
Turkse imam zegt dat mannen zonder baarden “onfatsoenlijke gedachten” veroorzaken bij andere mannen, omdat ze op vrouwen lijken.
Geplaatst/vertaald door:
E.J. Bron (via Twitter; “FREEDOM OF SPEECH“)
(www.ejbron.wordpress.com)

Turkse imam zegt dat mannen zonder baarden “onfatsoenlijke gedachten” veroorzaken bij andere mannen, omdat ze op vrouwen lijken.
Geplaatst/vertaald door:
E.J. Bron (via Twitter; “FREEDOM OF SPEECH“)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.

Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
| E.J. Bron op De satanische islam | |
| bobzelf op VIDEO Russia Today (RT) | |
| Olie bol op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| afco61 op Mededeling van de webmast… | |
| Henk der Niederlände… op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| Julia op Het ministerschap van Sophie… | |
| leeuw7 op Mededeling van de webmast… | |
| Hovawart op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| scherpschutter1943 op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| Henk der Niederlände… op Mededeling van de webmast… | |
| ronjaspers op Het ministerschap van Sophie… | |
| ronjaspers op Mededeling van de webmast… | |
| koddebeier op Van Baarle stapt op als DENK-l… | |
| koddebeier op Hongaarse media: Europese Comm… | |
| koddebeier op GEKKENGESTICHT! (video) |


De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft












































AHAAAAAAAAA
DUS DAT IS DE REDEN OM HEM ACHTER IN ??
EEN GEIT TE RAMMEN
DANWEL IN EEN SCHAAP
EEN HOND
EEN EZEL
VOLGENS DE KENNERS IS EEN KAMEEL TE HOOG..
MAAR SPRAK ACHMED. ALS ER BARKRUKKEN IN DE BUURT ZIJN
KOMT DE KAMEEL WEL IN AANMERKING ..
OVER DEZE MENSEN GAAN WE HET VANDAAG EVEN HEBBEN ???
OOM ALI EL HAKKENBAR
VROUW DOOD MAAR KUT NOG GOED ??
LikeGeliked door 7 people
@Bob.
“VOLGENS DE KENNERS IS EEN KAMEEL TE HOOG..”
Nou, nee kamelen liggen vaak, dus technisch is het mogelijk. 🤢
Het probleem met die kameel is dat die gelijk de kloten onder hun kont weg trapt en bijten dat die krengen doen.
LikeGeliked door 2 people
Blaffertje zegt:
19 mei 2023 om 10:54
HE KANO EN STROOPWAFEL FANAAT
ZONDER CALORIEN
JE SCHRIJFT HET WEL ERG DUIDELIJK…
HEEFT IEMAND IN JE KENNISSENKRING DIT UIGEPROBEERD
DAN .DAT MET DIE KLOTEN WEGSCHOPPEN??
WHAHAHAA
ZIJN ER OOK FOTO’S VAN WHAHAHAHAAH
VRIEND BOB
LikeGeliked door 1 persoon
“HEEFT IEMAND IN JE KENNISSENKRING DIT UIGEPROBEERD
DAN .DAT MET DIE KLOTEN WEGSCHOPPEN??”
Nee, maar ik ken het gedrag van die krengen.
Als een veearts ze moet onderzoeken aan de achterkant, dan moeten ze die beesten de poten vastbinden wat ze schoppen alle kanten op.
Ze trappen zowel achterruit als zijdelings met een maaiende beweging en moet je dat gebit zien, en pitbull zou er jaloers op worden.
Ze gebruiken hun kop als een knuppel, ze maaien met die lange nek naar achteren en geven je een optater, ze kunnen je in een keer knock out slaan.
LikeGeliked door 1 persoon
En dit zijn nog maar kleine tanden.
Des te ouder ze worden, des te langer en schever ze in de bek staan.
LikeLike
Beste Bob,
U herinnert zich dus ook dat ongelooflijk smerige artikel over overleden meisjes in graven in Pakistan. Dat zoiets gebeurt! Dat iemand zich kan verlagen tot minder dan een beest! Ik heb daar nog heel vaak aan moeten denken en er daarom over geschreven op GeenStijl om het ook daar bekend te maken (als reactie kreeg ik het verzoek om te verdwijnen, wat ik dan ook maar gedaan heb)
Alleen hier bij EJBron kun je vrijuit schrijven en de waarheid publiceren. (Zie ook de reactie van Dhr. Bron hieronder)
LikeGeliked door 2 people
@Angélica
U bent niet de enige. Die “eer” om bij GeenStijl verwijderd te worden, had ik enkele jaren geleden al.
Webmaster
LikeGeliked door 2 people
Blaffertje zegt:
19 mei 2023 om 10:54
HALLO LEKKER DING
JA BEESTACHTIG VOLK .. ALLAH EL HAKKENBAR
TE VIES OM AAN TE PAKKEN
IK HEB FILMS GEZIEN MET HONDEN EN SCHAPEN
LEUK EN GEINIG DAT JE WEER WAT MEER JE NEUS LAAT ZIEN HIER BIJ ONS BERTUS
MET JE GEWELDIGE REACTIES
JE KUNT ER TROTS OP ZIJN ..
(Zie ook de reactie van Dhr. Bron hieronder)
DAT KOMT OMDAT BERTUS ZELF OOK REDELIJK “”KIEREWIET ”
IS
MAAR JA GEWELDIG . JE ZAL AL DIE ONZIN EN DAT SLAPPE GELUL DAGELIJKS NA MOETEN KIJKEN .
WHAHAHAHA
NOU .. GA OOK NOOIT TERUG ALS JE WEGGESTUURD WORDT. WAAR DAN OOK . DAT MOET altijd JE EER TE NA ZIJN
ALS LANdVERRADERS EN NSB ers je blokken
ik persoonlijk BEN GEBLOKT BIJ ?????
DDS . DE DAGELIJKSE ISLAM STANDAARD
HLN EEN BELGISCHE FRIETEN INPAK KRANT .
de telegraaf IN DE OORLOG AL VAUDT
het ad. IDEM MET EEEN RIETJE
de nrc . DE RUSLAND HATERS OMDAT MIJN OOM HEM ER PERSOONLIJK UITGETIEFD HEEFT. EN IK DAT PER ONGELUK EVEN VROEG WHAHAHAA
de volkskrant
de elsevier
en you name it …
DUS door wat bij de kranten te vragen wanneer ze de gegevens foto’s en opnames van de buk raket eens laten zien
MAG TOCH WEL NA 9 JAAR VRAGEN WHAHAHA
en de onweerlegbare usa bewijzen . die ze hadden al op 17 juli 2014 PUTIN DID I. PUTTIN MOORDENAAR .
en wanneer hun maandelijkse kreet stopt . van ?? het was een bukraket een russische . PUTIN DID IT
EN BIJ DDS . DIE ZELFS NAAR DE ISLAM WAS OVERGESTAPT VRIEND SS. VON DER GALIEN METT ZIJN TURKSE SNOLLIO
DIE IK 50 X VROEG . BESTE VRIEND DE MISDADEN VAN PUTIN .WAT JE STEEDS SCHRIJFT. KAN JE DIE LIJST DAN EEN KEER PLAATSEN ??
ALS JE ZO OVERTTUIGD BEN VAN JE GELIK . MOETDAT VOLGENS MIJ EEN MAKKIE ZIJN
DAT POEP ROEPEN . BEWIJS HET NOU EENS
DUS IEDERE DAG ..DOODSE STILTE
EN NA DE 40 e DAG . KON IK INEENS NIKS MEER PLAATSEN
GEK HE ??
KIJK MET DAT GRAFTAKKEN VOLK HEB JE DUS TE MAKEN
MIJN 27e …FEESTBOEK ban 30 dagen i een uur geleden ingegaan
wel heb ik even gevraagd. welk IQ moet je hebben om bij feestbok te mogen werken .. WHAHAHAHAHAHAHA
DIKKE KUS MEISIE
LikeGeliked door 1 persoon
Nou, ik heb ook een ban voor het leven bij Geen Stijl! Was altijd heel fanatiek met o.a. het Oekraïne referendum, geflyerd, geld gedoneerd, t-shirt gekocht etc. Toen kreeg ik een ban om iets onbenulligs en zei dat ik geen cent meer zou doneren, waarna een ban voor het leven volgde. Maar wel altijd blijven vragen om donaties. Nou, van mij geen cent meer.
Overigens vond ik het verhaal over de vrouwen en meisjes in de graven ook shockerend. Geen wonder dat ze binnen 24 uur begraven worden. Gatverdamme.
LikeLike
Daar weten ze bij Adidas alles van die doen aan de metamorfose van wezens dat ooit als jongetje is geboren. https://www.frontnieuws.com/nieuwe-adidas-reclame-voor-vrouwen-met-man-met-bobbel-en-harige-borst-in-badpak/ Een weldenkend mens slingert al zijn Adidas kleding toch de prullenbak in. Het is werkelijk krankzinnig en vrouwen bij Adidas worden dus gewoon opzij geschoven. Welke gekken zitten er bij Adidas die deze ziekelijke waanzin kunnen bedenken.
LikeGeliked door 4 people
Het is vooral ook schadelijk voor kinderen om zoiets normaal te moeten vinden. Wat de werkelijke schade is, weten we wellicht pas over 20-30 jaar. De mensheid glijdt af; we gaan ’t niet meer redden als we zo doorgaan.
LikeGeliked door 2 people
Angélica zegt:
19 mei 2023 om 11:11
HARTELIIJK WELKOM OP HET STRAND BIJ OME BOB
WHAHAHAHAH
IK HEB NU 15 JAAR GELEDEN HET COMPLETE KRANKENHAUS
SS DIE NIEDERLANDEN VERLASSEN
DN EL DE PIJP AAN MAARTEN GEGEVEN ..
EN EFFE IN GOED ROTTERDAMS .
DAT HAD IK GODVERDOMME NOG 10 JAAR EERDER MOETEN DOEN
DIKK HUG
OOM GAAT AAN DE SOUVLAKI MET DIKKE FRIETEN
LikeGeliked door 2 people
Julia.Het gaat nog veel en veel erger worden,hel op aarde.
LikeGeliked door 2 people
ronjaspers zegt:
19 mei 2023 om 14:45
EN JIJ VRIEND KRIJGT MET DE DAG MEER GELIJK
HULDE AAN DE WATERLEIDING
DIKKE HUG VRIEND RON
LikeGeliked door 2 people
bobzelf.Ik zou graag gewild hebben dat ik geen gelijk had.
LikeLike
ron jaspers Vandaar dat wezens zoals Rutte, Zelensky, Macron geen baard hebben. Ze zijn vergiftigd door hele slechte gedachten.
LikeLike
Julia zegt:
19 mei 2023 om 08:52
LIEF MEISIE
IK DENK PERSOONLIJK . DE OUD SS er
de Duitse broers Adolf en Rudolf Dassler.
WHAT IS IN A NAME ANYWAY ??
WHAHAHAHAHA ADOLF DA..SS..LER
DUS DIE HADDEN HET AL UITGEVONDEN
WHAHAHAHAHAHAHA
OOM SS . HAUPTMANFUHRER SCHEISSE
LikeGeliked door 2 people
Als ik hier zou opschrijven wat ik van mannen met haatbaarden vind, zou Dhr. Bron weleens kunnen besluiten om mijn account te blokkeren.
De vieze baardjes van Timmermans en De Jonge lijken op schimmelinfecties en maken hen net zo ‘mannelijk-aantrekkelijk’ als een ‘seevar kee nikaasee’ in de slums van India.
LikeGeliked door 5 people
@Angélica
Maak van uw hart geen moordkuil! Blokkeren komt überhaupt niet in aanmerking!
Webmaster
LikeGeliked door 4 people
Kom op meid.
Op deze site kunnen we wel tegen een stootje.
LikeGeliked door 4 people
Als hij dat hier nou van zou zeggen.
🤣😂🤣
LikeGeliked door 4 people
Je zult ermee getrouwd zijn en dan verrast hij je een keertje in deze outfit… of nog erger, in de bruidssuite op de dag dat je hem je ja-woord hebt gegeven!
LikeGeliked door 2 people
Angelica.Je kan hem nog altijd ergens voor de raam zetten,als mannelijke/vrouwelijke hoer.
LikeLike
@ Blaffertje op 19-5-2023 om 09.39 u. Geachte mevr. Woef. Waar zijn dit soort corseletjes te koop ?
LikeGeliked door 1 persoon
Amazon, Bol.com etc.
LikeGeliked door 1 persoon
Allahschreeuwers liegen al vanaf dag één, ruim 14 eeuwen geleden
toen ze werden uitgevonden. Taqiyya staat zelfs in hun eveneens
verzonnen koran!
https://www.nairaland.com/809331/taqiyya-kitman-muslims-permitted-lie
LikeGeliked door 2 people
@J.v.d.Heijden.
Dat noemen ze taqiyya.
Zij mogen niet liegen, behalve tegen alles en iedereen die geen moslim is.
Dat heeft die achterlijke Mo beslist.
Dus liegen ze altijd tegen ons.
Maar wat anders wat mij ook opvalt, als je bij zo’n haatbaard zijn winkel kijkt naar prei, wortelen, komkommer vind je die niet.
Ik heb ze tenminste nog nooit bij zo’n shit winkel gezien.
In de koran staat dat Mo het vrouwen verbied om zoiets in de hand te houden omdat het erotiserend zou zijn voor een vrouw en een banaan mag ze ook niet eten, want dan werd de man daar geil van.
Dat is nogmaals een bevestiging hoe achterlijk dat volk is.
Ik raak als vrouw echt niet opgewonden als ik een prei of komkommer vast houd.
LikeGeliked door 1 persoon
@ Blaffertje op 20-5-2023 om 14.54 u. Ik heb wel eens zo’n geestelijk gestoorde moslima een winkel zien verlaten met een tros bananen in d’r tasje, die verkopen ze kennelijk wel.
LikeGeliked door 1 persoon
Meneer mag ze wel eten, zij krijgt van de aanblik als hij ze naar binnen schuift geen stijve plasser😁
LikeGeliked door 1 persoon
ahh vandaar
vreselijk voor die arme schapen — de dieren
LikeLike
Mogen vrouwen zonder “snorretjes” nog wel van die gek ?
LikeGeliked door 2 people
🤣🤣🤣
LikeGeliked door 1 persoon
@Karton.
Die Oostenrijker “Würst” met zijn worst is zijn leven daar niet veilig tussen die schapenneukers.
🤣
LikeGeliked door 1 persoon
@ Blaffertje op 20-5-2023 om 14.58 u. Maar weet u dan wél van welk geslacht die Curry Wurst is ? Is ‘t een mevrouw + baard óf een mannetje + borsten ? Je weet het tegenwoordig pas als je een persoon ziet fietsen of lopen zónder kleding aan; hoewel …… op een fiets zal ‘t moeilijk te zien zijn omdat hij óf zij óp haar eventuele vrouwelijkheidje zit. Allemaal ernstige problemen, Woef !
LikeGeliked door 1 persoon
🤫Hij is een meneer met nep tieten.
LikeGeliked door 1 persoon
Conchita Wurst vertegenwoordigde Oostenrijk op het Eurosong festival.

LikeLike
De meeste moslim kraaien hebben geen “snorretjes” beste karton, maar wel heerlijk stinkende oerwouden…..
LikeLike
@ dutchess43 op 21-5-2023 om 14.04 u. Dat de moslim-kraaien stinkende oerwouden hebben , weet ik wel, is ook duidelijk te zien ! Maar ik bedoel de, meestal, onzichtbare “snorretjes” van moslima’s.
LikeLike
Dit is projectie, het afschuiven van het eigen probleem op anderen. Net als de katholieke kerk is de traditionele islam gezegend met een hoog percentage homoseksuelen. Beiden ontkennen dit heftig en vluchten voor een vijand die hun wereldbeeld zou kunnen vernietigen.
LikeGeliked door 2 people
Islamieten staan er om bekend dat er veel homo’s tussen zitten .
Eeuwen geleden hadden de Engelsen dat al verklaard toen ze nog koloniaal bezig waren .
Maar dat je een baard nodig hebt om niet op een vrouw te lijken , dat lijkt me ook wel overdreven , behalve voor homofielen , dan .
Die hebben vaak al van die vrouwelijke trekken .
Maar omdat ze in hun primitiviteit zo hitsig zijn , zien ze helemaal het verschil niet meer , een ezel , een schaap , een geit , een meid , wat zal het allemaal schelen als je stapelgek en zo geil als een aap bent ?
LikeGeliked door 2 people
Achterlijkheid kun je niet genezen.
LikeGeliked door 1 persoon
Tsaar Peter de Grote (1672-1725) uit Rusland was zelf ook een vijand van de islam, zie de oorlog met Turkije, maar zelfs deze vreselijke dictator vond Russen die baarden droegen gewoon achterlijk en hij hief zelfs beloningen op het dragen van baarden! Zelf had Petertje een grote snor en die vent heeft meer dan 100.000 Russen en niet-Russen laten omkomen bij de bouw van Sint-Petersburg!
Eigenlijk was Peter ook een soort blauwe jakhals die bepaalde vreemde volkeren, waaronder zelfs Nederlanders, verkoos boven zijn eigen volk om de scheeps- en woningbouw van hen over te nemen! De heersende elite in Rusland in die tijd, de bojaren en strelitzen, waren juist overwegend xenofoob en konden om die reden zijn bloed wel drinken al zou Peter later vreselijk onder hen gaan huishouden!
LikeLike
Das een boude opmerking van een vent die zelf in een jurk loopt…
LikeGeliked door 3 people
Om te onthouden…
http://web.archive.org/web/20130606012919/http://hvv.amsterdampost.nl/HVV/www.hetvrijevolk.com/indexbef6.html?pagina=11391
LikeLike