De rekening van het Westen gaat niet op: BND ziet geen aanwijzingen voor een verzwakking van Poetin

De Russische T-90 gevechtstank.

(Vertaling: E.J. Bron)

In de oorlog om de Oekraïne is opnieuw een westelijke zeepbel uit elkaar gespat: de president van de Bundesnachrichtendienst (BND), Bruno Kahl, ziet ook 15 maanden na het begin van de oorlog geen aanwijzingen voor een verzwakking van de chef van het Kremlin, Vladimir Poetin. Men zou geen herkenbare scheuren in het “systeem Poetin” zien, zei Kahl voor de Bondsacademie voor Veiligheidspolitiek (BAKS) in Berlijn. Ondanks sporadische kritiek – bijvoorbeeld wat betreft munitieleveringen – zouden er ook geen aanwijzingen zijn dat het systeem zou wankelen of imploderen. Dit zou echter ook niet uit te sluiten zijn.

“Rusland is nog steeds in staat een oorlog op de verre afstand te voeren” – met steeds weer nieuw gerekruteerde soldaten, zei Kahl. Dit zou ook gelden voor de terreinen bewapening en munitie. In zoverre zou er geen sprake zijn van zwakheid of dat de activiteiten zouden kunnen instorten.

Weliswaar zou er sprake zijn van kwetsbaarheden en ook verrassingen – bijvoorbeeld wat het prestatievermogen van de strijdkrachten betreft. Wanneer echter het Westen de Oekraïne niet zeer georganiseerd zou ondersteunen en weerstand zou organiseren, zou Poetins strategie op kunnen gaan om op de lange termijn en de massa in te zetten.

Bron:
zuerst.de

Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)

Over E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

9 reacties op De rekening van het Westen gaat niet op: BND ziet geen aanwijzingen voor een verzwakking van Poetin

  1. Henk der Niederländer zegt:

    En de ene zwetser liet wat opening voor de volgende zwetsers.
    Let op wat de zwetser zegt.
    Ondanks sporadische kritiek – bijvoorbeeld wat betreft munitieleveringen – zouden er ook geen aanwijzingen zijn dat het systeem zou wankelen of imploderen. Dit zou echter ook niet uit te sluiten zijn.
    Hajhahahaha Dit zou echter ook niet uit te sluiten zijn.
    Dus de komiek Scholz mag nog even doorlullen dat de Duitse hulp misschien eventueel of op lange termijn en zo niet anders toch wel eens gerechtvaardigd zou kunnen zijn.
    Hoe politiek correcter wil je het hebben

    Geliked door 5 people

  2. Peter zegt:

    Die moffen hebben al op hun flikker gahad in Berlijn ,en die het nog niet snappen ,en denken dat gaat nu niet meer gebeuren ,wens ik veel sterkte bij hun nieuwe debakel ,de groenen willen van de auto af,nou binnenkort gaan ze daar allemaal weer met paard en wagen .

    Geliked door 2 people

  3. bobzelf zegt:

    IK GA LEKKER ONDER UIT ZITTEN OP HET EDEM STRAND

    EN WACHT TOTDAT MIJN OOM VLADIMIR

    OP DE POOLSE GRENS STAAT MET 12.000 TANKS ..

    MET ZO’N SCHITTERENDE “””Z “” EROP .

    EN DAN KEIHARD ROEPT ..

    GOOOOD MORNING NEIGBOURS ..

    ARE YOU FUCKING…GODGLOEIENDE GLOEIENDE READY NOW “”

    YES YES FUCK YOU TOO

    WHAHAHAHAHAHAHHAA . EN IK WEET ZEKER DAT DIE DROOM UITKOMT WHAHAHAHAHAHA

    BOBBBBERTTTTTT

    Geliked door 5 people

  4. Ravian zegt:

    Uralvagonzavod levert momenteel meer dan 100 T-90 MBT’s per maand af…

    Geliked door 4 people

  5. Alphons Mantel zegt:

    USA begon deze oorlog vanaf 2014; NAVO breidde ten onrechte uit richting Rusland en trok zich niks aan van de Minsk-accoorden

    Geliked door 1 persoon

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s