
12 september 2024, 18.30 uur. Nul °C. Ost-Tirol
Bekijk HIER de video!
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)

12 september 2024, 18.30 uur. Nul °C. Ost-Tirol
Bekijk HIER de video!
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.

Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
| karton op Ondertussen in Aragón . .… | |
| Henk der Niederlände… op Europese Commissie slaat alarm… | |
| #heelNLisnaardeklote… op Ons kent ons?! . . . | |
| de barbaar op Europese Commissie slaat alarm… | |
| olieklippie op Statement J.K. Rowling | |
| de barbaar op Orbán verklaart de Oekraïne to… | |
| olieklippie op Opgeruimd staat netjes! | |
| Olie bol op Ons kent ons?! . . . | |
| karton op VN-rapporteur Francesca Albane… | |
| JUlia op PANIEK! | |
| Julia op PVV-fractievoorzitter klaar me… | |
| Jules Vismale op Ondertussen in Frankrijk . .… | |
| Ardbeg op PVV-fractievoorzitter klaar me… | |
| Ravian op VN-rapporteur Francesca Albane… | |
| Ardbeg op Ons kent ons?! . . . |

De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft












































Daar moeten ze die klimaatidioten naar deporteren !
LikeGeliked door 2 people
Zonder jas of trui uiteraard !!
LikeGeliked door 1 persoon
en dan te lezen dat 2024 hitte records uit het verleden heeft laten sneuvelen.
die hansworsten die zoiets schrijven moet en de kop uit andermans kont trekken, voelen ze ook dat hun gebrabbel niet klopt
LikeGeliked door 1 persoon
Niks bijzonders in Ost-Tirol, mensen. In deze tijd van ’t jaar kan daar reeds sneeuw vallen op een hoogte van 1000 mtr. Mogelijk is ’t filmpje op die hoogte, of hoger, opgenomen ? Van enige opwarming is in géén geval sprake; dit is gewoon : natuur. Wat daarentegen wél raar zou zijn , als in het getoonde filmpje plots een zebra én een giraffe tevoorschijn zouden komen, op die hoogte én in de sneeuw. Das pas raar en niet natuurlijk.
LikeGeliked door 1 persoon
ZO HEEEE
KEN JE LEKKER VROEG JE KERSTBOOM NEERZETTEN
EN SLAPEN DIE ARMOEDZAAIERS NOG STEEDS BUITEN
IN TER APEL ??
MOOI ZO
BOB VOOR AL UW OPENBARINGEN
LikeGeliked door 2 people
Yeah, bij mij brand sinds gisteren de kachel weer.
Na een derde koude en natte zomer op rij is dus begin September de herfst al weer gearriveerd.
Maar de aarde is aan het opwarmen, echt waar!
Ik vraag me af hoe lang het nog gaat duren alvorens het tot de kudde doordringt dat “global warming” de hoax van de eeuw is.
Vermoedelijk pas als de ijsbergen al in de Nieuwe Waterweg drijven, en er ijsberen in het tuinhuisje blijken te wonen.
LikeGeliked door 2 people
mondiaal gemiddeld slechts 1 graad warmer sinds 1850 (einde kleine ijstijd); dus nix aan de hand . In de Middeleeuwen was het 3 graden warmer dan nu
LikeLike