
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Lekke Fietsband op Volksvijanden . . . | |
Olie bol op Reprise . . . | |
Olie bol op FOTO . . . | |
droevige mof op De ongemakkelijke waarheid . .… | |
Wim Vreeswijk op “Schwabinet” zet l… | |
Wim Vreeswijk op LOL! | |
droevige mof op Nooit vergeten! Dit zijn de me… | |
Niek op Waarom Jerry Afriyie op Keti K… | |
Boike op Nooit vergeten! Dit zijn de me… | |
Olie bol op Waarom Jerry Afriyie op Keti K… | |
Belozersky op Schapen . . . | |
paulzwueste op “Wij van WC-eend…… | |
Henk der Niederlánde… op Nooit vergeten! Dit zijn de me… | |
Wim Vreeswijk op “Onthutsende” podc… | |
Rini Stegeman op “Wij van WC-eend…… |
Een schone lei ?
In Den Haag ?
Onbestaanbaar !
Ongelooflijk stomme rotzooi daar in “Den Haag”!! In deze tijd van het corona-gebeuren wordt de “minister” voor Medische Zorg en Sport ingezet als zg “verkenner” , het lijkt mij, persoonlijk als zodanig, zinvoller om dat mens bezig te laten zijn met Medische Zorg ! Of uhhhh………….doet zij op haar ministerie óók niet veel bijzonders zodat zij makkelijk gemist kan worden ?
Het maakt Pineukio en Quag niks uit, als de heer Omtzigt maar van het politieke toneel verdwijnt, te lastig die man, én………..véél te eerlijk !!
LikeGeliked door 1 persoon
Met schone lei kan was worden begonnen als de algehele rioolput in Den Haag is geschoond. Dan kunnen we pas praten over schone lei. Met al deze corrupte mislukkelingen en onbenullen valt er nog weinig aan te redden. Wat een smerig wijf is de Zweedse trol nog snel na haar positieve test wegrennen met die walgelijke misselijkmakende notitie om Pieter Omzigt nog een extra trap na te geven en dat zat in de Haagse zetel als vicepremier en minister van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties in het kabinet-Rutte III. Het is een schande voor Nederland. Dan zullen we het over Kaag nog maar niet hebben en Rutte die maar twee kwaliteiten heeft dat is het land slopen en het volk continu voorliegt. Maar veel Nederlanders vinden dit blijkbaar geen enkel bezwaar dat is maar weer met de laatste verkiezingen gebleken of ze zijn dermate geïndoctrineerd door de linkse propagandazenders en linkse media waardoor het verstandelijk vermogen toch enigszins is aangetast. Een weldenkend mens trapt niet (meer) in de leugens, corruptie en het bedrog.
LikeGeliked door 3 people
Natuurlijk GÉÉN enkele tekst en uitleg en GÉÉN verantwoording…..
LikeLike
Aanscherppunten 2e ronde VVD en D66:
https://pbs.twimg.com/media/ExWqtd1UUAIX2Id?format=jpg&name=medium
LikeLike
Wat ’n pathologische leugenaar…!!!
LikeLike
Als we net doen of alles eerlijk is verlopen met de verkiezingen. En alle Corona maatregels echt werken. Dan is er toch niets misdaan.
WAT EEN GEWELDIG GOED LAND OM IN TE WONEN IS DIT AAN HET WORDEN. NEDERLAND WORDT STEEDS SLIMMER!!!
LikeLike
Alles is al beklonken, het toneelstukje
is voor Mien met de feministische muts.
LikeLike