“Europadag” . . .

Het is vandaag EUROPADAG. Dus hang de EU vlag uit als je voor het uit handen geven van onze soevereiniteit, voor Von der Leyen, voor vaccinatiedrang/dwang, voor méér asielzoekers, voor meer klimaatgedram, voor het CBDC, voor de elektronische ID, voor de stikstofhoax en tegen de boeren bent.

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; M. Martens)
(www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

7 Responses to “Europadag” . . .

  1. Frits's avatar Frits schreef:

    Mijn vlag is zwart

    Geliked door 1 persoon

    • Jules Vismale's avatar Jules Vismale schreef:

      Gelukkig leeft Europadag niet eens onder de EU-burgers omdat die akelige EU totaal NIET zorgde voor vrede, eenheid, samenwerking en een goed draaiende economie maar juist voor armoede, verdeeldheid, rellen, oorlog en het verlaten van Engeland uit de EU!
      Europa is bovendien totaal GEEN land maar een werelddeel waar de Europese vlag geen samenvoegsel mee kan tonen!

      Like

  2. ronjaspers's avatar ronjaspers schreef:

    Die overbetaalde trekpoppen en jaknikkers van het nazi EU kantoor hebben niks te vertellen.Ze voeren de NWO agenda uit van de bilderberg groep (WEF)

    Geliked door 2 people

  3. Ravian's avatar Ravian schreef:

    Het is vandaag Dinsdag…

    Like

    • chrisdirick's avatar chrisdirick schreef:

      Ik heb je dit al een paar keer zien posten Ravian. Wat bedoel je daarmee?

      Like

      • Ravian's avatar Ravian schreef:

        Dat ik schijt heb aan “Europadag”?
        Ik erken de EU niet, en dus erken ik ook deze “Europadag” niet.
        Ik boycot “Europadag”.
        En dus was 9 Mei 2023 voor mij gewoon een Dinsdag.

        Verder vind ik deze viering, op 9 Mei, de dag dat de Russen hun overwinning op Nazi Duitsland vieren, en de 27 miljoen doden die dat met zich meegebracht heeft herdenken, sowieso een schande.

        Deze “Europadag” moet dan ook nog vieren dat de EU opgericht is om, houd je vast. “de vrede in Europa te bewaren”.
        Onder de huidige omstandigheden kun je dus net zo goed ter gelegenheid van onze nationale dodenherdenking een practiserende Nazi oorlogsmisdadiger ter heiligverklaring uitnodigen.

        Ach Ravian, wat zeg je nu weer…
        De afgelopen 9 Mei was, net als de afgelopen 4 Mei, een feestdag voor Nazi’s aflebberende NSB’ers.
        Voor de rest van Nederland was het Dinsdag…

        Like

      • chrisdirick's avatar chrisdirick schreef:

        Aha, nou valt mijn frank. Europadag….. zoals alle dagen in het jaar dus. Vraag me af hoeveel mensen dit weten.
        Eigenlijk zou het EU-dag moeten heten. Europa is veel te mooi om geassocieerd te worden met een monstruositeit als de EU.
        Ik heb gisteren echter geen verschil gemerkt met andere dagen. Ik voel me nog steeds even verneukt als op acht mei en alle dagen ervoor sinds de oprichting van dit gedrocht.
        En ja, wat je zegt over Bevrijdingsdag in Rusland, die dag zat wel in mijn hoofd, hebben ze die datum expres gekozen om de Russen te jennen? Het zou me niet verwonderen.

        Geliked door 1 persoon

Plaats een reactie