(Klik op de afbeelding voor groter beeld)
Kobani, 2014: Koerden bijna verslagen door ISIS . . .
2016: ISIS bijna verslagen door Koerden . . .
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t Ron V.
Kobani, 2014: Koerden bijna verslagen door ISIS . . .
2016: ISIS bijna verslagen door Koerden . . .
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t Ron V.
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Lucchio op Het braafste jongetje uit het… | |
Rinus op Graag minder, minder, minder c… | |
Lucchio op Nederland is op weg naar een… | |
lucchio op Nederland is op weg naar een… | |
Klaas op Gezond verstand-label (2) | |
GERRIT op Afrika eist meer geld van de E… | |
henk verhoef op Gezond verstand-label (2) | |
kampersrene op Afrika eist meer geld van de E… | |
kampersrene op Afrika eist meer geld van de E… | |
kampersrene op Sinterklaasfeest in het Haagse… | |
kampersrene op VIDEO: Irak – een Jezidische v… | |
kampersrene op Duitsland 2019: 20% meer pensi… | |
kampersrene op Italië: Illegale Afrikanen eis… | |
kampersrene op Italië: Illegale Afrikanen eis… | |
kampersrene op Nederland is op weg naar een… |
+++
http://www.nytimes.com/2016/08/27/world/middleeast/syria-civil-war-why-get-worse.html?
++++
LikeLike
Wat aangeeft dat de NATO-landen uit een stel imbecielen bestaat en Rutte omdat hij zijn smoel houdt een stuk DREK is (maar dat wist ik vanaf dag 1)
LikeLike
Aanslag op justitie in Brussel
Bij het Nationaal Instituut voor Criminologie en Criminalistiek (NICC) in Brussel is in de nacht van zondag op maandag een grote brand ontstaan. Belgische media hebben het over een auto die iets na tweeën het terrein binnendrong, en daarop een explosief liet ontploffen, maar een politiewoordvoerder stelt tegenover persbureau AP dat het mogelijk om brandstichting gaat.
Grote schade
Het NICC doet onderzoek voor de Belgische justitie dat vergelijkbaar is met het Nederlandse Forensisch Instituut. Het analyseert sporen van verdachten, zoals DNA en vingerafdrukken.
…
http://www.metronieuws.nl/nieuws/buitenland/2016/08/autobom-bij-justitie-in-brussel
Ik hou het op moslims als daders
LikeLike