(Door: Jan Dijkgraaf)
Vroeger hadden we meneer Boerboom, nu hebben jullie ‘Khallil’
Beste politie,
Ik denk nog weleens terug aan meneer Boerboom. Meneer Boerboom was ‘de politie’ in Bergambacht, het dorp waar ik opgroeide. Als hij door het dorp reed, op zijn fiets, gewoon in zijn eentje, straalde hij gezag uit. Hij ving boeven. Hij hielp oude vrouwtjes bij het oversteken. En als je als kind iets geflikt had, moest je strafregels schrijven op het bureau.
Meneer Boerboom is jullie en ons al lang geleden ontvallen. Nu hebben jullie ‘Khallil’.
Lees verder>>>
(h/t “Wachteres”)
RUTTEland = KUTTElandje!!
LikeLike
Blijkbaar vinden deze vrouwen zelf ook dat ze minder waard zijn en dus achteraan moeten staan. Hier in Nederland zouden ze de moed moeten hebben op te staan tegen deze machomannen. Doen ze niet. Dat ze het in de Arabische landen niet doen/durven kan ik me nog wat bij voorstellen. Maar goed ze vinden zich dan wel weer meer waard dan ongelovige vrouwen. Hebben ze toch nog wat om op af te geven. Nogal een sneuiige kronkelige denkwijze, zoals alles in de Islam 1 grote kronkel is.
LikeLike
Rutteland = KUTTElandje!! Vriendjes van agent Khallil hoogstwaarschijnlijk!
LikeLike
vroeger hadden we Bromsnor, Swiebertje, de burgemeester en de huishoudster dat waren nog eens tijden
waarom kamerleden van buitenlandse komaf, beveiliger Wilders ook, politie, burgemeesters
zijn er Hollandse burgemeesters in Marokko, ik denk het niet
LikeLike
Goed briefje weer van Jan .
Voor het bedrijfsleven is die ramadan-zwijnerij een drama .
Wij hadden ruim drie weken geleden machineonderdelen in Duitsland besteld .
Normaliter heb je die dan de volgende dag of de dag daarop in huis .
Afijn die moffen stuurden dat pakket naar het verkeerde adres , ergens in België .
Dat moest eerst teruggestuurd worden naar Duitsland .
Vandaar zouden ze dat dan weer naar ons sturen .
Meer dan drie weken zitten we al te wachten nu !
Het hoeft geen betoog dat die kleine pakketjesbusiness voornamelijk door geitenneukers uitgevoerd wordt .
Wij steeds maar naar Duitsland bellen , na twee en een halve week was dat pakketje nog steeds niet boven water , ergens onderweg verdwaald …………
Tja , dat krijg je er van als je ontoerekeningsvatbaar volk ergens mee opzadelt !
Het heeft mij al vele honderden euro’s gekost aan verlet .
Mogelijk al meer dan duizend !
Lang leve de ramadan !
Maar voor mijn part is het voor hun allemaal de laatste !
Die rare roomsen hebben toch ook zo iets ?
Nooit gemerkt dat de economie daarvan achterop raakte .
Zou het dan toch aan die geitenbrigade liggen ?
LikeLike
Ik zag laatst een reclamespotje om agenten te werven. Er kwamen heel wat islamitische types voorbij, gek he, je haalt ze er zo tussenuit met hun valse oogopslag. Blijkbaar zijn ze bij de politie nog niet genoeg gewaarschuwd door al die gevallen van corruptie.
Je moet er toch niet aan denken dat je door zo’n griezel wordt aangehouden die volgens de koran leeft. Hij blijft jou zien als een ongelovige hond.
LikeGeliked door 3 people
Kwamen voorbij?
Het was 1 gigantische islamitische reclame om ze er bij te krijgen als agent.
Ja, er waren ook nog Nederlandse agenten op de achtergrond aanwezig.
LikeLike
Tenenkrommend die reclame als straks het hele politiekorps er zo uit ziet kunnen we nog wat beleven
Zoals ook die ene voetballer uit Syrië in de kleedkamer of hij mee mocht voetballen ging over thee
LikeLike
Geen idee eigenlijk wanneer en hoe het begonnen is dat het gezag van de politie af ging nemen, zou dat eind zestiger begin zeventiger jaren geweest zijn ?
Feit is dat er tegenwoordig een stuk of acht politieagenten nodig zijn om 1 ventje in de boeien te slaan, twee of drie om het stuk verdriet in bedwang te houden en een stuk of vijf om het ‘publiek’ in bedwang te houden.
Het kan ook anders;
https://www.dumpert.nl/mediabase/7693889/336556f6/opvoedkundig_tikje_voor_engelse_supporter.html
LikeLike
Allemaal NSB’ers, lekker heulen met de vijand. Schaamteloze klootz… zijn het, laat ze de lange arm der wet gebruiken om boeven te vangen ipv tot hun schouders in de moslim-anus te steken.
LikeLike
Politie agenten zijn Mongolen die werken zonder gevarentoeslag terwijl ze ieder moment een islamkogel door hun kop kunnen krijgen. Ze spelen voor hoer voor de Regenten en worden uitgelachen door de mossels ! En liegen doen ze als de beste ! Zoek maar eens een tekst bij (alweer) een schiet- of steekpartij. Zoek het woord moslim, islam, Marokkaan of Turk ! Politie is leugenachtig Krapuul dat in feite een gevaar is voor gewone mensen. Helaas snappen de Mongolen dat niet want de hoer spelen voor de regenten en de islam/moslims is belangrijker !
LikeGeliked door 4 people
Ondertussen,
Wie is hier nou gek….?
https://tpook.nl/2019/06/03/patient-kliniek-den-dolder-berooft-slijterij-personeel-kliniek-mocht-man-niet-tegenhouden-van-de-wet/?utm_source=tpo&utm_medium=rsswidget&utm_campaign=artikelkop
Patiënt kliniek Den Dolder berooft slijterij, personeel kliniek mocht man ‘niet tegenhouden van de wet’
“Er is in afstemming met de reclassering gekeken of we de patiënt toch gedwongen binnen konden houden, maar dit bleek op juridische gronden helaas onmogelijk. Om 2.30 uur hebben we de patiënt moeten laten vertrekken”, schrijft Fivoor.”
LikeLike
Iedereen zou deze “briefjes van Jan” moeten lezen,zodat slapend Nederland zich wellicht ook eens in deze materie ging verdiepen.
Deze lui worden onder het mom van” diversiteit” binnengehaald,maar ondertussen zitten ze al in het parlement,en nemen overal hoge posities in.
Hoe zit het met de loyaliteit naar de eigen ”broeders en zusters” bij bijvoorbeeld aanhouding.
En hoe groot zal de loyaliteit naar mij zijn in datzelfde geval…….
Het antwoord laat zich raden.
Ze laten nog 1 of twee keer een proefballonnetje op om het draagvlak onder de bevolking te peilen,en dan is de hoofddoek bij de politie ook een feit.
het wordt steeds enger en enger.
Ik vind er helemaal niets meer aan.
Ik ben dit weekend weer eens voor racist uitgemaakt.
Het zij dan maar zo!
LikeGeliked door 2 people
Geweldige Jan!
LikeLike
Ja Jan die dagen zijn voorgoed voorbij, de democraten 66 kwamen langszij, met de socialisten erbij, de christenen sloten de rij, voor de islam heerschappij, de nieuwe wereld orde maatschappij
Sorry voor het gerijmel, deed het niet expres!
LikeLike
Ramadan is totaal funest voor de gezondheid. Uitermate slecht om de gehele dag niets te eten en dan in de avond je vol te stoppen met eten. Je gewicht vliegt ook omhoog daardoor. Met name moslima zijn daar uitermate gevoelig voor. Zie vaak dikke waggelende vrouwen uit die cultuur. Vasten zou meer moeten betekenen: geen lekkere snoeptrek en gewoon normaal gezond eten. Dat en flink bewegen scherpt de geest duizendmaal meer. Ramadan geeft absoluut geen scherpe geest. Meer agressie en een slecht humeur. En dat zegt al genoeg over gezondheid.
LikeLike
Dat zal allemaal wel meevallen Renk.
Het is zat gebeurd,dat ik overdag niet at,en s avonds of s nachts zat te bunkeren of mijn leven er van afhing..
En ik weeg 53 kilo.
Wat ik veel erger vind is dat tandartsen s nachts de deur openlaten tijdens de Ramadan.
Zodat wie tijdens de schranspartijen last krijgen van hun gebit,naar de tandarts kunnen.
Gratisssssss natuurlijk/
Als ik in het weekend (meegemaakt) kiespijn krijg ,moet je vooraf betalen,en ook nog contant.
Heb je dat niet,kun je verrekken tot maandag.
Hypocriete bende!
LikeGeliked door 1 persoon
Nouuuuuu Tineke, een tandarts die gratis werkt ? Ze leren eerst rekenen en boekhouden en pas als ze dat helemaal onder de knie hebben gaan ze voor tandarts leren !
LikeGeliked door 1 persoon
Allemaal kennen we andere agenten dan dat ze nu zijn.
Ze waren redelijk, streng en rechtvaardig.
En was je er bij, dan was dat maar zo. dat wist jezelf ook wel dan.
Nu hebben we mierenneukers die altijd gelijk hebben,waar geen enkel gesprek mee mogelijk is.
Als ik 1 tegen kom, denk ik tegenwoordig direct, o jee, wat heb ik nou weer fout gedaan.
Redelijk is verdwenen, kan ook niet anders met wat er allemaal binnen gekomen is.
LikeLike
“| Meer agressie en een slecht humeur. ”
en laat dat nou net precies de bedoeling zijn van dat hele idee.
de kans van je leven on die 72 maagden te bereiken.
LikeLike
Begrijp iets niet; van de Marokkanen tussen 14 en 24 is 63% wegens criminaliteit in aanraking geweest met de politie, allen boven de 24 hebben ook in die leeftijdsgroep gezeten en daar zal het percentage criminelen nog hoger zijn.
Als gewone Nederlander word je om bij de politie of een ander beroep, het leger of ambtenarij te komen aan een antecedenten onderzoek wat er niet om liegt.
Met het percentage criminele Marokkanen lijkt het me vrijwel onmogelijk een ‘schoon’ exemplaar te vinden…
Hoe kan het dat er toch zoveel op diverse functies aangenomen worden?
LikeLike
Hendrik, Sinds vorig jaar hebben ze de toelatingseisen versoepeld,om meer agenten te werven.
LikeLike
Om meer allochtone agenten te werven zal je bedoelen, groetjes
LikeGeliked door 2 people