1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.277 andere volgers
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Triest!
LikeLike
Moest even lachen, doch het is feitelijk diep treurig dat zo’n meiske naar zo’n school moet…
LikeLike
De waarheid is niet hard, maar gruwelijk.
Onze cultuur, onze maatschappij en onze vrijheid gaat eraan!
LikeLike
Schokkend!
LikeLike
The UK graaft ook zijn eigen graf, maar zal wel een doel hebben.
Verder merk ik dat als ik wil reageren en begint te schrijven mijn laptop weer vreemde kuren gaat tonen. Ik word belemmerd met het plaatsen van artikelen en dit gebeurt van buitenaf, zeker weten.
LikeLike
Haha, dat heb ik ooit eens werkelijk meegemaakt in het Havenziekenhuis in Rotterdam. 90% van de wachtenden waren Turks of Marokkaans. De Nederlandse medewerkster riep telkens de naam van de volgende cliënt en deed daarbij haar best het zo goed mogelijk uit te spreken. Toen was een mevrouw aan de beurt. “Mevrouw Goeloek, uhh mevrouw Geloek, uhh, uhm mevrouw G…”. “Nou,..” onderbreekt de betreffende vrouw, “zeg maar gewoon mevrouw Geluk hoor!”.
Echt gebeurd!
LikeLike