Slappe knieën . . .

Gistermiddag kwam v.d. Burg van de VVD stoer met de mededeling dat hij de Bed, Bad en Broodregeling niet langer ging financieren, maar binnen een paar uur bleek maar weer dat D66 de broek aan heeft in dit Kabinet. Het plan is al van de baan! De asieltsunami raast door!

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Tony Hellings)
(www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

11 Responses to Slappe knieën . . .

  1. waalkade's avatar waalkade schreef:

    Ik ben Nederland ontvlucht.

    Ik woon nu in een land dat helemaal op slot is voor zuidelijke ” vluchteling mannen”.
    Zij zeggen nemen jullie die ” zuidelijke vluchteling mannen” maar dan nemen wij de vluchtelingen uit jullie landen die niet in vluchteling getto’s willen wonen.

    Deze noord Europeaanse vluchteling brengen geld mee en inkomsten en zijn opzoek naar onze normen en waarden. Die passen zich snel aan.

    Geliked door 6 people

  2. Gerrit's avatar Gerrit schreef:

    De wil om hier iets aan te doen is totaal niet aanwezig. Wel woorden (Rutte) maar geen daden. Op naar de 20 miljoen inwoners!

    Geliked door 1 persoon

  3. Julia's avatar Julia schreef:

    Zolang de meerderheid van de Nederlanders de schouders blijven ophalen en zich niet willen verzetten tegen dit desastreus wanbeleid zal er helemaal niets veranderen. We horen nu op het nieuws dat jongeren langer bij hun ouders blijven wonen totdat zij een baan hebben. Wat een leugen weer nee de jongeren zijn genoodzaakt om langer bij hun ouders te blijven wonen omdat zij überhaupt geen woning kunnen krijgen want de tsunami van import neemt meer en meer toe en de woningen worden toegewezen aan die zogenoemde statushouders. Van der Burg wat een onnozele imbeciel trap die vent er uit en zet een heel zooitje profiteurs met sneltreinvaart het land uit en sluit de grenzen. Wij zitten vol dus nu eigen volk eerst. De afgelopen jaren verdubbelde het aantal daklozen tot zo’n 40.000 Nederlanders (een conservatieve schatting). Ook steeds meer Nederlanders met een baan lukt het niet om een betaalbare woning te vinden, en eindigen op straat. Er komen dagelijks meerdere daklozen bij. Maar dat schijnt Van der Burg en de rest van het WEF kartel blijkbaar niet te interesseren en blijkbaar zelfs de meerderheid van de Nederlanders niet. Als IK maar een dak boven mijn hoofd heb en de rest STIK. Hopen dat met de komende zware belastingen op eigen woningbezit ook veel mensen niet op straat komt te staan omdat zij de kosten op het eigen huis vaak met hypotheek en nu nog extra belastingen daar bovenop niet meer kunnen opbrengen. Maar hoop niet dat er voor de Nederlanders die hierdoor in de problemen komen een andere woning beschikbaar komt dus de kans is dan leven op straat of intrekken bij vrienden of familie. Denk daar maar eens over na en is dit misschien een wake up call.

    Geliked door 1 persoon

  4. Jan j's avatar Jan j schreef:

    Van de burg vind ik als een onnozelaar overkomen en is een onnozelaar en tiran om gemeentes te dwingen ongewenste oorlogsmisdadiger , parasieten dieven en oproerkraaiers op te nemen. Althans geldt dit voor de meesten.
    Een schande

    Geliked door 1 persoon

  5. Andre's avatar Andre schreef:

    vd Burg is hypocriet want toen Baudet begon te spreken was hij als eerste die met de regie Alexander Pechtold aan het appen was en ook als eerste verdween in de magic wall van Mark Rutte met daarna clowntje clusterfuck Alexandra van Uffelen die was ook snel de trap af richting hel. vd Burg liegt en dat is niet zo netjes in de wondere virtuele wereld van Kaag en Rutte. Iemand nog een lekker insecten hamburgertje uit het kookboek van queen Maxi? Misschien maar het is niet zeker kan je met CBDC betalen.

    Like

  6. Hovawart's avatar Hovawart schreef:

    Van de regen in de drup, dit kabinet heeft het slechtste voor met de Pays-Bah…….met het water tot aan de lippen de kraan verder openen.

    Like

  7. Harry's avatar Harry schreef:

    Die idioot v.d. Burg heeft zelf ook gezegd over asielzoekers : hoe meer hoe liever , of woorden van die strekking .
    Het is dus net zulk tuig als die verdorven D66 kliek , geen haar beter dus .
    Hoe is het toch mogelijk dat dergelijke landverraders niet voor een tribunaal gesleept kunnen worden ?
    Het is ONS land , niet het ZIJNE !
    Eén idioot verpest het dus voor miljoenen .

    Geliked door 2 people

  8. koddebeier's avatar koddebeier schreef:

    Laffe VVD krabbelt terug, wat een waardeloze partij van onderkruipers !

    Like

  9. Snappie's avatar Snappie schreef:

    Het is een belabberde boel in Holland nog even en dan gaan we door de knieën heen door de last die dit kabinet op ons uitstort.
    Shit Will happen to you and me and everybody.

    Geliked door 1 persoon

  10. Ravian's avatar Ravian schreef:

    Het is gewoon allemaal toneelspel voor de bühne.
    De VVD is gewoon voorstander van de massa immigratie, en dit soort voorstellingen dient er enkel toe om onnozele VVD stemmers zand in de ogen te strooien.
    “Jaja, we willen wel, maar coalitie hè”
    Enkel idioten tuinen daar nog in.

    Geliked door 1 persoon

  11. gebochelde's avatar gebochelde schreef:

    Ik zag net een commissiedebat: van den Burg had gehoord van Jan Paternotte, dat er gerommel was binnen zijn partij…………..Van den Burg zei, is dat staat in het coalitieakkoord , waarbij van de Burg zei dat hij het terug zou draaien……………dus OVERAL HEEFT D66666666666666666 HET HOOGSTE WOORD!

    Like

Plaats een reactie