Islam, de “religie van de vrede”. . .

Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

11 Responses to Islam, de “religie van de vrede”. . .

  1. karton's avatar karton schreef:

    Ach ja, die islamieten, ze schreeuwen en blèren maar wat; maar hun eigen land opbouwen ? Nóóit van gehoord !
    Bovendien : de islam is géén religie maar een bloeddorstige, moorddadige, wrede en intolerante ideologie en verder helemaal niks !
    Een stel luie flikkers, kinderverkrachters en parasieten, dát zijn islamieten; er zijn natuurlijk best wel uitzonderingen, maar ik kom ze bitter weinig tegen !

    Geliked door 7 people

    • Svalbard's avatar Svalbard schreef:

      Je mag tegenwoordig niet zeggen dat de islam een oorlogszuchtige doctrine is. Steeds maar weer wordt de islam de godsdienst van de vrede genoemd. Maar de 1100 raketten die de afgelopen paar dagen vanuit de Gazastrook op de bevolking van Israël zijn afgevuurd zijn allesbehalve vreedzaam. Vreemd genoeg zie je er hoer nauwelijks iets van op het journaal.
      Vorige week overleed er een Palestijn in een Israëlische gevangenis. Hij overleed aan de gevolgen van zijn hongerstaking. Wat werd er op het journaal van de NPO gezegd? Dat een Palestijnse activist aan de gevolgen van hongerstaking was overleden.
      Hier begint de leugen dus al. Een activist is iemand die leuzen op muren kalkt of een spandoek in een demonstratie meedraagt. Deze Palestijn was lid van de Palestijnse Islamitische Jihad, een door Iran gesteunde extremistische terreurbeweging. Deze man had bloed aan zijn handen, en was al eerder een aantal keren opgepakt. Nu zat hij een zeer lange gevangenisstraf uit.
      Maar de NPO bagatelliseert dit tot “activist”.
      Bovengenoemde terreurorganisatie vuurde vanwege zijn dood ruim 100 raketten op Israël af.
      Israël deed niet zoveel terug, en het werd weer kalm.
      Maar Israël heeft een zeer goede inlichtingendienst.
      Vier dagen geleden elimineerde Israël 3 belangrijke kopstukken van de terreurbeweging midden in de nacht. Deze kopstukken bevonden zich allen op verschillende plaatsen. Israëlisvhe vliegtuigen troffen deze kopstukken met precisieraketten in hun woning op precies hetzelfde moment. Binnen een halve minuut waren ze naar hun islamitische paradijs geholpen, om tot de teleurstellende ontdekking te komen dat er geen 72 maagden op hun wachtten. Misschien hooguit één maagd van 72?
      Een dag later begon de rakettenterreur opnieuw, en de teller staat nu op meer dan 1100.
      En nu noemt de NPO tijdens het journaal de daders militanten. Ze zijn goed in het bagatelliseren, want we hebben het hier niet over militanten maar over terroristen die zware oorlogsmisdaden plegen.
      Ze beschieten de burgerbevolking van Israël, maar ze gebruiken de eigen bevolking als menselijk schild.
      Raketten worden vanuit dichtbevolkte woonwijken afgevuurd, vaak vlak bij zieke huizen of scholen.
      Inderdaad, de islam is heel “vreedzaam”.

      Geliked door 4 people

    • koosv8's avatar koosv8 schreef:

      Daarom kunnen ze het zo goed vinden met LINKS!! Éénmaal in het zadel, steeds meer eisen en op ramkoers met diegenen die er anders over denken.

      Geliked door 1 persoon

  2. J.v.d.Heijden's avatar J.v.d.Heijden schreef:

    Alles wat door allahschreeuwers in het Westen wordt gezegd
    is volledig gelieerd aan The Muslim Brotherhood Project.
    Dus ook dat ongelovigen gedood moeten worden.
    Staat zwart op wit in hun verzonnen koran: soera 8:12.
    http://www.militantislammonitor.org/article/id/2671
    Vert. https://tinyurl.com/5za2bg

    Geliked door 1 persoon

  3. Blaffertje's avatar Blaffertje schreef:

    🥰 Karton

    Dat volk presteert niets.
    Dat kan ook niet met het IQ van een baviaan..
    Hun IQ is zoiets van 65/70.

    Daarom veroveren ze ook steeds rijke landen om in weelde te kunnen leven en hopen daarbij dat zij deze weelde in de schoot geworpen krijgen, maar helaas, daar heb je toch enige intelligentie voor nodig om dat in stand te houden en dat hebben die apen niet.
    Het gaat niet vanzelf en Allah helpt ze daar echt niet bij😁
    Het enige wat ze kunnen, is het verspreiden van haat en fokken als konijnen want daar geen je geen hersenen voor nodig.

    Geliked door 4 people

  4. Willem's avatar Willem schreef:

    Daarom zoveel mogelijk immigratie van moslims naar het Westen. Voor wie het nog niet door heeft., het is niet een kwestie van of, maar wanneer de pleuris uitbreekt als ze met genoeg denken te zijn. Het voorspel is al begonnen.

    Geliked door 4 people

  5. ronjaspers's avatar ronjaspers schreef:

    Zwijg jullie ongelovige honden,apen en varkens,anders hoofd eraf.Cynisme.

    Geliked door 2 people

  6. Ravian's avatar Ravian schreef:

    De Koran in één zin samengevat…

    Geliked door 1 persoon

  7. Svalbard's avatar Svalbard schreef:

    Nog een aanvulling op mijn vorige bericht. De Palestinian Islamic Jihad heeft de beschikking over 6000 raketten, waarvan er inmiddels meer dan 1200 zijn afgevuurd. Naast bovengenoemde terreurbende is er ook nog de Hamas, die zich tot nu toe nog afzijdig houdt. De Hamas beschikt momenteel over 24.000 raketten. We hebben het dus over een totaal van 30.000 raketten. De Hezbollah in Libanon heeft 150.000 raketten. Israël wordt voortdurend ernstig bedreigd, en dan is er ook nog Iran dat de grootste aanstichter van al deze terreur is. Ook Iran heeft vele duizenden raketten. In Yemen beschikken de Houthi rebellen ook over een onbekend aantal raketten.
    Verder zijn er nog terreurgroepen in Irak, voorzien van raketten.
    Als we al deze vijanden bij elkaar optellen, dan hebben we het over ongeveer een kwart miljoen raketten, die Israël bedreigen.
    En ik raadpleeg zojuist de NPO teletekst: helemaal niets over deze oorlog te vinden!
    Ik kan me voorstellen dat er genoeg mensen in Nederland zijn, die graag op de hoogte willen worden gehouden over de toestand in Israël.
    Van de NPO moet je het maar hebben. We worden nauwelijks geïnformeerd, en als we al geïnformeerd worden, dan is die berichtgeving onbetrouwbaar.
    Gelukkig zijn er wel betrouwbare bronnen voor het nieuws over Israël.
    Amir Tsarfati geeft regelmatig nieuws updates, waarvan de meest recente gisteren op YouTube verscheen.
    Via zijn kanaal op Telegram (even de app downloaden en installeren) houdt hij je zeer regelmatig en nauwkeurig op de hoogte.

    Geliked door 2 people

Plaats een reactie