
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Lou Lewinsky 2)
(www.ejbron.wordpress.com)

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Lou Lewinsky 2)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.

Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
| E.J. Bron op De satanische islam | |
| bobzelf op VIDEO Russia Today (RT) | |
| Olie bol op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| afco61 op Mededeling van de webmast… | |
| Henk der Niederlände… op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| Julia op Het ministerschap van Sophie… | |
| leeuw7 op Mededeling van de webmast… | |
| Hovawart op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| scherpschutter1943 op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| Henk der Niederlände… op Mededeling van de webmast… | |
| ronjaspers op Het ministerschap van Sophie… | |
| ronjaspers op Mededeling van de webmast… | |
| koddebeier op Van Baarle stapt op als DENK-l… | |
| koddebeier op Hongaarse media: Europese Comm… | |
| koddebeier op GEKKENGESTICHT! (video) |


De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft












































Helaas, volgens mij was Kuifje toen op vakantie in Congo.
Alex Pakchong
LikeLike
@ Alex 12 mei 2023 om 07:35
Vierden de kopschopkakkers ook vakantie ???
@ Alex 12 mei 2023 om 07:35
Vierden de kopschopkakkers ook vakantie ???
LikeLike
Het is toch wat … als er bij kaag , rut ,huug , vd wal of willy iemand maar in de buurt komt dan barst het hele land uit z’n voegen van afgrijzen…
Maar dat de Burger door tinnif ,gefaciliteerd door bovenstaand ‘elite’ plebs, aan de lopende band wordt ..’benadeeld’.. is het nieuwe normaal..
Maar ja een volk wat bovenstaand ‘elite plebs’ iedere X toch weer een podium geeft heeft ook niets anders verdiend.. !
Ton Ruygrok, Monster.
LikeGeliked door 1 persoon
De blanke man die aldaar zwaar werd mishandeld door een stelletje ongeciviliseerde negroïde inboorlingen, had moeten doen wat ik al járen doe : steek een wapen bij je en/of schaf een grote bijtgrage hond aan.
LikeGeliked door 4 people
https://twitter.com/IedemaEls/status/1656233173921980417?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1656371047594094593%7Ctwgr%5Eb1e6567903620fd64a34447c12da3e62bfecccc6%7Ctwcon%5Es3_&ref_url=https%3A%2F%2Fzlj13051967.wordpress.com%2F2023%2F05%2F11%2Fstop-de-islamitische-omvolking-van-europa%2F
LikeGeliked door 1 persoon
Dit zijn pantoffeldiertjes
LikeLike
die aap sloeg ik kapot. hoor hem krijsen, tis toch chimpanzee
LikeGeliked door 1 persoon
grijns
LikeLike
Een oneerlijk gevecht want de asielnomaden kunnen niet berecht worden zonder een vast woonadres en verblijfsvergunning, kunnen zelfs niet worden uitgezet en komen weg met alles………en ze weten het.
LikeGeliked door 2 people
LikeGeliked door 3 people
@ J.v.d.Heijden 12 mei 2023 om 11:12
Als de regering het probleem van het land is, wat gaat het land dan doen, om het probleem van het land op te lossen ???
De regering steunen, of de duivelse schurken een gigantische trap onder het jeweetwel geven ???
LikeGeliked door 1 persoon
immigratie-effect wordt steeds duidelijker
LikeGeliked door 1 persoon
😂als het niet zo triest was.
LikeLike
Een bejaarde dame chef van de VN ene Gillian Triggs vind dat Nederland slechts piepkleine aantallen vluchtelingen op neemt, dat is toch niet te geloven! ga achter je fornuis een stoofschotel voor je klein kinderen maken dwaze zot
LikeGeliked door 1 persoon
@ Yvonne op 12-5-2023 om 14.13 u.
Zo’n wijf, Triggs, kunt u toch niet “een bejaarde dáme” noemen ?
LikeGeliked door 1 persoon
Zouden ze dat stripboek nog hebben bij bol.com?
LOL
LikeGeliked door 1 persoon
@Ravian.
Mag vast niet meer van de wokies.😁
LikeGeliked door 1 persoon
Typische holle landse meelzak: je kunt erop slaan , hij gaat toch niet staan
Wat een slappe lul!!
Zie hier uw toekomst domme holle landers
LikeLike
@FRIESECANADEES.
Wat slaat dit op?
Bent u misschien geëmigreerd en voelt u zich nu verheven boven de Nederlanders?
LikeGeliked door 1 persoon
Krijg ik nog een antwoord Friese Canadees?
Of bent u misschien die slappe lul die zich liever achter de geraniums verstopt?
LikeLike