1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Ik ben Nederland ontvlucht.
Ik woon nu in een land dat helemaal op slot is voor zuidelijke ” vluchteling mannen”.
Zij zeggen nemen jullie die ” zuidelijke vluchteling mannen” maar dan nemen wij de vluchtelingen uit jullie landen die niet in vluchteling getto’s willen wonen.
Deze noord Europeaanse vluchteling brengen geld mee en inkomsten en zijn opzoek naar onze normen en waarden. Die passen zich snel aan.
LikeGeliked door 6 people
De wil om hier iets aan te doen is totaal niet aanwezig. Wel woorden (Rutte) maar geen daden. Op naar de 20 miljoen inwoners!
LikeGeliked door 1 persoon
Zolang de meerderheid van de Nederlanders de schouders blijven ophalen en zich niet willen verzetten tegen dit desastreus wanbeleid zal er helemaal niets veranderen. We horen nu op het nieuws dat jongeren langer bij hun ouders blijven wonen totdat zij een baan hebben. Wat een leugen weer nee de jongeren zijn genoodzaakt om langer bij hun ouders te blijven wonen omdat zij überhaupt geen woning kunnen krijgen want de tsunami van import neemt meer en meer toe en de woningen worden toegewezen aan die zogenoemde statushouders. Van der Burg wat een onnozele imbeciel trap die vent er uit en zet een heel zooitje profiteurs met sneltreinvaart het land uit en sluit de grenzen. Wij zitten vol dus nu eigen volk eerst. De afgelopen jaren verdubbelde het aantal daklozen tot zo’n 40.000 Nederlanders (een conservatieve schatting). Ook steeds meer Nederlanders met een baan lukt het niet om een betaalbare woning te vinden, en eindigen op straat. Er komen dagelijks meerdere daklozen bij. Maar dat schijnt Van der Burg en de rest van het WEF kartel blijkbaar niet te interesseren en blijkbaar zelfs de meerderheid van de Nederlanders niet. Als IK maar een dak boven mijn hoofd heb en de rest STIK. Hopen dat met de komende zware belastingen op eigen woningbezit ook veel mensen niet op straat komt te staan omdat zij de kosten op het eigen huis vaak met hypotheek en nu nog extra belastingen daar bovenop niet meer kunnen opbrengen. Maar hoop niet dat er voor de Nederlanders die hierdoor in de problemen komen een andere woning beschikbaar komt dus de kans is dan leven op straat of intrekken bij vrienden of familie. Denk daar maar eens over na en is dit misschien een wake up call.
LikeGeliked door 1 persoon
Van de burg vind ik als een onnozelaar overkomen en is een onnozelaar en tiran om gemeentes te dwingen ongewenste oorlogsmisdadiger , parasieten dieven en oproerkraaiers op te nemen. Althans geldt dit voor de meesten.
Een schande
LikeGeliked door 1 persoon
vd Burg is hypocriet want toen Baudet begon te spreken was hij als eerste die met de regie Alexander Pechtold aan het appen was en ook als eerste verdween in de magic wall van Mark Rutte met daarna clowntje clusterfuck Alexandra van Uffelen die was ook snel de trap af richting hel. vd Burg liegt en dat is niet zo netjes in de wondere virtuele wereld van Kaag en Rutte. Iemand nog een lekker insecten hamburgertje uit het kookboek van queen Maxi? Misschien maar het is niet zeker kan je met CBDC betalen.
LikeLike
Van de regen in de drup, dit kabinet heeft het slechtste voor met de Pays-Bah…….met het water tot aan de lippen de kraan verder openen.
LikeLike
Die idioot v.d. Burg heeft zelf ook gezegd over asielzoekers : hoe meer hoe liever , of woorden van die strekking .
Het is dus net zulk tuig als die verdorven D66 kliek , geen haar beter dus .
Hoe is het toch mogelijk dat dergelijke landverraders niet voor een tribunaal gesleept kunnen worden ?
Het is ONS land , niet het ZIJNE !
Eén idioot verpest het dus voor miljoenen .
LikeGeliked door 2 people
Laffe VVD krabbelt terug, wat een waardeloze partij van onderkruipers !
LikeLike
Het is een belabberde boel in Holland nog even en dan gaan we door de knieën heen door de last die dit kabinet op ons uitstort.
Shit Will happen to you and me and everybody.
LikeGeliked door 1 persoon
Het is gewoon allemaal toneelspel voor de bühne.
De VVD is gewoon voorstander van de massa immigratie, en dit soort voorstellingen dient er enkel toe om onnozele VVD stemmers zand in de ogen te strooien.
“Jaja, we willen wel, maar coalitie hè”
Enkel idioten tuinen daar nog in.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik zag net een commissiedebat: van den Burg had gehoord van Jan Paternotte, dat er gerommel was binnen zijn partij…………..Van den Burg zei, is dat staat in het coalitieakkoord , waarbij van de Burg zei dat hij het terug zou draaien……………dus OVERAL HEEFT D66666666666666666 HET HOOGSTE WOORD!
LikeLike