1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.280 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
LikeLike
Ik ken de nachtmerrie maar al te goed.
Wij hebben onze welvaart op moeten offeren voor rupsje nooit genoeg Europa.
Europa denkt alleen maar aan uitbreiding en dat de armere landen onze onze zak nu leegvreten boeit ze niet, want zij willen alleen maar groter en groter worden tot dat de bom barst omdat het niet meer te houden is financieel gezien.
Daarom is onze zorg, pensioenstelsel, scholen, sociale zekerheid allemaal naar de kloten.
En vergeet ook niet de afspraken die worden gemaakt dankzij Brussel, over de migranten.
Wat ik mis bij het lijstje van bevrijders is nl. Rusland.
Ook zij hebben meegeholpen om ons te verlossen van de Duitsers, alleen dat mocht nooit zo duidelijk gezegd worden want het beleid van Europa en vooral Nederland is ‘de Russen hebben het gedaan’.
LikeGeliked door 1 persoon
Ondertussen iets anders
https://www.autoblog.nl/nieuws/toyota-baas-elektrische-autos-zijn-erg-slecht-voor-het-milieu-547368
Toyota-baas: elektrische auto’s zijn erg slecht voor het milieu
Toyota-baas vindt ze overhyped
Volgens The Wall Street Journal zei Toyota-baas Akio Toyoda donderdag dat elektrische auto’s ‘overhyped’ zijn en dat voorstanders niet zien hoeveel CO2 ze wel niet uitstoten. EV-voorstanders negeren volgens Toyoda de CO2-uitstoot die gepaard gaat met het opwekken van energie en de kosten van de transitie naar EV’s. Daarbij lijkt hij het vooral te hebben over de situatie in Japan, waar elektriciteit vooral van kolen- en gascentrales komt. “Dus hoe meer EV’s we bouwen, hoe slechter de CO2-uitstoot wordt”, zegt Toyoda daarover.
Het tweede probleem heeft te maken met de infrastructuur die nodig zou zijn om een land met alleen maar elektrische auto’s te kunnen faciliteren. Daar zou, in het geval van Japan, 111 miljard euro tot 293 miljard euro voor nodig zijn. Het huidige bedrijfsmodel van de auto-industrie zou ‘instorten’, waardoor miljoenen banen verloren zouden gaan.
LikeLike