse regering neemt toch echt minimaal de derde plaats in na die van het Verenigd Koninkrijk en Polen.

    Het zijn niet de volkeren die schuld dragen aan oorlog, het zijn de salonsocialistische globalistische elites.
    Schrijf daar maar een beschuldigend stuk over, in plaats van dat je hier je anti-Duitse gevoelens op geheel ongepaste wijze ventileert, waar je mee aantoont enkel de foute conclusies uit de geschiedenis getrokken te hebben, en dat de dodenherdenking aan jou ook niet besteed is.

    Geliked door 2 people

  8. BezigeBij's avatar bezigebij63 schreef:

    Russische tanks rollen binnenkort Berlijn binnen en blijven nu niet voor de Alexanderplatz halt houden. Ze rukken op naar de kusten van de Atlantische Oceaan…

    Like

Plaats een reactie