Google Translate
INFORMATIE
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
BESCHERMING PRIVACY
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
ZOEK NAAR EEN ARTIKEL
RSS Feed
RECENTE REACTIES
loekie op Ondertussen in Wales . . .… loekie op Ondertussen in Wales . . .… loekie op Ondertussen in Wales . . .… ronjaspers op De ultieme idioot en verrader… ronjaspers op PANIEK! Ravian op CARTOON loekie op Arabieren haten Joden niet van… Ravian op De ultieme idioot en verrader… loekie op Laat de bevolking rechtstreeks… loekie op De ultieme idioot en verrader… loekie op PANIEK! bobzelf op DE MAN thoughtfully6d9a36f7… op DE MAN Ravian op Die boycots tegen Rusland hebb… @DonBasco op DE MAN BLOG VAN JAN DALING (Klik op illustratie)

MEDEDELING:
De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
- Follow E.J. Bron on WordPress.com
- Voeg je bij 1.377 andere abonnees
DONEREN
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer. Bij voorbaat dank! Webmaster E.J.
Daily Archives: 4 december 2025
Het grootste gevaar . . .
Geplaatst door:E.J. Bron(www.ejbron.wordpress.com) h/t “Tistochwat”
Duits Absurdistan: Kapitaal contra politiek
(Door: Wolfgang Hübner – Vertaling: E.J. Bron) Een van de “grote daden” van de Berlijnse regering van de CDU/CSU en de SPD is de in het coalitieakkoord overeengekomen oplossing van de economische afhankelijkheid van China. In de realiteit ziet het … Lees verder
Knettergekke PvdD jankt tranen met tuiten over doodgeschoten horror-wolf, maar Joost Niemöller maakt GEHAKT van deze hypocrisie!
(Door: Michael van der Galien) Het was te verwachten, maar het blijft tenenkrommend. Nadat er eindelijk, eindelijk is ingegrepen en een gevaarlijke wolf naar de eeuwige jachtvelden is gestuurd (voordat hij een kind kon grijpen), staat de Partij voor de Dieren op zijn achterste … Lees verder
Rechtstreeks uit de mond van het paard . . . (video)
Jacinda Ardern beweert dat de aarde binnen de komende vijf jaar zo warm zal zijn dat mensen zullen sterven van de hitte. Bekijk HIER de video! Geplaatst door:E.J. Bron (www.ejbron.wordpress.com)
FOTOSHOPPER: Super dildo . . .
Geplaatst door:E.J. Bron(www.ejbron.wordpress.com) h/t “bobzelf”
Tweet van Tommy Robinson
Wie is de betere man om te volgen? Geplaatst door:E.J. Bron (via “X”; Tommy Robinson)(www.ejbron.wordpress.com)
De vele stemmen van de democratie, volgens Het Financieele Dagblad. Vergiftigde redacteuren daar?
(Door: Frits Bosch) Mevrouw Sanne Kloosterboer, eindredacteur van FD Persoonlijk van Het Financieele Dagblad, schrijft een indringend artikel “De vele stemmen van de democratie”, 29-11-25, waarin zij een oproep doet om lief te zijn voor mekaar, ook al ben je het met de ander helemaal … Lees verder
Bullshit! (video)
Probeer ons niet voor de gek te houden met die “journalisten” bullshit Bekijk HIER de video! Geplaatst door:E.J. Bron(www.ejbron.wordpress.com)
Eliminatie in de zuidelijke Gazastrook . . . (video)
Het Israëlische leger bevestigt officieel dat de commandant van het Oost-Rafahbataljon van Hamas, zijn plaatsvervanger en twee andere terroristen zondag zijn gedood terwijl ze probeerden te vluchten uit een tunnel in de zuidelijke Gazastrook.
Franse presidentsverkiezingen 2027: Zal het het Rassemblement National deze keer lukken?
(Vertaling: E.J. Bron) Frankrijk staat voor belangrijke veranderingen – in ieder geval als je de actuele peilingen wilt geloven. Jordan Bardella, de voorzitter van het Rassemblement National (RN), voert de ranglijst voor de Franse presidentsverkiezingen in 2027 duidelijk aan. Uit … Lees verder
Gezien op een moskee in Ottawa, Canada
Geplaatst door:E.J. Bron(www.ejbron.wordpress.com)
Het eerste akkoord van D66 en CDA: dit zijn de 10 slechtste plannen
(Door: Rogier Janssen) D66 en CDA presenteren hun eerste akkoord voor een nieuw kabinet. Dit zijn de slechtste plannen van partijleiders Rob Jetten en Henri Bontenbal: Lees verder>>>
Massamigratie op recordhoogte: Mallorca en Ibiza worden overspoeld, Duitsland registreert opnieuw meer dan 100.000 asielzoekers
(Door: Bettina Sauer – Vertaling: E.J. Bron) Er komt geen einde aan de waanzin: terwijl de Balearen door bootmigranten worden overspoeld, registreert Duitsland ook dit jaar meer dan 100.000 asielzoekers Opnieuw bereikten tientallen migranten Mallorca en Ibiza: na een onderbreking … Lees verder
NPO schrapt programma’s en banen, maar spaart topsalarissen; BBB eist onderzoek naar “interne luxe”
(Door: Bart Reijmerink) De publieke omroep staat voor een forse bezuinigingsronde. Tot 2027 moet er € 160 miljoen worden bespaard. Omroepen kondigen het verdwijnen van populaire programma’s aan, redacties worden gesloten en werknemers verliezen hun baan. Maar één kostenpost blijft … Lees verder
Statement van Benjamin Netanyahu (video)
“De afgelopen eeuw is de Palestijnen een eigen staat aangeboden, maar zij hebben geweigerd. Hun doel is niet om een eigen staat te creëren, maar om de Joodse staat te vernietigen.” Bekijk HIER de video! Geplaatst door:E.J. Bron(www.ejbron.wordpress.com)
De overheerser… Alexander Soros
Geplaatst door:E.J. Bron(www.ejbron.wordpress.com)
Dure NBMV´s: € 12,2 miljard sinds 2015 voor zogenaamde minderjarige vluchtelingen
(Vertaling: E.J. Bron) Ze worden door hun ouders d.m.v. mensensmokkelaars vooruitgestuurd, de zogenaamde niet-begeleide minderjarige vluchtelingen (NBMV´s). En zo´n NBMV kost Duitsland meer dan € 6000,-, in de maand wel te verstaan.
Ondertussen in Groot-Brittannië . . .
Keir Starmer zal ‘vier’ burgemeestersverkiezingen in mei 2026 tot 2028 ANNULEREN Dat zijn: * Annulering van verkiezingen* Annulering van juryrechtszaken* Mensen arresteren vanwege hun meningsuiting Maar ze willen dat de wereld gelooft dat de doorsnee Brit een FASCIST is. Geplaatst … Lees verder
Peiling Duitse deelstaat Saarland
Geplaatst door:E.J. Bron(www.ejbron.wordpress.com)











































