
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Albert Cremer)
(www.ejbron.wordpress.com)
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Albert Cremer)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Johan op Borrel becijfert gevolgen van… | |
Alphons Mantel op Friedrich Merz over de AfD: “D… | |
bobzelf op Westelijke journalisten niet t… | |
Alphons Mantel op Stop de ophitsing! | |
Alphons Mantel op FOTOSHOPPER | |
koddebeier op Wegens “klimaatcrisis”: Jane F… | |
koddebeier op Vergelijking . . . | |
Henk der Niederlände… op VIDEO: “The Great Awaken… | |
koddebeier op Oekraïense oppositieleider Vik… | |
Harry op Zuid-Afrikaanse regering plant… | |
Léon van Duren op VIDEO: “The Great Awaken… | |
delamontagne op FOTOSHOPPER | |
karton op Aan Rob(b)ert Dijkgraaf | |
Snappie op LEUGEN | |
delamontagne op Carnavaleske karikaturen . .… |
En niet te vergeten: voor immigranten. Alle wensen gratis vervuld. En nooit is het goed genoeg. Hoezo anti eigen volk? Ik prijs de dag dat Rutte &Co verwijderd worden. En NL weer NL wordt.
LikeGeliked door 5 people
Het ondersteunen van de corrupte FAILED State Oekraïne is een daad van van gecriminaliseerde FAILED corrupte COVID-19 pharma maffia stappenplan misdadigers!!
Onafhankelijke tribunalen zijn nodig om de zeer vele geïnstitutionaliseerde boeven inclusief de falende politieke kopstukken te gaan berechten!!
Het ondersteunen van de bewust uitgelokte verschrikkelijke Oekraïnse oorlog is een misdaad in overtreffende trap!Alleen psychopaten en satanisch geïnspireerde militaire analisten van defensie kunnen hun medewerking verlenen aan een volledige corrupte misdadige staat zoals de Oekraïne is !!
De totaal onbetrouwbare Zelensky is één toonbeeld van van westerse georganiseerde WEF-BILDERBERGER zware criminaliteit!!
Uit ervaring weten wij, dat ook Nederland de afgelopen drie jaren van overheidswege willens en wetens is gedestabiliseerd met behulp van het terroristische COVID-19 pharma maffia psychopaten stappenplan ,en dat meerderheid van de waardeloze gecorrumpeerde politieke partijen waaronder ook de naamchristenen van ChristenUnie en met behulp de volledig onbetrouwbare CDA allemaal stilzwijgend hebben ingestemd met de overheidswege georganiseerde demoraliserende machtsmisbruikende buitenproportionele maatregelen!! Ook in Nederland houdt het corrupte ons kent ons banencarrousel elkaar met voorbedachten rade angstvallig een hand boven het hoofd!! De feiten mogen van de zeer vele Nederlandse geïnstitutionaliseerde (boevenbende )immorele instantie’s en overheidsinstellingen nooit aan het licht komen!!
Onafhankelijke tribunalen zijn nodig om de zeer corrupte onbetrouwbare Nederlandse overheden volledig van top tot teen door te lichten!!
Nederland is dankzij de meerderheid van de ruggengraatloze waardeloze tweede kamer minkukels een van overheidswege georganiseerde FAILED State geworden!!
Het stelselmatig demoniseren van onwelgevallige meningen en mensen,en politieke partijen is de uiting van een respectloze fascistische gecorrumpeerde overheid,die door de meerderheid van de ruggengraatloze waardeloze tweede kamerleden stilzwijgend gefaciliteerd wordt!!
Wie zwijgt stemt toe!!
LikeGeliked door 3 people
de prioriteiten worden erg duidelijk
LikeGeliked door 4 people
Is NL nu écht wel “rijk”, zoals die Haagse Boevenbende steeds blèrt ?
Ik twijfel daar ernstig aan.
Gisteravond wéér eens wat gehoord betr. de afwikkeling van de Toeslagenaffaire. De mensen die dat doen (ik hoorde : 1500 mensen !) worden “tegengehouden” door hun “chefs” en enkele ministeries. Ik denk, dat “Den Haag” erop uit is om de afwikkeling dermate langzaam te gaan doen dat veel slachtoffers zijn overleden vóórdat zij “gerehabiliteerd” zijn.
Echter : zodra u € 10,00 te weinig inkomsten opgeeft aan de Belastingdienst hebt u binnen 1 week een aanmaning in de bus.
“Den Haag” is één héél grote vuilnisbelt, bemand door mensen, die veelal door ’t échte leven zijn uitgekotst; zij zitten op posities waar zij hun ondergeschikten kunnen manipuleren en dát ook doen.
In de gehele ambtenarenwereld heerst een heel grote angstcultuur, aangewakkerd door “belanghebbenden” in diezelfde ambtenarenwereld en dat zijn de chefjes, die over de rug van hun ondergeschikten een naast hogere rang willen behalen.
Als ik eraan terugdenk word ik met terugwerkende kracht kots- en kotsmisselijk !
LikeGeliked door 7 people
Kijk alleen even naar de staatsschuld dan weet je gelijk of NL rijk is. 😂🤣😂.
LikeGeliked door 2 people
@ mooinique op 2-2-2023 om 12.27 u.
U plaatste zg. lachebekjes onder uw, overigens, zéér terecht, reactie.
Vindt u ’t érg bezwaarlijk als ik daar zg. huilebalkjes van maak ?😥😥😪😪
LikeGeliked door 1 persoon
karton
GELUKKIG ZIJN DIE 500 MILJARD EUROOTJES TOCH . EN
STEL EFFE
DAT U HET EFFE NU OMREKEND . WHAHAHA
X 2.2.0371
SSSSSTTTTT NKS ZEGGEN HOOR.
OOM GERRIT IK STEEL ALS DE RAVEN
LikeGeliked door 1 persoon
Ik heb die laatste zinnen paar x gelezen en kan best aannemen dat ’t waar is en/of op ervaring[en] berust.
Mijn simpele advies:”gebruik de ervaring[en] uit ’t verleden ten eigen voordele [ dus om je niet te laten bedonderen ] maar kijk er ook niet al te veel op terug om daardoor al te pessimistisch/sarcastisch te worden.
Hoe ouder je wordt/bent, des te meer levenservaringen en je ook gaat denken: “hoe is’t mogelijk”.
Dan denk ik ook aan uitspraken hier van andere NL_ pensionado’s en dan sta ik versteld van de DOMHEID van sommigen.
Maar ook dat mag ik eigenlijk niet zeggen, want dan steek je jezelf in de hoogte, ben ook maar ’n ouwe, gemiddelde NL’er.
Maar ik bedoel dus mensen die alles en alles van de Media/NPO etc klakkeloos aannemen, zonder verder na te denken.
Wat ik dan denk:”wat hebben jullie eigenlijk meegemaakt in je afgelopen leven ?
Verder denk ik aan m’n eigen gezegde, LML…….
grts, Dela………
LikeGeliked door 4 people
delamontagne
U MIJN GEGOEDE OUDE VRIEND, IS WEEEEEER TE NETJES .
ROL HEM UIT. U KUNT HET OOK
GOOIE HET ALLEMAAL VAN JE AF.
DAAR IS HET NOOIT TE LAAT VOOR.
“”DE LML. IS IN ALGEMEEN BESCHAAFD ROTTERDAMS .
KRIJG TOCH ALLEMAAL DE HONDENZIEKTE.
DIKKE HUG . PROBEER MAAR HET LUCHT OOK ZO LEKKER OP …
WAYNE DYER. BETER HIJ BOOS DAN JIJ BOOS
BETER HIJ DOOR ZIJN NEST STUITEREN DAN JIJ . MET SLAAPENLOZE NACHTEN
DIKKE HUG
WAYNE HEEFT EN HAD GELIJK ..
OOK ZIJN OPMERKING. OVER NIET SCHEIDEN MET EEN TAKKENWIJF.
OOH U WACHT TOT DE KINDEREN DOOD ZIJN WHAHAHAHA
LikeGeliked door 1 persoon
Ik had je ergens willen schrijven maar nu ik je toch hier tref ( b.t.w. hou ‘es op met dat U ik ben gewoon je en jij & jou en jouw )
Maar dat eigen uitgevonden “LML” denk ik dan bij sommigen die ik hier ken in Fr. als zij zich bijv. druk maken vanuit NL of er niet teveel boom-bladertjes op hun bos-tuinpad zijn gevallen bij hun afwezigheid in NL…..maken ze zich erg druk om………….!
Als ik dan zeg ik ken mensen die willen hun ramen nog gelapt hebben voor dat de bom valt, moeten ze héél erg lachen.
Ze hebben niet eens door ik bedoel hen.
Maar dat “LML” betekent in mijn optie: “Laat-maar-lullen”…… wat ’n domheid, kijken alleen RTL & NOS.
Maar nu moet ik eerlijk zijn, afgelopen dagen kijk ik wel NPO over de watersnood.
Jij liep toen nog in je knickerbocker / korte broek, maar ik was toen al..13 à 14.
Ik herinner me dat “Op -Zuid”, bij de Maashaven het water omhoog kwam en zo de straten verder omlaag stroomde.
Ook de kleine bootjes etc en al die loodsen op de Kaap, alles en alles stond onder water.
De tunneltjes op Zuid waren zwembaden geworden en de dagen erna, naar school met de fiets, door ’t water.
Maar ik dwaal af, ik had je op een heel goeie Russische Site willen wijzen, maar waarschijnlijk ken je die al.
Het is in ’t Engels en je haalt hier vaak op Blog artikelen etc aan van vergelijkbare.
Dus weet niet of je de Site kent:”https://tass.com/politics/1568437″….
Ik moet nu aan m’n avondmaal, ik wil niet biblisch spotten, maar niet m’n laatste hoop ik voorlopig.
LikeGeliked door 1 persoon
Whahahahaha Delamontagne.
Probeert die ouwe marathonloper eens een keertje beschaafd te zijn ga je hem afkatten.
LOL uiteraard maar Ik neem aan dat de ouwe Bobzelf ook nog wat fantsoen in zijn flikker heeft en dus de leeftijd mee laat spelen
LikeLike
delamontagne zegt:
2 februari 2023 om 21:00
87% of Russians want to see Putin as head of state
He will save the world
and lead Russia to the Great Victory:
Vladimir Vladimirovich Putin
may run for President of the Russian Federation at the end of this year.
IK DENK IK ROEP HET MAAR EFFE WHAHAHA
LIEVE VRIEND …
IK KOM UIT ZWART NAZARETH. DUS HOE MIJN MOEDERTJE DIT ERIN HEEFT GEKREGEN ??
MANITOU MAG HET WETEN . DUS ??
DEUR OPEN HOUDEN VOOR IEDEREEN
OPSTAAN ALS ER OUDERE MENSEN IN DE BUS STAPPEN
EN ER GEEN STOELEN VRIJ ZIJN
ALLE OUDERE MENSEN ZIJN U . ALTIJD .
EN VERDER NOG MEER VAN DIE MOOIE NETTE REGELS
BIJ BINNEN KOMST GOEDE MORGEN GOEDE MIDDAG ZEGGEN
DANK U WEL ALS JE IETS KRIJGT . NOU WAS DAT IN 1955. 56 NIET ZO VEEL HOOR WHAHAHAH
NU IS HET ZO ALS EEN GOSERT. DE DEUR VAN ZIJN AUTO OPENHOUDT
HEEFT HIJ OF EEN NIEUWE VRIENDIN
OF
IS DE AUTO NIEUW WHAHAHAHAHAHAHY
IK ZAL HET JIJEN EN JOUWEN PROBEREN .
IK ( ECHTE ANECDOTE ) SPEELDE OP MIJN 15 e HOOFDKLASSE CRICKET DUS UIT ZWART NAZARETH MET NOTARISEN . MENSEN DIE OP HET MINISTRIE VAN FINANCIEN WERKTEN EN DE BAAS VAN DE NEDERLANDSE GAZZPROMMM IN ROTTERDAM WHAHAHA
DUS ALS JE DAN EEN RUN WILDE LOPEN . RIEP JE JA ARIE. OF HENK DANWEL WILLEM
MAAR IK STOND OP DE MAT MET MANUS STOLK . DE GROTE MANUS STOLK .VOORZITTER VAN HERMES DVS , BEFAAMD KAMPIOEN MET VOETBAL IN DE KUIP EEN VOLLE KUIP TEGEN SPARTA .
250 CRICKET INTERLANDS EN AANVOERDER NEDERLANDS CRICKET ELFTAL VELE JAREN .
DUS DAAR STA JE DAN . 15 JAAR OUD .
DUS IK SLA DIE BAL WEG. EN ROEP YES MENEER STOLK
IK DACHT EEN HOMERISCH GELACH TE HOREN VAN DE TEGENSTANDERS EN HET PUBLIEK LANGS DE KANT
WAAROP MENEER STOLK NAAR MIJ TOE KWAM EN ZEI IK HEET MANUS .
MIJN VADER MIJN GROOTSTE FAN . SPRAK HEM OOK AAN MET MENEER STOLK
IK HEB DIT VERHAALTJE EEN JAAR OF 5 GELEDEN TEGEN MANUS ZIJN DOCHTER VERTELD. ZE GLEED VAN HAAR STOEL AF.
DUS SNAPPIE . DUS BEB JIJ HEM DOOR WHAHAHA
HUGGIE
OME BOBZELLUF
LikeGeliked door 2 people
Watersnoodramp. Ik was net 5. Ik werd wakker op de schoot van mijn vader. Overal was een laag water. Mijn vader mopperde. Ik viel weer in slaap. Ik heb deze herinnering nooit kunnen plaatsen tot ik las dat in Rotterdam sommige wijken uit voorzorg geëvacueerd werden. Dus blijkbaar de Wielewaal ook. Helaas was het zo dat de Wielewaal helemaal niet onderliep en het gebied waar we terecht kwamen wél.
LikeLike