VIDEO: Pieter Omtzigt is woest en sloopt liegende Rutte – “Kijk die ouders in hun ogen!”

Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)

h/t J. v.d. Heijden

Over E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

11 reacties op VIDEO: Pieter Omtzigt is woest en sloopt liegende Rutte – “Kijk die ouders in hun ogen!”

  1. Blaffertje zegt:

    Een pathologisch leugenaar kan dat niet, hij gelooft in zijn eigen leugens.
    Dat maakt Pinokkioi staatsgevaarlijk.

    Maar wat ik al helemaal niet begrijp is dat de massa dat niet inziet. Ze stemmen volgende ronde doodleuk weer op die manipulatieve leugenaar.

    Geliked door 2 people

  2. BosscheBol zegt:

    Waar Omtzigt tegenaan loopt (hij wil het niet zo cru stellen) is de totale teloorgang van de democratie. Ons dictatoriale regime doet waar het zin in heeft en als er problemen van komen, gaan ze liegen en bedriegen. Het volk heeft geen ene bal te vertellen en de volksvertegenwoordiging is op een paar uitzonderingen na een aanfluiting. Rutte zit erbij alsof het hem geen ene moer kan schelen: de psychopaat luistert niet eens. De rot zit in de hele Nederlandse samenleving en ik zou niet weten hoe dit op democratische wijze veranderd zou kunnen worden? Je kunt alleen op democratische wijze iets veranderen als er een democratie is. En die is er niet.

    Geliked door 3 people

  3. BosscheBol zegt:

    https://www.telegraaf.nl/nieuws/2109478947/grote-zorgen-aivd-over-anti-elite-extremisme-overheid-herwin-vertrouwen-samenleving

    Het AIVD meldt dat er 100.000 ondermijnende anti-institutionele extremisten zijn in Nederland. Het AIVD schildert die mensen af als een gevaar.
    Je kunt hier twee kanten mee op: Die mensen opsporen en bestraffen ofwel zorgen dat het regime iets van vertrouwen herwint. Hoe ze dat zouden moeten doen, wordt niet uitgelegd. Ik denk niet dat er iets van terecht gaat komen. Onderdrukken en bestraffen is veel eenvoudiger. Als zelfs de fakkeldrager voor het huis van de Kagedis als een groot gevaar wordt opgevoerd, dan weet ik wel wat de plannen zijn.
    En o ja: door de corona zaten veel mensen thuis zich te vervelen dus die gingen internetten en kwamen de samenzweringstheorieën tegen. Zodoende.

    Volgens mij is het AIVD deel van het probleem en niet van de oplossing.

    Geliked door 4 people

  4. Alphons Mantel zegt:

    Omtzigt is een van de weinige deskundige , integere en betrokken leden van ons Nep-parlement

    Geliked door 2 people

  5. eitreb zegt:

    Schaamteloos die Rutte!
    Totaal ongeinteresseerd met andere dingen (mobieltje) bezig tijdens het debat met wanhopige mensen op de tribune.
    Een grotere eikel is er niet te vinden.

    Geliked door 5 people

  6. Julia zegt:

    Rutte heeft geen geweten en kent geen schaamte. Dit soort mens is puur vergif. Daarbij heeft die buitenland hielenlikker het druk met Zelensky en Brussel wat de door hem gecreeerde chaos en ontwrichting van onze samenleving laten hem koud als u allen maar belasting betaalt voor zijn hobbys zoals het enorme wanbeleid migratie en zijn oorlog tegen Rusland. Kortom die vent is geen knip meer voor zijn neus waard en had allang achter de tralies moeten zitten.

    Geliked door 2 people

  7. Julia zegt:

    De pathetische leugenaar en landverrader kijkt tijdens cruciale debatten liever op zijn telefoon en lacht massa Nederlanders schaamteloos recht in het gezicht uit. Heb even aangezien hoe hij met opgestroopte mouwen aan de tafel van Vandaag inside zat en populair te doen en dan nog te stellen dat er niets aan de hand is. Zum kotzen.

    Geliked door 4 people

  8. Vilseledd zegt:

    In het IJslands bestaat er een mooi inheems woord voor ‘psychopathie’, dat letterlijk te vertalen is als ‘zedenblind’. Figuren als Rutte zien letterlijk niet, dat er zoiets als zeden bestaat, normen en waarden, waar we omwille van menslievendheid ons aan houden. Zoals een kleurenblinde geen 47 ziet oplichten in de bekende kleurenblindentests, zo ziet Rutte niets, als die die mensen in de ogen kijkt. “Waarom niet naar hun voeten of hun schouders?” zou hij kunnen denken.

    Geliked door 1 persoon

  9. de barbaar zegt:

    Omtzicht is zeer zeker een ingelezen vakman op dossiers.
    Maar verder ook gewoon een gristelijke lamlul pur sang.
    Immers heeft ook deze omtzicht deze pedo-satanische wef pijpertje van SS klaus JARENLANG gesteund in de tweede kamer….tegen moties/…door pietertje afgewezen…moties van wantrouwen e.d….. niet gesteund….m.a.w. ook omtzichtje is een nichtje…
    Ergo..en pijnlijk…is …ons…pietertje… wel…. gevoelig…geweest…en …is… voor…CHANTAGE…..is pietertje net als wilders…en fatboy prinspils …verkeerd van ( te kleine) bil gegaan/geweest?
    ZEG HET MAAR…..

    Geliked door 1 persoon

  10. bobzelf zegt:

    WHAHHAHAHAHA PIETERTJE KREEG ALS HIJ EEN NIEUWE
    PARTIJ OP GING RICHTEN WEL 40 ZETELS WHAHAHAHA

    EFFE 3 DINGEN .

    1 e IK HEB PIETERTJE OOIT IN DEBAT GEZIEN MET RUTTE OVER DE MH -17 !!!

    RUTTE SCHOLD HEM STIJF. PIETERTJE FLIKKERDE ACHTEROVER EN IS 6 MAANDEN DIE PLUCHE STOEL NIET UITGEWEEST EN DAARNA BEETJE OVERSPANNEN en de mh -17 is daaarna alleen door ome bob nog effe aangehaald ..

    ik KREEG ZELF. DE PVV NIET WAKKER ONGELOFELIJK

    2 EN 3 PIETERTJES VROUW EN BROER WERKEN PER ONGELUK ???? VOOR DE WEF

    WHAHAHAHAH . DAG PIETERTJE ..

    LET US TALK ABOUT MATENNAAIERS EN LANDVERRDERS

    BOBBIEEEE

    Geliked door 3 people

  11. Ben zegt:

    Het klinkt wel leuk “Omtzigt sloopt Rutte”, maar die laatste trekt zich geen reet aan van dat soort woorden. Omtzigt houdt zijn praatje, Rutte reageert (of niet) en verder met de orde van de dag.

    Echt slopen is er niet bij.
    Waarschijnlijk komt dan het lekkere baantje in het gedrang, want uiteindelijk draait het om de baantjescarroussel.

    Slopen is je hardmaken.
    De handen ineenslaan met gelijk gestemden en iedereen mobiliseren.

    Omtzigt zeg maar waar je wilt gaan staan, ik sta achter je.

    Geliked door 1 persoon

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s