1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
😂🤣😂.
LikeLike
NOU ALS IK DAN TOCH IN EEN GOEIE BUI BEN
HIER IS HET BEWIJS DAT OME BOB MET AL ZIJN VRAGEN
OVER DE MISKLEUNEN IN DAT EFTELING BOEK
DUS 100 % VOLLEDIG GELIJK HAD. HIER
DUS ANTWWOORDEN NOOIT. MOTHERFUCKER WHO ?? DID IT
GOUDEN KALF ?? WHO .. DID IT ??
EN DEZE NATUURLIJK HIER IS ALLES MEE MIS GEGAAN
WHAHAHAHHA . HALLO GRIFFOOS EFFE EEN VETTEGLIMLACH NOU HE ?
OOM VLADYBOB
LikeGeliked door 1 persoon
Blijft de vraag waar die Turken het dan mee doen.
Mannen? knapen? schapen? geiten?
???
LikeGeliked door 2 people
Ravian zegt:
24 mei 2023 om 17:10
WHAHAHAAHAH .JA ONGEVEER. ….. OOK MET HONDEN
WE HEBBEN HIER AL EEN DISCUSSIE GEHAD
OVER EVENTUEEL KAMELEN ..
MAAR DE BARKRUKKEN WAREN SCHAARS ..
DUS VROUW DOOD KUT NOG GOED
KOMT OOK VOOR .
DUS EIGENLIJK IN IEDER GAT DAT ZE TEGENKOMEN
WHAHAHAHA
HUGGIE
OOM DE VIEZE OUDE MAN
LikeGeliked door 3 people
aan de geit werd niets gevraagd. Arm dier
LikeGeliked door 1 persoon
Waarom hebben marokkanen geen bloemen voor de raam …………….. bloemen houden van mensen.
LikeLike
Wat staat er op de kont van een marokkaanse vrouw geschreven …………. rammendan.
LikeLike