
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “PetraBo“)
(www.ejbron.wordpress.com)

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “PetraBo“)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.

Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
| E.J. Bron op De satanische islam | |
| bobzelf op VIDEO Russia Today (RT) | |
| Olie bol op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| afco61 op Mededeling van de webmast… | |
| Henk der Niederlände… op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| Julia op Het ministerschap van Sophie… | |
| leeuw7 op Mededeling van de webmast… | |
| Hovawart op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| scherpschutter1943 op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| Henk der Niederlände… op Mededeling van de webmast… | |
| ronjaspers op Het ministerschap van Sophie… | |
| ronjaspers op Mededeling van de webmast… | |
| koddebeier op Van Baarle stapt op als DENK-l… | |
| koddebeier op Hongaarse media: Europese Comm… | |
| koddebeier op GEKKENGESTICHT! (video) |


De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft












































De minderheid die worden weggezet als complotdenkers blijken dus wel de weldenkende mensen onder ons alles tot op heden is uitgekomen wat die zogenoemde complotdenkers c.q. wappies allang door hadden. Dat Rutte en de rest van het WEF kartel hebben beloofd en zullen oplossen is geen steek van terecht gekomen maar ja we hebben ook te maken met een kartel dat alleen uitvoert wat door de WEF en EU fascisten wordt opgedragen en zich niets van eigen land of kiezers aantrekken als zij maar betalen dan zijn de oplichters in Den Haag tevreden en kunnen er weer miljarden worden weggesmeten aan o.a. de klimaathysterie waarvan we nu al weten dat dit het grootste fiasco ooit wordt.
LikeGeliked door 5 people
Complottheorieën zijn gebaseerd op kennis, inzicht en levenservaring.
Ruttige beloftes zijn gebaseerd op leugens, gebakken lucht en duivelse belangen.
En Mark Rutte is een door de duivel bezeten psychopaat.
Vroeger werden dat soort lieden in gekkenhuizen opgesloten.
Tegenwoordig zitten ze op de allerhoogste posten en noemen zich “elites”.
LikeGeliked door 1 persoon
Er is nog nooit één belofte van die 🤡 uitgekomen en dat gaat hem ook nooit worden ook, met deze GVD LUL en zijn Fucking shit zooi meelopers.!!!
LikeLike
Julia zegt:
18 mei 2023 om 18:19
GEWELDIG STUKKIE LIEVE DAME
IK MOET ER WEL BIJ ZEGGEN
DAT OME BOB ZE OOK ALLEMAAL GOED HAD ALS ALS ZIJNDE
LUL ME VINGERS MET WERKENDE HERSENEN
WHAHAHA
HUGGIE
OOM BBOB UW GRAFZERK OP AFROEP
LikeGeliked door 1 persoon
De overeenkomst tussen een complottheorie en de leugens van Mark Rutte, ze komen beiden daar de waarheid uit.
LikeLike
Uit mijn serie van zelfbedachte Lucia’s *quotes van de dag;
Liever één Complot-theoloog
dan 10 Lullen die compleet liegen!!!
* de bedoeling was er iedere dag minstens één te bedenken en het ging aardig totdat ik het erg druk kreeg
LikeLike