(Vertaling: E.J. Bron)
“We moeten zoveel mogelijk mensen inenten”
Komt er weldra een nieuwe vaccinatiedwang? De president van Wereldartsen, Frank Ulrich Montgomery (foto), eist de corona-vaccinatieplicht in Duitsland om de verbreiding van het virus SARS-CoV-2 en de daardoor veroorzaakte ziekte Covid-19 in te dammen.
In heel Duitsland demonstreren mensen tegen de deels overdreven corona-maatregelen. Velen maken zich zorgen om een vaccinatieplicht. De corona-crisis zou ervoor gebruikt worden om winst te maken met miljarden gedwongen inentingen. Daarop had de Duitse regering verkondigd dat er geen corona-vaccinatieplicht moet komen, alleen maar het advies om je te laten inenten. Er wordt echter op veel plaatsen over gediscussieerd om inentingsbewijzen te verlangen als voorwaarden voor bepaalde beroepen of werkzaamheden.
Maar de discussie rondom de vaccinatieplicht is niet van tafel. Op dit moment eist de president van Wereldartsen, Frank Ulrich Montgomery, de corona-vaccinatieplicht in Duitsland (zie bericht “n-tv”). Alleen zo zou de verbreiding van het virus SARS-CoV-2 en de daardoor veroorzaakte ziekte Covid-19 in te dammen zijn, zegt hij.
Er zouden mensen zijn die om medische redenen niet ingeënt kunnen worden. Maar alle anderen zou men moeten inenten. Ze zouden anders een risico vormen. “We moeten daarom zoveel mogelijk mensen inenten”, verklaarde Montgomery.
Het vaccin zou internationaal ter beschikking gesteld moeten worden. Hiervoor zouden internationale regelingen nodig zijn. Het serum zou niet aan de vrije markt overgelaten mogen worden, opdat in de hele wereld zoveel mogelijk mensen worden ingeënt. Om de hele wereldbevolking te beschermen, zouden zeven miljard inentingsdoses nodig zijn, zegt men.
Bron:
www.freiewelt.net
Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
die waardeloze arts is omgekocht door de farma industrie
LikeGeliked door 3 people
Er is iets in Montgomery’s koffie gedaan. Vorige maand nog zei hij dat de maskerplicht in Duitsland onzin is, nutteloos en gevaarlijk. Ik heb altijd gedacht dat hij een nuchter man ist en een goede arts. En nu dit. Elke vierdejaars student geneeskunde weet dat het niet mogelijk is om effectief te vaccineren tegen muterende ziekteverwekkers. Ik weet niet wat ik moet zeggen. Het overkomt me zelden.
https://www.aerztezeitung.de/Politik/Montgomery-haelt-Maskenpflicht-fuer-falsch-408844.html
Voor degenen die niet geloven dat coronavirussen muteren:
https://www.aerzteblatt.de/nachrichten/112655/SARS-CoV-2-Mutationen-koennten-Ansteckungsfaehigkeit-weiter-erhoehen
LikeGeliked door 3 people
Nou Frankie steek die naald maar eerst in je eigen reet.
LikeGeliked door 3 people
Helemaal gestoord laat hij die 7 miljard inentingen maar in ze reed douwen.
LikeGeliked door 2 people
Dit past toch precies bij dictatoriaal Europa?
Das dritte reich.
LikeGeliked door 1 persoon
Welk vaccin? Trap die vent eruit per direct!
LikeGeliked door 1 persoon
Een Brits Hof van Beroep heeft bepaald dat kinderen ‘onder staatstoezicht’ zonder instemming van hun ouders gedwongen mogen worden gevaccineerd. Sommigen zijn bezorgd dat de uitspraak, die over één specifiek kind ging, als jurisprudentie zal worden gebruikt om straks alle (school)kinderen tegen Covid-19 in te enten, of ze dat nu zelf willen of niet.
https://www.xandernieuws.net/algemeen/straks-ook-in-nl-brits-hof-bepaalt-dat-kinderen-zonder-instemming-ouders-gedwongen-mogen-worden-gevaccineerd/
LikeLike
LikeLike
Daar stuurt dat rapalje in Den Haag ook op aan.
Als je dat nog niet begrepen hebt wordt het tijd dat je een ander stel hersens in je kop laat planten.
LikeGeliked door 1 persoon
Jeff Hoeyberghs en 30 andere Belgen slepen Staat voor rechter: “Coronamaatregelen zijn georganiseerde uitroeiing van bejaarden”
https://www.hln.be/nieuws/binnenland/jeff-hoeyberghs-en-30-andere-belgen-slepen-staat-voor-rechter-coronamaatregelen-zijn-georganiseerde-uitroeiing-van-bejaarden~aead92f6/
LikeGeliked door 1 persoon
Wie nog gelooft dat deze monsters ook maar iets goeds willen voor onze gezondheid is niet goed wijs.
LikeGeliked door 1 persoon
Mag hopen dat deze VOLGEVRETEN SUKKEL vanavond op weg naar huis tegen een BOOM rijdt met 120km/u! (uiteraard heeft hij ook zijn gordel vergeten om te doen en is de airbag STUK)
LikeGeliked door 1 persoon
Dat gedwongen enten kan nog een “dingetje” worden.
Hoeveel doden en gewonden is het hen waard, om mij die enting toe te dienen!??
Zal mij hier namelijk met hand en tand tegen verzetten; desnoods tot de dood er op volgt.
Met dien verstande, dat ik zoveel mogelijk betrokkenen zal proberen mee te sleuren in mijn ondergang!!
LikeGeliked door 1 persoon
Om de hele wereldbevolking uit te roeien, zouden
zeven miljard inentingsdoses nodig zijn, denkt hij stiekem.
LikeLike
Dat hij niet aan een sproei vliegtuig gedacht heeft om de mensen zogenaamd te enten. Misschien komt dat nog. Een tip voor jaap en zijn mensen misschien? Ze zijn er gek genoeg voor.✈
LikeLike
Die sproeivliegtuig hebben ze tenminste wel al uitgevonden, en dat scheelt weer!
LikeLike
“We moeten zoveel mogelijk mensen inenten”…..
Zo….., en wie bepaalt dat? Wie durft mij zonder mijn toestemming een naald in mijn lichaam te steken?
Ik laat me nooit en te nimmer vaccineren met troep wat nergens toe dient. Er is geen enkele reden om mensen massaal te vaccineren.
Ze laten het maar uit hun hoofd.
LikeLike