1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.280 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Ja, dat moet idd afgebroken worden omdat in Nederland/Europa het Coudenhove-kalergie plan uitgevoerd moet worden. Er moet een lichtbruine standaard-mens komen onder 1 religie : de islam. Deze mens zal goed kunnen werken, niet te slim zijn en onder de islam goed te controleren zijn. Sarkozy zei het duidelijk voor de camera.
LikeGeliked door 2 people
Karskens is bij Cultuur onder Vuur. Geïntervieuwd door Hugo Bos.
LikeGeliked door 1 persoon
Met die groene linkse troep ellende zal het alleen maar dramatischer worden voor onze veiligheid en leefbaarheid, conclusie: jaag die groene linkse troep ellende weg en ga voor 1000% koers PVV Wilders.
LikeLike
Precies volgens plan dat het zgn beschaafde westen naar de k l o t e n gaat
Wat hebben wij die Neanderthalers aangedaan, ik kan er ook niets aan doen dat ik blank ben geboren en in Europa woon
Waarom zijn veel van deze mensen altijd kwaad? Normaal met elkaar omgaan schijnt niet mogelijk te zijn
Gisteren een documentaire op TV over de planeten en wij met ongeveer 7,7 miljard mensen vechten elkaar de tent uit, zo n klein planeetje in het grote zwarte heelal, om over hoe dieren behandeld worden maar niet te spreken ik zag helaas de foto van een onschuldig ezeltje met een stel imbecielen er achter ik wou dat ik het niet gezien had met de Israëlische vlag op dat arme dier geschilderd en de rest schrijf ik niet ik krijg het niet uit mijn hoofd, wat bezielt mensen toch ? Ik wou dat iedereen in vrede met elkaar kon leven, ipv oorlog,moord enz
LikeGeliked door 1 persoon
Ik wou dat iedereen in vrede met elkaar kon leven, ipv oorlog,moord enz
Dat zal helaas niet kunnen het is een mooie droom die iedereen wel wil.
Maar zolang er satanisten en links marx fascisten, baal aanhangers moslims zijn en
machtswellustelingen zakkenvullers etc zijn.Zal het er niet inzitten.
LikeGeliked door 3 people
Lieve Yvonne, ik leef met u mee. Ook ik heb helaas dat bericht met foto over dat arme ezeltje gezien en moest erom huilen. Zoals ik vaker moet huilen als de mossels weer hun slachtfeesten hebben en zich uitleven. Maar daar maken veel mensen in Nederland zich niet druk om. Liever pakken ze ouderen hun huisdieren af dan dat ze zich uitspreken tegen zulk barbaars gedrag.
LikeGeliked door 3 people
“Ik wou dat iedereen in vrede met elkaar kon leven…”
Si vis pacem, para bellum. (Wie de vrede wil, bereide zich op de oorlog voor.)
j.c.th.kohler@ziggo.nl
LikeLike
Hoezo racisme?
https://pbs.twimg.com/media/E33n0lMWEAcq4hG?format=jpg&name=small
LikeLike
LikeLike
Onderstaande motie is vanmiddag in de Tweede Kamer door
@Martinbosma_pvv ingediend.
Tijdens de Duitse bezetting moesten bij het @Concertgebouw de Joodse componisten het al ontgelden.
Nu zijn de blanke componisten vanwege hun huidskleur aan de beurt, zoals Mozart, Bach, etc.
https://pbs.twimg.com/media/E33TiGPWYAQHZKU?format=jpg&name=900×900
LikeLike
LikeLike
@willem
Jij , ik , Ronjaspers en een handvol anderen weten dit
Wat ik mij nu afvraag is , weten onze politici dit ook ?
Zo ja , doen ze dan net of ze gek zijn , of ze van niks
weten , of houden ze hun bek vanwege hun mooie
inkomen ?
Houden ze hun bek omdat ze – bij de inauguratie –
trouw hebben gezworen aan de kroon , de Bilderberg
familie ?
Wat zijn zulke volksvertegenwoordigers dan waard ?
LikeGeliked door 1 persoon
Hersenrot…
Als je morbide obesitas onaantrekkelijk vindt, ben je een racist, want “dikheid is een zwarte eigenschap.”
LikeLike
Die linkse troep heeft heel wat ellende veroorzaakt en triester nog het wordt met de dag erger als er massaal niet wordt ingegrepen. De tijd is aangebroken dat het volk haar macht gaat tonen. https://www.telegraaf.nl/nieuws/1254829926/weer-incident-in-veiligelandersbus-fnv-gaat-politici-streng-toespreken Al die linkse onbenullen in Den Haag hebben halen dagelijks meer shit binnen maar hebben totaal geen enkele macht meer over de chaos die zij hebben gecreëerd. Links blijkt het gif en gevaar voor onze samenleving. Het is één en al ellende.
LikeLike
Cultuurmarxisme. Discussie tussen totale onbenul Casper Thomas die meent Sid Lukkassen onderuit te kunnen schoffelen door op de persoon te spelen. Kijkt vaak alsof hij het in Keulen hoort donderen
uit deze shit m\het cultuurmarxisme komt weer de zgn kritische rassentheorie, lees: blankenhaat en dat is wat Lukkassen zegt, men kijkt alleen nog naar ras en huidskleur en vernietigt de maatschappij
LikeLike