
Geplaatst door:
E.J. Bron (via “X”; Mirjam152)
(www.ejbron.wordpress.com)

Geplaatst door:
E.J. Bron (via “X”; Mirjam152)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.

Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
| karton op Ondertussen in Aragón . .… | |
| Henk der Niederlände… op Europese Commissie slaat alarm… | |
| #heelNLisnaardeklote… op Ons kent ons?! . . . | |
| de barbaar op Europese Commissie slaat alarm… | |
| olieklippie op Statement J.K. Rowling | |
| de barbaar op Orbán verklaart de Oekraïne to… | |
| olieklippie op Opgeruimd staat netjes! | |
| Olie bol op Ons kent ons?! . . . | |
| karton op VN-rapporteur Francesca Albane… | |
| JUlia op PANIEK! | |
| Julia op PVV-fractievoorzitter klaar me… | |
| Jules Vismale op Ondertussen in Frankrijk . .… | |
| Ardbeg op PVV-fractievoorzitter klaar me… | |
| Ravian op VN-rapporteur Francesca Albane… | |
| Ardbeg op Ons kent ons?! . . . |

De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft












































in Friesland en Groningen lopen ze de voordeuren plat daar zit het bolwerk van deze partijen
LikeGeliked door 1 persoon
Zijn dat de nieuwe postbodes..???
LikeLike
je zou het haast gaan denken
LikeLike
ER MAG ONMIDDELIJK GESCHOTEN WORDEN
MET VEEL PLEZIER OOK NOG
OOM KALASHNIKOV
LikeGeliked door 5 people
Hahaha ddit is nog erger dan een deurwaarder die op de deurbel drukt.
LikeGeliked door 1 persoon
Zou verboden moeten zijn, pure horror…!
LikeGeliked door 2 people
Briefje bij de huisbel hangen : Ongedierte wordt ogenblikkelijk gedood !
LikeGeliked door 5 people
🤣😂🤣
LikeGeliked door 1 persoon
👍🏻 dat is dan gerechtvaardigd.
Je hebt ze immers gewaarschuwd😄
LikeLike
https://www.telegraaf.nl/entertainment/2137245409/studio-100-verlegt-theatergrenzen-met-adembenemend-oorlogsspektakel-40-45
in Nederland kunnen ze er geen genoeg van krijgen, wat er in 40/45 heeft afgespeeld, of zijn dit mensen van de foute kant die daar naar toe gaan, u mag het zeggen.
LikeGeliked door 2 people
Kwam hij maar bij mij aan de deur. Het liefst met zoveel mogelijk kompanen.
LikeGeliked door 1 persoon
dit is de ware boodschap die GroenLinks voor ons heeft.
https://www.facebook.com/reel/8837466709597350
beheers je als je het filmpje ziet in mijn scherm zitten nu enkele barsten.
lachen man. 🤢😁
LikeLike
De kleuren groen en rood staan wel mooi… verder heb ik er niets mee, bah!
Ton.
LikeLike
waar zou toch de spreuk vandaan komen : rood met groen is boerenfatsoen?
LikeLike
de spreuk is: blauw en groen is boerenfatsoen.
LikeGeliked door 1 persoon
@ hannah op 22-9-3024 om 18.56 u.
Je lijkt me een écht spreukjes-figuur; waar komt dan de onderstaande spreuk vandaan : “groen & rood, sla ze allebei dood”.
LikeGeliked door 2 people
‘Jongen (14) in Deventer door meerdere mensen beroofd en neergestoken: zwaargewond naar ziekenhuis’.
LikeGeliked door 1 persoon
nee hoor!
dit schorem krijgt geen kans om mijn voordeur bel te bereiken en dat geldt ook voor die gristenen cda/cu/omtzight en die gestoorde dassen/volt/pvdd hufters.
LikeGeliked door 2 people
Als dit bij mij aanbelt heb ik een verrassing, maak kennis met meneer honkbal knuppel.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik heb een bus ontsmettingsmiddel bij de voordeur gezet mocht er iemand van die troep aan de voordeur staan.
LikeGeliked door 1 persoon
Wie van hen aan mijn deur komt ondanks dat ik een sticker heb aan mijn deur dat deze lieden niet gewenst zijn, kan rekenen op een lading pepperspray
LikeGeliked door 3 people
Hoezo schrikbeeld?
Het betekend gewoon dat je die honkbalknuppel of hooivork niet voor niets hebt klaar gezet, en dat je de hond niet voor niets hebt vals gemaakt en hongerig hebt gehouden…
LikeGeliked door 4 people
Dat idioten zijn die dit willen doen. Dan ben je voormij niet goed in je schedel!!!
LikeGeliked door 1 persoon
Helaas ik heb de grens gesloten dit links tuig is verboden één stap op mijn eigen terrein te zetten.
LikeGeliked door 1 persoon
Ga wel eens een discussie aan bij de verkiezingen. Al snel hebben ze geen goed antwoord en beginnen hulpeloos om zich heen te kijken. Hebben een tunnelvisie.
LikeGeliked door 1 persoon
Als ie bij mij maar niet aan de deur komt
LikeGeliked door 1 persoon