Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t J.M.
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t J.M.
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Julia op Ziekenhuisbaas gecensureerd na… | |
Henk der Niederlánde… op FOTO: Nederland, 17 januari 20… | |
Republikein op Afscheid van het tijdelijk won… | |
Tistochwat op FOTOSHOPPER | |
M. Devrindt op De dag dat Amerika stierf . .… | |
Tistochwat op FOTOSHOPPER | |
George van der Sluis op President Donald Trump | |
Monalisa op Tweet van Geert | |
Blaffertje op Stem PVV! | |
Zijlstra op Ziekenhuisbaas gecensureerd na… | |
Realpredictor op President Donald Trump | |
Yvonne op Ding-dong-dic-tatuur, galmt de… | |
Republikein op President Donald Trump | |
Mary op SOCIALISTISCH/FASCISTISCHE DIC… | |
R Thomasson op Aan Erik Mouthaan |
LikeLike
Nederland boven de Rijn weer onder water zetten, één groot windmolenpark, de klimaatgekkies vinden het een Gaaf plan……..
LikeGeliked door 2 people
👍👍
LikeLike
Ik heb met verbazing geluisterd. Echt het kan altijd weer erger en gewoon recht in je gezicht ook nog. Hoe krijgen die psychopaten het elke keer weer voor elkaar zeg. Onteigeningen zijn in volle gang.
LikeGeliked door 2 people
De N.W.O. ligt op schema,tussen 2021 en 2030 breekt de echte pleuris uit dan krijgen we een oorlog/genocide.
LikeGeliked door 2 people
Wat mij toch altijd weer verbaasd is het feit dat teveel boeren op het cda christenen dienen stemmen. Of ze stemmen op die andere huichelaarspartij de CU.
Alleen als u op de PVV of het FvD stemt zal er verandering komen. Doet u dat niet dan raakt u alles kwijt. Uw keuze!!
LikeGeliked door 1 persoon