Reminder . . .

Ons leven werd niet veranderd door een virus. Het werd veranderd door een tirannieke overheid.

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; José)
(www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

7 Responses to Reminder . . .

  1. Henk der Niederländer's avatar Henk der Niederländer schreef:

    Om nog eens even de vinger op de wonde te leggen.
    Nog een artikel van Karel Nuks over het coronabedrog en hoe de roverheid de mensen belogen en bestolen hebben.

    Het coronabedrog nogmaals blootgelegd
    https://commonsensetv.nl/het-coronabedrog-nogmaals-blootgelegd/

    Geliked door 2 people

  2. leeuw7's avatar leeuw7 schreef:

    Het hele huidige gecorrumpeerde,corrupte WEF-BILDERBERGER COVID-19 pharma maffia stappenplan oorlogsmisdadigers kabinet onder leiding van de schaamteloze nietsontziende recidiverende beroepsleugenaar Mark R. , en z’n eveneens onbetrouwbare entourage horen minimaal levenslange gevangenisstraffen te krijgen wegens de ernst van de door hun gepleegde misdaden tegen de menselijkheid!!Ook zou vanwege de ernst van de gepleegde misdaden tegen de menselijkheid de doodstraf een goede optie kunnen zijn voor psychopaten zoals :Mark R., Hugo de J. ,Ernst K., oud minister van justitie Ferdinand G. ,terroristenvereerster Sigrid K.,en hun zeer vele medeplichtige geïnstitutionaliseerde hooggeplaatste gecorrumpeerde ,immorele ,corrupte totaal verdorven ambtenaren!!

    mRNA-vaccin heeft een schadelijk effect op hersencellen en bevordert hersentumorweefsel
    In het werk ” Decoding COVID-19 mRNA Vaccine Immunometabolism in Central Nervous System: human brain normal glia and glioma cells by Raman imaging “, tonen wetenschappers aan dat het mRNA-vaccin verschillende nadelige effecten op menselijke hersencellen. Het vaccin leidt tot een vermindering van de cellulaire ademhaling, vermindert de energievoorziening en remt apoptose. Dit zou een verklaring kunnen zijn voor de toename van kanker en het opnieuw optreden van kanker (niet alleen in hersen- en zenuwweefsel). Het is heel verrassend dat deze testresultaten na meer dan een jaar nog niet in een tijdschrift zijn opgenomen. Ik had hier al op 29-03-2023verwezen naar deze studie.
    Citaat:
    “ Deze studie toont het effect aan van het COVID-19 mRNA (Pfizer/BioNT)-vaccin op in vitro hersengliacellen met behulp van Raman-spectroscopie en beeldvorming. Resultaten verkregen voor normale en tumor gliacellen van menselijke hersenen (astrocyten, astrocytomen, glioblastomen) blootgesteld aan het Covid-19 mRNA-vaccin (Pfizer/BioNT) tonen veranderingen in cytochroom c-geassocieerde reducties-oxidatieroutes.
    We ontdekten dat het Pfizer/BioNT-vaccin de concentratie van cytochroom c in mitochondriën verlaagde wanneer het werd uitgedaagd met normale en tumorachtige gliacellen. Het is aangetoond dat de concentratie van de geoxideerde vorm van cytochroom cin hersencellen af ​​na behandeling met het mRNA-vaccin . Een lagere concentratie van geoxideerd cytochroom c leidt tot een lagere effectiviteit van oxidatieve fosforylering ( ademhaling ), verminderde apoptose en verminderde ATP-productie. Verandering in amide I-concentratie, die een afname van de mRNA-adenine-nucleotide-translocator kan weerspiegelen. Daarnaast leidt het mRNA-vaccin tot veranderingen in de biochemische samenstelling van de lipiden, wat wijst op een toenemende rol voor signalering. mRNA-vaccin leidt tot statistisch significante veranderingen in de celkern als gevolg van histonveranderingen. Resultaten voor mitochondria, lipidedruppeltjes en cytoplasma suggereren dat het COVID-19 mRNA-vaccin (Pfizer/BioNT) de immuunrespons herprogrammeert. De veranderingen in biochemische profielen die worden waargenomen bij blootstelling van specifieke gliale organellen aan COVID-19-mRNA zijn vergelijkbaar met die waargenomen bij hersentumoren als een functie van de mate van agressie .”
    Hier is de link naar de publicatie:https://doi.org/10.1101/2022.03.02.482639

    Luchtverkeerssituatie 61 – Medische noodsituaties van passagiers
    Het aantal en de ernst van medische noodsituaties op passagiersvluchten lijkt momenteel in een ongebruikelijk tempo toe te nemen. Alleen al de afgelopen dagen zijn meerdere vliegtuigen omgeleid om plotseling ernstig zieke passagiers zo snel mogelijk naar medische zorg te brengen.
    Op 5 mei 2023 bevond een Airbus A330-223 met registratie N858NW zich op vlucht DL106 New York/VS naar Frankfurt am Main toen de bemanning wegens een medisch noodgeval werd omgeleid naar Dublin . Nadat de zieke passagier aldaar aan de medische zorg was overgedragen, vertrok het toestel zo’n 1,5 uur later voor de doorvlucht naar Frankfurt.
    Bij deOp 8 mei 2023 bevond een Airbus A330-941 met registratie CS-TUJ zich op vlucht TP236 van San Francisco/USA naar Lissabon/Portugal toen de bemanning vanwege een medisch noodgeval werd omgeleid naar Newark/USAvoor medische zorg. Twee uur na de landing in Newark/USA vertrok het toestel weer voor de doorvlucht naar Lissabon.
    Vandaag was een Boeing 737-800 met registratie G-JZHT op vlucht LS190 van Palma de Mallorca/Spanje naar Glasgow/VK toen de machine aan de grond werd gehouden vanwege een medisch noodgevalvan een passagier werd omgeleid naar Manchester/VK. Na 1,5 uur vertrok het toestel weer voor de doorvlucht naar Glasgow.

    Wie zwijgt stemt toe met deze van overheidswege georganiseerde neonazistische WEF-BILDERBERGER COVID-19 pharma maffia stappenplan oorlogsmisdadigers vaccinazi’s!!

    Met vriendelijke groeten van Léon van Duren, een roepende in de woestijn van Nederland,om SIONS wil zal ik niet zwijgen,YESHUA HAMASHIACH leeft!!

    Haelen,6081CZ

    Geliked door 1 persoon

  3. Hovawart's avatar Hovawart schreef:

    De overheden zijn een spreekbuis van het globalisme…….

    Geliked door 2 people

  4. leeuw7's avatar leeuw7 schreef:

    Jurist Cornelis Wisse: “Pandemiewet ondermijnt democratische controle”

    Grapperhaus heeft gelogen over onderzoek naar avondklok!!

    Waarom is Grapperhaus nog niet gearresteerd?

    Diverse (oprechte) nieuwskanalen berichten de laatste tijd dat het kaartenhuis aan het instorten is.

    Ze dragen daar goede argumenten voor aan hoor, maar toch klopt het niet….

    Er is namelijk helemaal geen kaartenhuis.

    Alles wat er gebeurt en wat u waarneemt lijkt meer op een illusie-voorstelling. Overal en nergens duiken ze op met hun misdadige list en bedrog plannen. Met een constante stroom aan leugens wordt u gehypnotiseerd. U kijkt links naar wat er op dat moment aan die kant gebeurt en ondertussen worden aan de andere kant weer nieuwe gemene trucs en plannen doorgevoerd.

    Als iets heel kenmerkend is voor de covid hoax van de afgelopen paar jaren is dat alle deelnemende landen een soortgelijk pakket aan terroristische maatregelen voor ons uitrolden!!

    Pandemiewet ondermijnt democratische controle

    De Eerste Kamer buigt zich half mei over de pandemiewet. De senaat doet er goed aan het wetsvoorstel resoluut af te wijzen, betoogt jurist Cornelis Wisse.

    Cornelis Wisse is een ervaren advocaat gespecialiseerd in staats- en bestuursrecht. Hij schrijft o.a. voor het Nederlandse Juristenblad en is auteur.

    Wanneer we alle nieuwsbronnen en opinies bij elkaar leggen dan lijkt het er op dat steeds meer mensen bereid zijn acties te ondernemen om de verantwoordelijken van de beestachtige reactie door politiek, media en big tech op het fenomeen corona aansprakelijk te stellen.

    https://commonsensetv.nl/jurist-cornelis-wisse-pandemiewet-ondermijnt-democratische-controle/

    Stop de van overheidswege georganiseerde gewetenloze WEF-BILDERBERGER COVID-19 pharma maffia stappenplan vaccinazi’s!!

    Wie zwijgt stemt toe!!

    Met vriendelijke groeten van Léon van Duren.een roepende in de woestijn van Nederland,om SIONS wil zal ik niet zwijgen,YESHUA HAMASHIACH leeft!!

    Haelen,6081CZ

    Geliked door 1 persoon

  5. leeuw7's avatar leeuw7 schreef:

    Dit essay van Rav Arora beschrijft hoe verraderlijk de propaganda tijdens COVID-19 was. De zelfcensuur van de reguliere media werd zonder twijfel gedaan door topredacteuren, die alleen “het juiste wilden doen” en daarbij verloren ze hun geloofwaardigheid. Tot op de dag van vandaag zijn diezelfde redacteuren niet in staat om de schade te begrijpen die ze hebben aangericht aan onze eerste wijzigingsrechten. Hoe kunnen we hen vergeven voor wat ze ons land hebben aangedaan? Ze hebben gedwee de doos van Pandora geopend, dat is het censuur-industrieel complex van de regering. Dit zal niet stoppen zonder een groot gevecht door het Congres en de rechtbanken. En alles wijst erop dat de psy-ops die onze regering op haar eigen mensen uitvoert onverminderd doorgaat. –

    Robert W. Malone MD, MS

    Like

Plaats een reactie