Paniek!

Weet u waarom ze versnellen? Er is totale paniek. De prik fraude is ” in the open”, de CBDC lukt niet, de NAVO staat op omvallen, de sancties werken niet, de corruptie en chantage zijn in beeld, het kindermisbruik is boven water en er is onderlinge ruzie tussen geldheersers.

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; mr. drs. Peter Baars)
(www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

18 Responses to Paniek!

  1. Julia's avatar Julia schreef:

    Laat de algehele paniek maar flink losbarsten bij dit stel fascistische WEF idioten. Hopen maar dat dit snel gebeurt dan zijn we er tenminste van verlost.

    Geliked door 4 people

  2. bobzelf's avatar bobzelf schreef:

    GA DOOR GA DOOR

    BLIJF HET BLIKKIE VAN DE HEUVEL AF SCHOPPEN

    OME BOBOBOBOB

    Geliked door 6 people

  3. Boike's avatar Boike schreef:

    De unipolaire wereld hegemonie mislukte ook.
    De nieuwe vogelgriep wordt ook niks.
    De corrupte EU dreigt uiteen te vallen.
    Het geld is het papier niet meer waarop het is gedrukt.
    De oorlog tegen Rusland pakt verkeerd uit.
    Het klimaat luistert niet en gaat zijn eigen gang.
    De leugens en het bedrog worden niet meer geloofd.
    De mensen luisteren niet meer.
    De QR controlemaatschappij wordt afgewezen.
    De plande 15 minutenstad wordt ook een ramp.
    Mensen willen vrijheid en een gelukkig leven.
    De elites worden in hun gezicht uitgelachen.
    De mensen willen gerechtigheid.
    Er wordt alom geroepen om tribunalen.

    Het zou wel eens een hele interessante zomer kunnen worden.

    Geliked door 4 people

    • BigLJohn's avatar BigLJohn schreef:

      Boike; Wel te hopen dat eind deze maand de eerste kamer TEGEN de Coronawet gaat stemmen. Anders zijn alsnog de rapen gaar. Want deze wet kan ook ingezet worden voor de klimaat en stikstofdwang.

      Like

  4. karton's avatar karton schreef:

    Het vrouwmens rechts-onder op de foto herken ik niet.
    Het lijkt enigszins op Catherine Keyl maar die beweegt zich doorgaans niet in die kringen.

    Geliked door 2 people

  5. droevige mof's avatar droevige mof schreef:

    En dan is er de worstelende groep van voormalige young leaders…
    Mijn God, wat een losers. De Duitse Groenen, Baerbock, Habeck, arrogante mislukkingen. Ze schakelen de elektriciteitscentrales uit en vragen
    zich af waarom de windmolens alleen draaien als het waait. En dan de Nederlandse D66 wereldkampioenen. Het kleine land is niet groot genoeg voor hun kosmische plannen. Ze sluiten vrede op de Noordpool, winnen Wereldoorlog 3 en verbannen alle stikstof uit de lucht. Het echte probleem is dat hun gelovigen nog geschifter zijn.

    Geliked door 1 persoon

  6. Peter's avatar Peter schreef:

    Het hele zooitje hierboven op de foto hoort eenvoudig op een gesloten inrichting ,ergens in de pampas ,en de mensen laten zich heel eenvoudig ringeloren door die ouwe gekken die zeer binnenkort op het kerkhof liggen ,of zouden ze soms denken dat magere Hein hun niet komt ophalen .

    Geliked door 2 people

  7. Htskday's avatar Htskday schreef:

    Paniek?
    Nou, volgens mij gaat alles voorlopig nog prima volgens plan, en zolang dit alles niet open en bloot op de tv en in de kranten komt…
    En je kan natuurlijk niet élke slag winnen, dat hebben zij natuurlijk ook wel ingecalculeerd, maar zij hebben téveel pijlen op hun boog.

    Mochten de plannen inderdaad allemaal in duigen vallen, gooien ze er gewoon een échte állesvernietigende wereldoorlog tegenaan..
    Beginnen we daarna weer gewoon opnieuw met zo’n 500 miljoen overlevenden.. …ooh wacht……

    Geliked door 7 people

  8. Snappie's avatar Snappie schreef:

    Zo te zien is de adrenochroom ook uitgewerkt, wat een stelletje kadaverbak smoelwerken. Nou Zuckerberg werk aan de winkel open het nieuwe platform “faces of dearh” de eerste 6 aanmeldingen staan hierboven afgebeeld.

    Geliked door 2 people

  9. bobzelf's avatar bobzelf schreef:

    ZIJN ER NOG MEER VAN DIE LOLLIGE USA SANCTIES

    IN DE KOMENDE TIJD ??

    WHAHAHAHAHAHAHA

    olie
    Russische olie overspoelt wereldmarkten via grote Aziatische tussenpersonen

    8 mei 2023
    Olie – Ondanks westerse sancties wordt er wereldwijd meer Russische brandstof geëxporteerd dan vóór de crisis in Oekraïne. Het komt gewoon via Saoedi-Arabië, India, China en andere handelsstaten – met hoge commissies.
    Ondanks westerse olie sancties die Rusland zijn opgelegd vanwege het conflict in Oekraïne, importeren sommige Aziatische en met name West-Aziatische economieën aanzienlijke hoeveelheden Russische benzine tegen gereduceerde prijzen, en verkopen deze met onverhoopte winsten door aan de EU onder hun merknaam.

    Westerse sancties hebben Moskou gedwongen zijn energie-export actief te diversifiëren – olie- en gasexport was goed voor 45 procent van het budget van de Russische regering voor 2022 – en het heeft snel het gat gedicht dat is ontstaan ​​door zijn verminderde olie-export naar Europa met nieuwe klanten in China, India, en de Perzische Golfstaten.

    Ondanks het EU-verbod op export over zee, bedroeg de Russische export van ruwe olie over zee in het eerste kwartaal van het lopende jaar 3,5 miljoen vaten per dag (bpd), meer dan de 3,35 miljoen vaten per dag die een jaar geleden bij het uitbreken van het Oekraïense conflict werd opgetekend.

    Volgens industrieanalisten en oliebestuurders is dit ondanks westerse sancties die hebben geleid tot de verbreking van verschillende actieve handelspartnerschappen voor Russische olie op de EU-markten.

    Manieren vinden om sancties te omzeilen

    De in Dubai gevestigde oliemagnaat Hakam Valliani vertelt The Cradle dat sancties over het algemeen geen significante invloed hadden op de Russische benzinetoevoerlijn, aangezien nieuwe kopers het gat opvulden dat de EU-markt had achtergelaten. Washington, zegt hij, had deze beperkingen afgedwongen om de EU te dwingen dure Amerikaanse benzine te kopen in plaats van goedkopere Russische olie.

    In vergelijking met Russisch vloeibaar aardgas (LNG) is de prijs van Amerikaans LNG bijna $ 1.000 per ton duurder, dus “de Europese Unie betaalt een onevenredig hoog bedrag voor het Amerikaanse materiaal”, legt Valliani uit.

    “Sancties of geen sancties, individuen zullen een manier vinden om sluwe strategieën te bedenken om beperkingen te omzeilen”, zegt hij, eraan toevoegend:

    “Het is beangstigend om te zien dat de hele Amerikaanse prijsbenchmark en het SWIFT-systeem instorten en dat er binnen vijf jaar een nieuwe benchmark nodig is.

    Rusland accepteert nu verschillende valuta’s bij het afhandelen van brandstofverkopen, waaronder Indiase roepies, Chinese renminbi en andere regionale valuta’s.

    Valliani voorspelt dat met de uitbreiding van BRICS (naar BRICS+) de waarde van de dollar zal dalen en het Internationaal Monetair Fonds (IMF) zal instorten: “De toekomstige bron van goud en olie ter wereld zal afkomstig zijn van BRICS+. ”

    Hierdoor konden landen als Saoedi-Arabië, de VAE, China, India en Iran het grootste deel van de Russische olie importeren, niet voor binnenlands gebruik, maar om het te vervoeren naar derde partijen in energiearme markten in Europa en Azië.

    Saoedische import van Russische ruwe olie

    Volgens Reuters heeft Saoedi-Arabië ongekende hoeveelheden Russische brandstof geïmporteerd om Amerikaanse sancties te omzeilen. Handelaren hebben ook geprofiteerd van lagere prijzen om brandstofreserves op te bouwen in de Fujairah-hub, gelegen in de VAE.

    Tegenwoordig speelt West-Azië een steeds belangrijkere rol als leverancier van industriële brandstof aan Europa en Afrika, waarbij Saoedi-Arabië, Koeweit en Rusland bijdragen aan de brandstofreserves in Azië.

    Als de grootste producent binnen de OPEC en de grootste olie-exporteur ter wereld, heeft Saoedi-Arabië zijn wereldwijde energievoorziening moeten opvoeren – terwijl het zijn eigen productie laag moest houden, volgens OPEC+-besluiten – als gevolg van door de VS opgelegde beperkingen op de directe invoer van Russische ruwe olie en olie producten.

    In maart en begin april van dit jaar importeerde Saudi-Arabië een recordhoeveelheid van 261.000 ton Russische diesel. Drie van de containers werden gelost in Jeddah, terwijl één werd afgeleverd in Ras Tanura. De prijsklasse voor gratis lading aan boord van Russische dieselladingen die in maart moeten worden geladen, varieerde van $ 60 tot $ 70 per vat.

    Deze prijs is bijna $ 20 per vat lager dan de “Benchmark voor het Midden-Oosten”, die onder het prijsplafond van $ 100 per vat valt dat is vastgesteld door het G7-consortium, waardoor handelaren westerse schepen en verzekeringsdiensten kunnen gebruiken om Russische brandstof te vervoeren.

    West-Azië wint

    Recente bevindingen van het Centre for Global Energy Policy van Columbia University hebben de Europese Commissie erop gewezen dat olie-exporterende landen in West-Azië grotendeels hebben geprofiteerd van het conflict in Oekraïne.

    De studie onderzoekt de implicaties van de toegenomen invoer van Russische aardolie door West-Aziatische landen, die zich voornamelijk heeft gemanifesteerd door prijsstijgingen en een kans heeft gecreëerd voor de raffinage, opslag en distributie van Russische aardolie.

    Volgens analisten zullen de belangrijkste exporteurs uit de Perzische Golfregio, zoals Saoedi-Arabië en de VAE, “balancers-in-chief in Europa” worden en het continent van aardolie voorzien.

    Het EU-parlement is verontrust door de invoer van Russische diesel uit Saudi-Arabië en de daaropvolgende wederuitvoer ervan naar Europa . naar de Europese Unie wordt niet simpelweg omgedoopt tot Russische ruwe olie?”

    De groep onderzoekt ook het prijsverschil tussen de olie-import van Saoedi-Arabië met korting uit Rusland en de EU-import van aardolie uit het koninkrijk. Het is bedoeld om vast te stellen of Saoedi-Arabië en andere marktbeïnvloeders momenteel een belangrijke rol spelen bij het voldoen aan de importbehoeften van Europa en het voorkomen van marktkrimp als gevolg van het verbod op Russische olie.

    Hakam Valliani is van mening dat olie uit Rusland een noodzaak is voor zowel Europa als de VS, en hoewel iedereen weet dat dit een gesanctioneerd product is, kopen ze dit product uiteindelijk toch. Hij zegt dat bijna 40 procent van de Amerikaanse olie-import uit Rusland komt, en dat handelaren in Zuidoost-Azië, Zuid-Azië, Azerbeidzjan, Kazachstan, Turkiye en de rest van West-Azië Russische benzine in hun respectievelijke landen een nieuwe naam geven.

    Valliani beweert dat zelfs de banken op de hoogte zijn van deze transacties, maar ervoor kiezen ze te negeren, eraan toevoegend dat:

    “Er is misschien niet veel Russische vliegtuigbenzine beschikbaar, maar de winstmarge erop is 25 procent hoger dan die van in de VS geproduceerde brandstof. De winstmarge op Euro 5-diesel is veel groter dan die van diesel geproduceerd in het Midden-Oosten of de Verenigde Staten. De marge op diesel per ton is ongeveer $100.”

    De impact van China en India

    Recente rapporten suggereren ook dat China en India een cruciale rol spelen in het vermogen van Rusland om westerse sancties te omzeilen en zijn olietransporten te verhogen tot het niveau van voor de oorlog in Oekraïne.

    Met name India is uitgegroeid tot een belangrijke speler op de mondiale oliemarkten door goedkope Russische ruwe olie te importeren en deze om te zetten in brandstof voor Europa en de VS. In het fiscale jaar 2022–2023 importeerde India een grote hoeveelheid ruwe olie uit Rusland, waardoor het de verzending van diesel en vliegtuigbrandstof naar Europa kon vergroten.

    In januari importeerde India een recordhoeveelheid Russische olie, een verdrievoudiging ten opzichte van het voorgaande jaar. Nadat Moskou zijn olieprijzen voor India had verlaagd – na het uitbreken van de oorlog in Oekraïne – werd Rusland de belangrijkste olieleverancier van India en overtrof het zowel Irak als Saoedi-Arabië.

    Het Russische marktaandeel in de energie-import van India steeg in februari tot 1,62 miljoen vaten per dag, van een aandeel van minder dan 1 procent vóór de oorlog in Oekraïne in 2022 tot maar liefst 35 procent vandaag.

    Meer dan een kwart van de 4,5-4,6 miljoen vaten per dag aan Russische olie die in 2022-2023 werd geïmporteerd, ging naar Indiase raffinaderijen, en een langetermijnovereenkomst tussen de grootste olieproducent in Rusland, Rosneft, en de grootste Indiase raffinaderij, Indian Oil Corp, kan de soorten olie die naar India worden vervoerd aanzienlijk vergroten en diversifiëren.

    Brandstofhandel Rusland-Iran

    Onlangs werd gemeld dat Rusland eerder dit jaar benzine en diesel per spoor naar Iran is gaan exporteren, waarbij Moskou Teheran in februari en maart toegang heeft gegeven tot 30.000 ton benzine en diesel.

    Hoewel Russische functionarissen in 2017 aankondigden dat er olieproducten verhandeld zouden worden met Iran, lijkt het erop dat de daadwerkelijke verschepingen pas in 2023 van start gingen. De oliezendingen werden vanuit Rusland, via Turkmenistan en Kazachstan, per spoor naar Iran vervoerd.

    Terwijl Iran aardgas en diesel nodig heeft om zijn elektriciteitscentrales en raffinaderijen te laten draaien, vertelt een vooraanstaande olieraffinaderij in Saoedi-Arabië, die gevraagd heeft anoniem te blijven, aan The Cradle dat er een mogelijkheid is dat Iran de Russische zending gebruikt voor export naar andere landen.

    De bron beweert dat Pakistan – naast Afghanistan – een informele markt van meerdere miljarden dollars is voor Iraanse olie, en het bewijs dat sommige benzinetransporten vanuit Iran per vrachtwagen naar buurlanden zoals Irak worden vervoerd, ondersteunt het idee dat Teheran geld verdient. uit de handel in benzine.

    Eens te meer hebben westerse sancties aangetoond dat ze de neiging hebben om averechts te werken . De Russische olieverkoop neemt een hoge vlucht en Azië plukt de economische voordelen door goedkopere Russische brandstof tegen hogere prijzen door te verkopen aan Europa, dat duidelijk de grootste verliezer is in dit proxy-conflict met Rusland.

    OM GOED TE LEREN SCHAKEN WHAHAHAHAH

    MOEST JE ALTIJD AL NAAR RUSLAND

    WHAHAHAHHAHAHAA

    GEFOPT ..

    OOM VLADIMIR

    Geliked door 5 people

  10. bobzelf's avatar bobzelf schreef:

    HET DUURT ALLEMAAL EFFE ..

    HIER HEEFT U HET LAATSTE KIEV NIEUWS

    SLAVA PUTIN .. KILL THE BASTERDS

    Geliked door 5 people

  11. Hovawart's avatar Hovawart schreef:

    Er is bijna niets gevaarlijker dan een socialist zonder geld, enkel een paar rancuneuze socialisten zonder andermans geld……..die gaan over lijken.

    Geliked door 2 people

  12. marjon's avatar marjon schreef:

    Dat het hele corrupte systeem maar omvalt.liever gisteren dan vandaag

    Geliked door 1 persoon

  13. Erik's avatar Erik schreef:

    Zou het wellicht de bedoeling zijn? Zoveel mogelijk chaos en onvrede…. Ordo ab Chao is hun motto….

    Geliked door 2 people

  14. Ravian's avatar Ravian schreef:

    Het hierboven afgebeelde zooitje is prima te vergelijken met een bende ordinaire dieven.
    Ze beramen samen een kraak, maar ondertussen plannen ze ook allemaal hoe ze er na afloop als enigste met de poet vandoor kunnen gaan.
    Dat is sowieso al een recept voor ongelukken dus.

    In dit geval heeft een zekere Trump ook nog eens, in 2016, zeer onverwacht een stok in hun spaken gestoken.
    Het plan is toen ontspoord, en sindsdien pogen ze het met allerhande kunst en vliegwerk weer op de rails te krijgen, waarbij ze de ene steek na de andere laten vallen, en het ene gat met het andere vullen.

    Inmiddels weet iedereen wat ze van plan zijn, en zijn hun kansen op succes tot onder nul gedaald, maar stoppen kunnen ze niet, omdat ze dan allemaal in de bak eindigen.
    De vraag is dus feitelijk helemaal niet meer of ze die “great reset” nog kunnen gaan verwezenlijken, dat gaat namelijk gewoon niet meer gebeuren, de vraag is enkel nog maar hoeveel schade ze nog aan gaan richten voordat ze gaan bungelen…

    Geliked door 2 people

Plaats een reactie